Kurs ve araştırma raporu ile um (um)

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans programı mezunları hukuk ve araştırma ve yazma ilgilenen ve kim zaman yanı sıra gelişmiş bir akademik düzeyde oldukça kapsamlı yasal araştırma yapacaklardır yeteneğine sahip hukukçular için uygundur. Çünkü araştırma bileşeninin zorlu doğa, programa giriş LLB mükemmel bir akademik rekor başvuru ile sınırlıdır. Ancak, program için uygunluğunun göstermek mümkün olan adaylar için alternatif giriş yolları vardır.

ders bileşeni özel bir alanda ya da genel bir alan halinde alınabilir dört ders oluşur. Araştırma bileşeni Araştırma Metodolojisi, 5 000 kelime, her 10 000 kelime Araştırma Raporu iki araştırma deneme bir katılım kursundan oluşmaktadır.

Programın Faydaları:

Kurs tarafından LLM böylece yasal bir uygulayıcısı olarak kişinin pazarlanabilirlik artırılması, hukuk belirli bir alanda uzmanlık oluşturmak için mükemmel bir yoldur. Araştırma ve yazma becerilerini honlama olarak, Yüksek Lisans avukatlara onların kariyerleri boyunca yasal bilgi derinleştirmek için gereken araçları sağlar. Bu beceriler, onları hukuk camiasında bilginin büyümesine katkıda bulunmak ve yasal ilgi belirli alanlarda uzman olarak kendi itibarına inşa sağlar.

Müfredat Anahat:

Kurs ve Araştırma Raporu'nda LLM için alınan konuların kombinasyonu seçilen alana bağlıdır. Programlar aşağıdaki alanlarda sunulmaktadır:

Genel Bu öğrenciler diğer alanlardan herhangi birinden dört ders seçmek için izin, alanların en esnektir.

Ticaret ve İş Hukuku Bir hukuk derece rekabetçi alanda uzmanlaşmış bilgi gerektiren iş avukat Catering, bu alan öğrenciler, ticari konularda bir dizi dört ders seçmek için izin verir.

Şirketler Hukuku Bu çok popüler alan özellikle şirketler hukuku odaklanmak istiyorum ticari avukatlar hedefleniyor.

Çevre hukuku Bu filizlenen ve heyecan verici saha avukatlara çevre hukuku ve sürdürülebilir kalkınma uzmanlaşmak için bir fırsat sunuyor.

İnsan Hakları Savunuculuğu ve Dava İnsan hakları ve kamu faiz dava dünya çapında yasal gelişim ön planda yer almaktadır. Bu alan avukatlara hukuk bu canlı alanda uygulama için gerekli pratik hem de teorik bilgi verir.

Bilgi ve İletişim Hukuku Bu alan son iki yılda büyük teknolojik gelişmeler ile ilgilenen avukatlara üstün uzmanlık sunmaktadır.

Uluslararası hukuk Bu alan avukatlara uluslararası kamu hukuku ve bizim küreselleşen dünya için önemli etkileri mükemmel bir anlayış verir.

Uluslararası Ekonomi Hukuku (eski Uluslararası Hukuk ve Ekonomi) Bu alan kendi hukuk bilgi ve küresel ticari ilişkilerin ekonomi derinleştirerek uluslararası ticarette bir ödüllendirici kariyer için avukatlar hazırlar.

Not: Üçüncü yıl lisans düzeyinde Ekonomi tamamlamamış öğrenciler bu alan için öngörülen derslerin yanı sıra Hukuku Mandela Enstitüsü ders Ekonomi tamamlamak zorundadır.

İş Hukuku işgücü piyasası ve düzenleme dinamik yapısı avukatlık için bir daimi bir meydan okuma sunuyor. Bu alan Güney Afrika iş hukuku up-to-dakikalık bilgi ile avukatlar sağlar ve onlara bu alanda gelecekteki yasal gelişimi ile başa çıkmak için gereken araçları sağlar.

Pansiyonlar Kanunu Son on yılda muazzam bir büyüme gördü hukuk bir alanda uzmanlaşmış öğrenme için pratik bir ihtiyaca Bu alan cevaplar.

Vergi Hukuku Bu alan etkin yerini Vergi Hukuku, içinde Okulu Yükseköğretim Diploma mükemmel bir üne dayanmaktadır.

Tarihleri ​​Kapanış:

  • 31 Ağustos 2015 (Uluslararası öğrenciler)
  • 30 Eylül 2015 (Güney Afrika öğrenciler)
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... Devamını oku

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. Daha Az