Kayıtlı öğrenciler İş Hukuku Onur Konsantrasyon kendi seçtikleri uzmanlık, ilgili konu alanlarında öğretim ek olarak, işlem avukatlar ve / veya kurumsal litigators uygulamalarına temel olan konu alanlarında öğretim ve eğitim alacak.

Profesörler Miriam Albert J. Scott Colesanti ve Ronald J. Colombo Bu Konsantrasyon için fakülte konsantrasyon danışman olarak hizmet vermektedir. Konsantrasyon fakülte danışmanları Dean ihbar üzerine olağanüstü durumlarda Konsantrasyon şartları değiştirebilir.

Bir öğrencinin konsantrasyon fakülte danışmanından rehberlik Konsantrasyon başarıyla tamamlanması önemli bir unsurdur. Bir konsantrasyon fakülte danışmanı Konsantrasyonu bir öğrencinin kaydını onaylaması gerekir. Öğrenciler kısa sürede Konsantrasyon kendilerini ilgi bulmak gibi kendi danışmanı ile bir araya ancak hiçbir durumda geç (part-time öğrenciler için ya da çalışmanın beşinci yarıyılın) Çalışmanın dördüncü dönem için ders seçme tarihine içinde olmalıdır. Bir danışman daha sonraki bir tarihte Konsantrasyon kayıt için öğrenci izin, ama sadece öğrenci gerçekçi mezuniyet öncesi Konsantrasyon ihtiyaçlarına cevap verebilecek olduğunu belirledikten sonra.

Konsantrasyon kaydolduktan sonra, öğrencilerin ders seçimi planlamak ve konsantrasyon en gereklerini yerine getiren onların ilerlemeyi gözden geçirmek amacıyla, önceki o dönemlik ders seçimi tarihine kadar en az bir kez dönem başına kendi fakülte danışmanı ile karşılaması gerekir. Bir öğrencinin konsantrasyon fakülte danışmanı da gözden geçirmek ve konsantrasyon yazma gereksinimi onaylaması gerekir.

kendini açıklayıcı Konsantrasyon Kayıt Formu başı olarak, Konsantrasyon öğrencilerin üç gerekli zorunlu ders, bir ders beceri gerektiren almak için gerekli ve en az üç seçmeli ders eleme vardır. Öğrenciler ayrıca, bir iş hukuku konu ya da konular hakkında herhangi bir ders Yazma Gereksinimi 1 ya da 2 ya tatmin ya da (2) herhangi bir Journal not veya Bağımsız Çalışması yoluyla olur bir ders (1) alarak Konsantrasyon için bir yazı şartını tamamlamak zorundadır öğrencinin konsantrasyon fakülte danışmanı tarafından onaylanmış. Yazı (örneğin Yazma Gereksinimi 1 veya 2 gibi) bu gereklilik başka Hukuk Fakültesi gereksinimi karşılamak için öğrenci tarafından kullanılan aynı yazı olacak karşılamak için kullanılan için caizdir.

iş hukuku Kariyer hukuk mesleğinde en zorlu arasındadır. Ayrıca, az sayıda kariyer yolları gibi zor ve başarılı girmek için rekabet vardır. tek yönlü bakarak iş hukuku alanında kariyer için bu nedenle, çoğu öğrenci için akıllıca olacaktır. 2 Herhangi bir ilgi öğrencisi tüm yollarla, faiz tespit becerilerini geliştirmek ve uzmanlık bilemek için iş hukuku alanında ders almalı - ama öğrencilerin büyük çoğunluğu aynı zamanda zihnin diğer kariyer seçeneklerini olmalıdır ve onların hukuk eğitimi tamamlayan gerekir Bu tür seçenekler için onları konumlandırmak için. İş Hukuku Onur Konsantrasyon kayıt böyle tavsiye tamamen tutarlı olmaz.

Bu nedenle, 3.3 minimum not ortalaması İş Hukuku Onur Konsantrasyon kayıt için gerekli olan ve bir öğrenci konsantrasyonunu tamamlamış olarak sertifikalı olması amacıyla 3.3 not ortalaması ile mezun olmalıdır. Bu bir 3.3 not ortalaması ya da konsantrasyon bir öğrencinin bir süre boyunca muhafaza edilemez büyük bir ihtiyaç, söz konusu; Bu asgari altına düşen bir öğrenci, Konsantrasyon dan diye ilişiği olmayacak ya da o sonuçta 3.3 veya daha büyük bir not ortalaması ile mezun sürece o sadece Konsantrasyon tamamlayarak sertifikasını alabilmek olmayacaktır.

Konsantrasyon iletişim ve programlama için kullanılan bir twen sitesi, korur. Tüm konsantrasyon kayıt olanlar siteye ( "İş Hukuku Onur Konsantrasyon") kaydolmak gerekir.

Program dili:
  • Ingilizce

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University için 15 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date