Juris doktor (hukuk)

Genel

Program açıklaması

Juris Doktor Derecesi

Juris Doktor Programı 140 çeyrek birimlerini gerektirir ve üzerinde yaklaşık dört yıl tamamlandı. (Ayrıca California Bar Sınavı olarak bilinen Gbx) Genel Bar Sınavı, ahlaki karakter değerlendirme, Çok durumlu Mesleki Sorumluluk Sınavı (MPRE) (aynı zamanda "Baby Bar" olarak bilinen FYLSX) Birinci Yıl Hukuku Öğrencilerin Sınavı geçtikten sonra ve aile destek yükümlülükleri ile gecikmiş olmaması, ALU mezunları Kaliforniya State Bar tam üye olmak için uygundur ve Kaliforniya'da uygulamaya uygundur.

Üniversite odaklı ve pratik çevrimiçi hukuk eğitimi ile çalışan yetişkinlere sağlar. Online uzaktan öğrenme kurum olarak Alu eğitim modelinde anlamlı bir farklılık öğrencinin öğrenme deneyimini geliştirmek için sağlanan üç sınıf seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenciler may:

  • Online sohbet fonksiyonları aracılığıyla profesör ve diğer öğrencilerle sınıf içi tartışmalara katılmak, online canlı derslere katılmakla,
  • Görünüm uygun bir zamanda çevrimiçi ders kaydedildi veya
  • Los Angeles bölgesinde yerel olan öğrenciler merkezi Los Angeles'ta bulunan, bizim derslik, derslere katılabilirler. Kampüs devam gerekli olmasa da, yerel öğrenciler için popüler bir seçenektir.

ALU Hukuk Fakültesi Açıklamaları

California Bar Sınavına mezun nitelendirir JD derecesi, hibe Law'ın yetki Abraham Lincoln Üniversitesi Tıp Fakültesi, Bar İnceleme Komitesi ile kayıtlı bir unaccredited, uzaktan eğitim hukuk fakültesine gibidir.

Hukuk Fakültesi, akreditasyonu uzaktan öğrenme hukuk okulu olarak Kaliforniya Devlet Barosu Bar İnceleme Komitesi (CBE) kayıtlıdır. California Bar Sınavına mezun nitelendirir bir Juris Doktor (JD) derecesi, hibe Alu yetkisi, Bar İnceleme Komitesi geçer. ALU öğrencilerin hukuk fakültesi çalışmanın ilk yılın sonunda Birinci Yıl Kanunu Öğrenci Sınavı (FYLSX) geçmelidir.

Bar Programı ve Bar Uygunluk

Abraham Lincoln Üniversitesi'nde amacımız kaliteli online hukuk sınıfları aracılığıyla California Bar Sınavını geçmek için hazırlamaktır. Bizim California Bar Sınavlara hazırlık kursları gerekli bilgi ve Kaliforniya Bar Sınavı geçmek için güven sağlayarak tamamen hazır öğrenciler içindir.

Juris Doctor mezun olduktan sonra, öğrencilerin, tüm uygulanabilir ahlaki karakter gereksinimlerini karşılayan ve aile destek yükümlülükleri ile gecikmiş olmama California Bar Sınavı ve Kaliforniya Bar Sınavı, Çok durumlu Mesleki Sorumluluk Sınavı başarıyla tamamlayan ve oturup uygundur Kaliforniya Devlet Bar üye olmak ve Kaliforniya ve federal mahkemelerde uygulamaya uygun olabilir.

O kanun ve Bar hazırlık kurslarının çalışma başladıktan sonra niyetinde her hukuk öğrencisi geç 90 gün içinde Kaliforniya Devlet Barosu Bar İnceleme Komitesi ile kayıt yaptırmak zorundadır California'da avukatlık kabul edilmek için genel bir başvuru sahibi olmak California Bar uygunluk edinin.

Juris Doktor (JD) lisans programı için bu hukuk fakültesinde öğretim yöntemi interaktif sınıflar da dahil olmak üzere teknolojik araçlarla esas olduğunu.

Başarıyla hukuk çalışmanın ilk yılını tamamlayan bu kanun okulda JD lisans programına kayıtlı öğrenciler İşletme ve Meslek Kodu §6060 (h) ve Başlık 4 Kuralları Bölüm 1 gerektirdiği İlk Yıl Hukuku Öğrencilerin Sınavını geçmek zorundadır gerekliliklerinin bir parçası olarak Kaliforniya State Bar (Kabul Kuralları) California Bar Sınavına hak kazanmak için. İlk inceleme geçirilir zaman tamamlanmış tüm yasal çalışmalar için kredi alacak almaya hak olduktan sonra muayene üç (3) idarelerde İlk Yıl Hukuku Öğrencilerin Sınavı geçer bir öğrenci. Önce onu almaya hak olduktan sonra muayene üç (3) idarelerde sınavını geçemeyen öğrenci derhal kanun okulun JD lisans programından diskalifiye edilmelidir. Görevden öğrenci daha sonra muayene geçerse, öğrenci bu yasanın okulun JD programına yeniden kayıt için uygundur, ancak yasal çalışmanın sadece bir yıl için kredi alacak.

Bu hukuk fakültesi çubuğu sınavına bir öğrencinin hak olmayabilir veya kabul California dışındaki ülkelerde uygulama için ihtiyaçlarını karşılamak için, en Çalışma veya mezuniyet. Kaliforniya dışında bir yargı avukatlık kabul aramaya isteyen bir öğrenci hukuk uygulamasına giriş için bu yargı yasal eğitim ihtiyaçları ile ilgili bilgi için bu yargı yetkisini kabul başvurmalısınız.

Kayıt başvuranın yaşı, adresler, genel eğitim ve hukuk eğitimi içine sorgulayan bir form dosyalama oluşur. Kayıt formu doğru yalan yere yemin cezası altında tamamlanması gerekir.

1
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Abraham Lincoln University is an online educational institution providing nationally accredited Juris Doctor, Associate, , Master’s degrees and diploma/certificate programs. At ALU’s online law school ... Devamını oku

Abraham Lincoln University is an online educational institution providing nationally accredited Juris Doctor, Associate, , Master’s degrees and diploma/certificate programs. At ALU’s online law school, ALU delivers instruction for an online law degree that is student centered and that uses advanced interactive technology... Daha Az