Jd / hukuk ve diplomasi (çift diploma) ma

Genel

Program açıklaması

A Diplomasi ve Hukuk Seton Hall Yüksekokulu dereceleriyle giden bir ortak lisans programı sunmak Diplomaside Sanat ve Uluslararası İlişkiler ve Juris Doktor Yüksek Lisans. ortak lisans uluslararası ilişkiler, siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel dinamikleri tam bir anlayış ile yasal eğitimi birleştirmek öğrenciler için eşsiz bir fırsat sunuyor. rekabetçi bir iş piyasasında, ortak lisans alıcıları onları öne yapmak eğitim ve uzmanlığa sahip. Program beş yıl genellikle her iki derece ayrı tamamlanması için gerekli yerine, dört yıl ve bir yaz tamamlanabilir.

Müfredat

Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler Bileşeni (30 kredi)

 • DIPL 6000 - Uluslararası İlişkiler Teorisi
 • DIPL 6001 veya DIPL 6180 - Kültür Politikaları ve Etnik Çoğulculuk veya Karşılaştırmalı Dış Politika
 • DIPL 6002 veya DIPL 6004 - Uluslararası Örgütler veya Peacemaking ve Barış
 • DIPL 6105 veya DIPL 6155 - Uluslararası İlişkiler Uluslararası Ekonomi Politik veya Gelişmiş Ekonomik Yönleri
 • DIPL 6104 veya DIPL 6130 - Uluslararası Müzakere veya Uluslararası Güvenlik Sanat ve Bilim
 • DIPL 7111 - Staj *
 • DIPL XXXX - Diplomasi Seçmeli
 • Bir katiplikle bir öğrenci staj ihtiyacı için seçmeli bir Diplomasi yerine.

Hukuk Bileşeni (85 kredi)

onların Hukuk Fakültesi kurs kapsamında, öğrenciler aşağıdaki gereksinimlerini tamamlamak gerekir:

 • Uluslararası Hukuk Araştırmaları Grubu (12 kredi)
 • Bağımsız Araştırma (2 kredi - 9142 WRTG) ya da Uluslararası Hukuk Araştırmaları Grubu çekilen ikinci İleri Yazma Gereksinimi kursu.

Kabul

Öğrenciler hem Seton Hall Diplomasi Okulu ve Seton Hall Kanunu'na ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir ve her okula kabul için kabul edilmelidir. Öğrenciler JD / MA ortak lisans programı için dikkate alınması gereken istediğiniz her uygulamaya belirtmelidir.

Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler Okulu uygula

Adaylar, birincil uygulama bilgilerini tamamlamak güncel bir özgeçmiş ve amaç beyanı eklemek gerekir. tavsiye mektupları da dahil olmak üzere ek belgeler, SON puanları ve transkript Hukuk Fakültesi uygulamasından elde edilecektir. Seton Hall Kanunu için uygulama tamamlandıktan sonra Daniel Kristo, daniel.kristo@shu.edu Lisansüstü Kabul Direktörü veya (973) 275-2142, temas ve Diplomasi Okulu hakkında herhangi bir ek soru ile ulaşabilirsiniz.

Hukuk Seton Hall School uygula

sorularla (973) 642-8687 de Seton Hall Hukuk Kabul Ofisi'ne başvurabilirsiniz.

Sadece bir başvuru ücreti alınır; Öğrencilerin uygulama Diplomasi bölümünün Okulu için başvuru ücreti feragat talep edebilirsiniz.

Başvuru / Kayıt Seçenekleri

 • aynı anda hem programlarına kabul edilen JD / MA adaylar çalışmaların ilk yılında hukuk derslerinde sadece kayıt ve bundan sonra hukuk / diplomasi kursları bir arada almaları gerekir.
 • MA tek başına bir program olarak kaydolan öğrenciler çalışmalarının ilk yıl içinde JD / MA programına başvurabilirler. JD programına kabul ederse, adaylar bir sonraki yıl için kanun kurslarına sadece kayıt ve bundan sonra hukuk / diplomasi kursları bir arada kayıt devam edilmelidir.
 • JD stand-alone programa kaydolan öğrenciler birinci yasası çalışmalarının ilk yılında JD / MA programına başvurabilirler.
 • Öğrenciler ortak lisans programı için dikkate almak için ilk kayıt (JD veya MA) kendi programında iyi bir akademik durumda olması gerekir.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Just minutes from New York City and in the heart of Washington, D.C., Seton Hall's School of Diplomacy and International Relations is an ideal place to study global affairs and practice diplomacy firs ... Devamını oku

Just minutes from New York City and in the heart of Washington, D.C., Seton Hall's School of Diplomacy and International Relations is an ideal place to study global affairs and practice diplomacy first hand in a professional, dynamic and culturally rich setting. Daha Az