Yarının liderleri için küresel boyutta zorluklar - bilim, teknoloji ve iletişimdeki devrimler önce karşılaştığı hiçbir yasal zorluklar sonuçlandı. Suffolk Law'ın Yüksek Lisans Küresel Hukuk ve Teknoloji Eğer bu zorlukları karşılamak ve hukukun gelecekteki uygulamalar için hazırlamak yardımcı olacaktır.

2002 yılında düzenlendi, Suffolk'un Global Hukuk ve Teknoloji programı ABD'de türünün ilk: Bir Yüksek Lisans tek bir program halinde farklı uzmanlık birleştirerek. Aşağıdaki dört alanlarından birinde uzmanlaşmak seçebilir veya kendi profesyonel programı seçmek için derslerin geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz: - Fikri Mülkiyet ve Bilişim Hukuku - Biyoteknoloji ve Sağlık Hukuku - Uluslararası Hukuk ve İş - ABD Kanun ve Hukuk Yöntemler

Gereksinimler

Kanunlar Programlar bizim Yüksek Lisans Kabul hukuk fakültesi akademik başarı, iş deneyimi, amaç ciddiyet, tavsiye mektupları, özgeçmiş, ve öğrencinin kişisel açıklamada özellikle vurgu ile genel akademik performansa dayanmaktadır.

GLOBAL HUKUK VE TEKNOLOJİ LLM: YÜKSEK TEKNOLOJİ HUKUK DERGİSİ

Suffolk Üniversitesi Hukuk Fakültesi yeni Onur Kurulu, Yüksek Teknoloji Hukuku Dergisi (JHTL), öğrencilerin fikri mülkiyet konularında gelen iletişim ve medya, bilgisayar hukuk ve Internet konulara kadar çeşitli konularda parçaları yayınlamak için ideal bir mekandır.

Şu anda kayıtlı Yüksek Lisans Öğrencilerin LL.M. arasında bir işbirliği anlaşması ile JHTL katılmak için özel bir fırsat var programı ve JHTL. Yüksek Lisans Öğrenciler Bridgett Sandusky, onlar JHTL in-Chief Editör ve Yayın Kurulu tarafından incelenmek ve onaylanmak üzere önceden yazılı kompozisyon, makale veya bildiri sunmak zorunda olduğu Lisansüstü Hukuk Programları Direktörü aday olmalıdır. Özel bir LL.M. elde edilmesi için personel ayrımı, Yüksek Lisans Öğrenci JHTL ve Baş Editör ve Yayın Kurulu tarafından onaylanmış olması, yeni bir makale, kağıt veya deneme için bir öneri sunmalıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

Suffolk University Law School için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
1 - 3 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date