Küresel antitröst hukuku ve ekonomisinde: çevrimiçi

Genel

Program açıklaması

Genel bakış

Antitröst yasaları doğrudan işletmelerin küreselleşmesini ve uluslararası ekonominin karmaşıklığını etkiler. Antitröst avukatları, hızla değişen düzenlemeler ve küresel meselelerle uğraşmak zorundadır. Küresel Antitröst Hukuku ve Ekonomisi LLM, öğrencilere, iş antlaşması sürecini ve modern antitröst kararını anlama ile ilgili ekonomik analizleri düzenleyen kanunları gelişmiş bir anlayışla sunar.

Amerika ve yurt dışında, ulusal ve uluslararası düzeyde birleşme ve devralmaları kolaylaştıracak ve yönetebilen, yabancı hükümetlerin ekonomik yasalarına uygunluğu belirleyen ve hukuk firmalarının ve şirketlerin çabalarını destekleyen antitröst avukatları talebi giderek artan bir şekilde, Scalia Law'un LLM tasarımı Bu talebi karşılamak için.

Küresel Antitröst Hukuku ve Ekonomisi programındaki LLM, öğrencileri sonbahar ve ilkbahar başlangıcı için kabul eder ve dört dönem boyunca teslim edilir. Konu uzmanları ve önde gelen antitröst alimlerinin liderliğinde LLM, günümüz meşgul profesyonelleri için esnek bir biçimde yüksek kaliteli bir öğrenim deneyimi sağlamak için tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Online LLM, öğrencilerin mümkün olan en yüksek öğrenme çıktılarını elde etmek için akranları ve profesörleri ile aktif olarak katılmalarını ve işbirliği yapmalarını sağlayarak, Uzaktan Eğitim ve Kalite Konularının En İyi 30 Uygulamasını izlemektedir.

Çevrimiçi Biçim

Scalia Yasası, öğrencilerin ders yükümlülüklerini veya saat dilimlerini dikkate almadan derslerini tamamlamasına ve programlarına en uygun zamanlara katılmalarına olanak tanıyan sınıflarını eşzamansız olarak sunar.

Etkileşim, haftalık değerlendirmeler, grup ve bireysel görevler, tartışma panoları ve profesörlerle birlikte sanal büro saatleri ile başarılır.

LLM derecesine Katma Değer Katmak

Online LLM programı bugünün meşgul mesleğine, antitröst alanındaki en önemli ve önemli vakaların bazılarında Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyanın her yerinde çalışan tecrübeli avukatların deneyim ve pratik bilgileriyle birlikte sağlayacak. Program fakültesi, akademik araştırma ve uygulama deneyiminden yıllarca toplanan 'ipuçlarını' da öğretecektir.

Lisans Yükümlülükleri

Global Antitröst Yasasında LLM kazanmak için, öğrenciler 24 (ABD Hukuk Fakültesi mezunu) veya 26 (ABD Dışında Hukuk Fakültesi mezunu olmayan öğrenciler) kredi saatlerini tamamlamış olmalıdır. Bu saatler, zorunlu seçmeli derslerden, LLM yazılı gerekliliklerini yerine getirmek için bir tez, seminer ya da yazma dersinden oluşacaktır.

Bir Amerika Birleşik Devletleri Hukuk Okulunda JD derecesi alan öğrenciler, 2 kredi dersi olan Amerika Birleşik Devletleri Hukukuna Girişten feragat alacaklardır. Bu nedenle, Birleşik Devletler Hukuk Okulundan JD almış olan öğrenciler, LLM derecesini alabilmek için 24 kredi saat tamamlamalıdırlar. Bir Birleşik Devletler hukuk okulunda JD'yi almayan öğrenciler, Birleşik Krallık Hukuku dersine girmek için gereken 2 krediyi tamamlamış ve bu nedenle LLM derecesini alabilmek için 26 kredi saatini tamamlamış olmalıdır.

Öğrenciler, LLM programına part-time katılabilirler.

Tüm öğrenciler, zorunlu izinten ayrı olarak izin almadıkça, her yarıyılda en az iki kursa kayıt yaptırmak ve üniversiteye giriş tarihinden itibaren üç yıl içinde diplomaya sahip olmak zorundadırlar. LLM programında kalabilmek için, öğrenciler her bahar döneminin sonunda 4.33 ölçekte en az 2.33 ağırlıklı not ortalaması sunmalıdırlar.

Global Tekel Hukuku ve Ekonomisi alanındaki LLM'yi oluşturan krediler, bir Birleşik Devletler hukuk fakültesi mezunu olmayan öğrencileri Birleşik Devletler'de hukuk alanına girmeye veya bar sınavına girmeye hak kazanmak için hazırlamak veya nitelendirmek için tasarlanmamıştır Birleşik Devletlerde.

Son Güncelleme Eyl 2017

Okul Hakkında

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence.

The Antonin Scalia Law School is located just a few miles from downtown Washington, D.C., the nexus for the creation of the world's most important legislation and jurisprudence. Daha Az