Jd (yarı zamanlı)

Genel

Program açıklaması

Bir Destekleyici Uzlaşmacı, ve Kalite Öğrenme Ortamı

CUA Kanunu gelişen vardır Part-time Akşam Bölümü JD Programı. mevcut kariyerlerini tamamlamak isteyen çalışan profesyoneller veya yeni bir başlangıç ​​ihtiyaçları etrafında tasarlanan, tüm sınıflar 6:30 ve Perşembe aracılığıyla 9:30, Pazartesi arası buluşuyor.

Akşam bölümün çeşitlilik birçok sanayi ve kökenden gelen profesyoneller öğrenciler bulunmaktadır. Bunlar doktora yıllardan, MD adlı, Masters ve Bekarları gibi çeşitli derecelerde tutun. Diğerleri bir yasa derece kendileri için açık yeni kariyer fırsatları yardımcı olacağını bulundu Bazı hep, bir hukuk diploması yönünde çalışmaya istedim. Ve bazı durumlarda bir aile yetiştirme odaklanmış ve şimdi kendi kariyer üzerinde çalışmaya karar verdik bireylerdir.

Part-time Akşam Bölümü JD Programı tamamlamak için dört yıl sürer ve zaman yönetimi becerileri olan bir artı. CUA Kanunu kendi hukuk fakültesi deneyim ve onların tam zamanlı bir iş yönetme ayarı öğrencilere yardımcı olmak için destekleyici bir fakülte ve personele sahiptir. Akşam bölümünde kayıtlı öğrencilerin en az 11 dönem kredi saat gerekli ve en az 8 dönem kredi saat vardır. sırayla 84 dönem krediyi tamamlamak zorundadır akşam bölümünde kayıtlı mezuniyet öğrenciler için uygun olması için.

Akşam Bölümü parçası olan öğrenciler Cua Hukuku çeşitli Öğrenci Kuruluşları katılmaya davet ediyoruz. Bizim akşam-bölünme öğrencileri temsil etmek ve onların dışı faaliyetleri teşvik, kendi özel akademik kaygılarını ve onların hukuk eğitimi geliştirmek amacıyla 1993 yılında kurulan bir akşam Hukukçular Derneği (ELSA), da bulunmaktadır. ELSA akşam hukuk öğrencileri için tüm akademik ve ders dışı etkinliklerine adil erişimin yanı sıra sponsor akademik ve sosyal programların teşvik için çalışır.

uygulama Genel

Birinci Yıl Kabul için başvuru

kabul için uygun olması için, bir başvuru bölgesel derneklerin biri tarafından akredite bir kolej veya üniversiteden lisans derecesi aldı ve Hukuk Fakültesi Admission Test (SON) tatmin edici bir performans göstermiş olmalı. hem gündüz ve akşam bölümlerine adaylar için tercih edilen tarih 15 Mart olduğunu. Birinci sınıf öğrencileri sadece güz dönemi ayında çalışmalarına başlayacak.

Aşağıdaki alındığında çoğu durumda uygulamalar tamamlandıktan:

  • $ 65 geri ödemesiz başvuru ücreti ile uygulama (Mevcut istihdam döngüsü için başvuru ücreti feragat edilmiştir);
  • Kişisel Açıklama;
  • Bir transkript analizi ve SON puanı içeren LSAC Kimlik Meclisi Servisi (CAS) raporuna resmi bir rapor.
  • En az bir ama ne tavsiye ikiden fazla harf. Tüm harfler LSAC doğrudan teslim edilmelidir.
  • uluslararası başvuru için bir not: Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışında kolej ve üniversitelerden Transkriptler Dünya Eğitim Hizmetleri veya Eğitim Kimlik Değerlendiriciler gibi bir kuruluş tarafından değerlendirilmesi gerekmektedir. Biz de Hukuk Fakültesi Kabul Belediyenin Kimlik Meclisi Servisi aracılığıyla uluslararası transkript kabul eder.

anadili İngilizce olmayan ve olan lisans eğitimi İngilizce eğitim dili olan bir okulda alınmadı başvuranlar, Yabancı Dil Sınavı (TOEFL) olarak İngilizce Testi almak gerektiğini lütfen unutmayın. Sonuçlar Hukuk Fakültesi doğrudan iletilmelidir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... Devamını oku

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. Daha Az