Küresel Hukuk ve Teknoloji LLM

Genel

Program açıklaması

Bilim, teknoloji ve iletişimdeki atılımlar, daha önce hiç karşılaşılmayan yasal zorluklarla sonuçlandı - yarının liderleri için küresel boyutlardaki zorluklar. Suffolk Yasası LL.M. Küresel Hukuk ve Teknoloji bu zorlukları aşmanıza ve gelecekteki hukuk pratiğine hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

2002 yılında oluşturulan Suffolk'un Küresel Hukuk ve Teknoloji programı Amerika Birleşik Devletleri'nde türünün ilk örneği oldu: LL.M. farklı uzmanlıkları tek bir programda birleştirmek. Aşağıdaki dört alandan birinde uzmanlaşmayı seçebilir veya kendi profesyonel programınızı seçmek için çok çeşitli kurslardan birini seçebilirsiniz:

  • Fikri Mülkiyet ve Bilgi Teknolojisi Hukuku
  • Biyoteknoloji ve Sağlık Hukuku
  • Uluslararası Hukuk ve İş
  • ABD Hukuku ve Yasal Yöntemler131101_bostonskyline.jpg

Gereksinimler

Hukuk Yüksek Lisans Programlarımıza kabul, hukuk fakültesinde akademik başarı, iş deneyimi, amaç ciddiyeti, tavsiye mektupları, özgeçmiş ve öğrencinin kişisel ifadesine özellikle vurgu yapan genel akademik performansa dayanmaktadır.

KÜRESEL HUKUK VE TEKNOLOJİDE LLM: YÜKSEK TEKNOLOJİ HUKUKU DERGİSİ

Suffolk University Law School en yeni Onur Kurulu, Yüksek Teknoloji Hukuku Dergisi (JHTL), öğrencilerin fikri mülkiyet konularından iletişim ve medya, bilgisayar hukuku ve İnternet konularına kadar çeşitli konularda yayın yapmaları için ideal bir mekandır.

Şu anda kayıtlı LL.M. öğrenciler LL.M arasında işbirliğine dayalı bir anlaşma yoluyla JHTL'ye katılmak için özel bir fırsata sahiptir. programı ve JHTL. LL.M. öğrenciler Lisansüstü Hukuk Programları Direktörü Bridgett Sandusky tarafından aday gösterilmeli, ardından daha önce yazılmış bir makaleyi, makaleyi veya makaleyi, Baş Editör ve JHTL Yayın Kurulu tarafından gözden geçirilmesi ve onaylanması için sunmaları gerekmektedir. Özel bir LL.M. elde etmek için personel ayrımı, LL.M. öğrenci, JHTL'nin Baş Editör ve Yayın Kurulu tarafından onaylanması için yeni bir makale, makale veya makale önerisi sunmalıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Devamını oku

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Daha Az