Kanun Yüksek Lisans: Avrupa Birliği Çalışmaları

Genel

Program açıklaması

eu

Tanıtım

A Kanun Yüksek Lisans: Avrupa Birliği Çalışmaları (Usta AB) 1998 yılından bu yana Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretilir. Bu Xunta de Galicia hayır Eğitim Bakanlığı kararı ile 2006 yılında akademik-araştırmacı Yüksek Lisans olarak hayata geçirilmiştir. Mart 23 51/2006. Çeşitli promosyonlar Öğrenci Birliği kurumlarında uluslararası arenada ve çalışma bugün içine profesyonel sıçrama bazılarını sağladı Avrupa Birliği hukukunda uzmanlık düzeyi yüksek, ile birlikte çalışmalarını tamamlamış Avrupa.

Usta AB'nin temel amacı AB kaynakları profesyonellerinin Avrupa idaresi ve yönetiminde vasıflı eğitim oluşur. Böylece, bu profesyonellerin artan talep işgücü piyasasında ve özellikle çeşitli yerel, bölgesel, ulusal ve Avrupa Birliği otoriteleri hem de işletmeler var cevap vermek istiyoruz ve genellikle Avrupa Birliği hukuku ile esasen yönetilen bir tek pazar ve tek bir para biriminde çalışmak üzere denir ekonomik ve hukuki ajanlar, içinde.

Neden derecesini incelemek

Eğer Avrupa Birliği hukuku uzmanlığım var, bu uluslararası organizasyon kapsamında çalışacak niyetinde istiyorsanız, bu sizin usta.

işgücü piyasası sınırları azaltmak ve uluslararası ilişkileri arttırmak giderek uluslararası bağlamda, içinde gelişir. Bütün bunlar ele almak ve anlaşmazlıklar Avrupa Birliği hukuku açısından önemli etkileri olan birçok doğabilecek çözmek için yasal bilginin yüksek derecede gerektirir.

Bu Yüksek Lisans öğrencilerin eğitim Avrupa Birliği hukuku alanında ilgili konularda derinlemesine araştırır ve Avrupa Birliği hukuku uzmanlığı olan profesyoneller için artan talebe cevap verir. içindekiler gelecekteki kariyer başlangıcı ve gelişimi için akademik profillerini geliştirmek ve böylece onların Usta çalışmaları tamamlandı kez öğrenciler fazla ve daha iyi becerilere sahip sağlamak için Avrupa Birliği hukuk sistemi sağlam bir anlayış kazanmak ve uydurulan .

Ne öğrenmeyi

Öğrenci, Avrupa Birliği'nin birden çok boyut içeren her konuda uzman ve disiplinli karakterin ileri eğitim, satın alacak. Özellikle, AB kaynakları profesyonellerinin Avrupa idaresi ve yönetiminde nitelikli eğitim amaçlı.

Yapı Çalışması

Zorunlu konular

 • Avrupa hukuk kültürü
 • Yasal entegrasyon ve yasal sistemlerin dönüşümleri
 • ekonomik entegrasyon
 • Anayasa, vatandaşlık ve haklar
 • Politikalar ve özgürlükler
 • Avrupa Birliği'nin yargı sistemi

Seçmeli Dersler

 • Topluluk Hukuku ve Karşılaştırmalı Çalışma ve Sosyal Güvenlik
 • denizin Topluluk hukuku
 • özgürlük, güvenlik ve adalet alanı
 • Toplama ve toplum kaynaklarının yönetimi
 • iç piyasa
 • Avrupa Birliği'nin dış eylem

Yüksek Lisans Tezi

 • Araştırma metodolojisi ve araştırma araçları (dil)
 • Yüksek Lisans Tezi

mesleki ve akademik çıktılar

Hükümet: Yerel, bölgesel, ulusal ve AB. AB iç pazarında faaliyet gösteren, ekonomik, hukuki ve sosyal ajanlar. Programa AB muhalefet hazırlanması için uygundur. Yüksek Lisans sonunda staj programı. Avrupa kamu hizmeti; yurtdışında Avrupa Komisyonu Delegasyon AB geçici personel; Avrupa konularda danışmanlık; Kamu-bölgesel ve devlet idaresi.

Önerilen profil

 • Üniversite mezunları ve Mezunları yabancı, ulusal veya Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı dan.
 • İlgili resmi İspanyolca üniversite dereceye eğitim eşdeğer bir seviyede ve o veren ülkedeki başlığı göstererek UDC tarafından kontrol edildikten sonra başlıklarının onayı olmadan Avrupa Yükseköğretim Alanına yabancı eğitim sistemlerindeki Mezunlar lisansüstü çalışmalar erişim.

Ortak erişim gereksinimleri

Bir diploma veya lisansüstü üniversite olması, ulusal ya da yabancı.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Devamını oku

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Daha Az
Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Bir Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daha fazla Daha az