LL.M. Amerikan hukukunda

Genel

Program açıklaması

LL.M. LL.M'de yerli öğrenciler için yarı zamanlı bir seçenek mevcut olmasına rağmen, 24 kredilik çalışma saatinden oluşur ve normalde bir yıl içerisinde tamamlanabilir. Anlaşmazlık Çözümü programında.

Programların seçici nitelikleri, öğrencilerin kendi özel ihtiyaçları ve çıkarları ışığında çalışma planlarını bireyselleştirmelerine olanak tanır. Başvuru sahipleri çeşitli yaş gruplarından ve çok çeşitli ülkelerden gelirler.

Yüksek Lisans Amerikan Yasasında

Mizzou LL.M. Amerikan Hukuku'nda , ABD hukuk sistemine ve ABD dışındaki yasal yüksek lisanslarını kazanan öğrencilere yönelik ABD yasal uygulamalarına giriş sağlar.

Öğrenciler, ABD yasalarına, mesleki sorumluluklara ve yasal araştırma ve yazmaya giriş yapan 6 kredi saatlik zorunlu derslerin ötesinde, fikri mülkiyet, ticaret hukuku, uluslararası hukuk, çevre hukuku ve istihdam kanunları gibi alanlarda kendi öğrenimlerini özelleştirebilirler.

LL.M. Benim için program mı

Yüksek Lisans Programları, çeşitli geçmiş ve menfaatlere sahip avukatlar için uygundur:

 • Müşterileri temsil eden ve ortaklarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve çalışanlara ilişkin düzenli anlaşmazlıkları çözmek için kuruluşlarının tasarım sistemlerine yardımcı olabilecek özel ve kamu kuruluşları için danışma.
 • Özel anlaşmazlık çözümleme firmaları, mahkeme tarafından eklenen anlaşmazlık çözme programları, topluluk arabuluculuk programları veya uyuşmazlık çözümünün ülke genelindeki büroları gibi kamu ve özel uyuşmazlık çözüm kuruluşlarını yönetmek isteyen avukatlar.
 • Hukuk müşavirleri veya hakemlik görevlileri olarak görev yapan veya halkın katılım süreçlerini yönetmekle yükümlü olan devlet avukatları.
 • Anlaşmazlık çözümüne odaklanan yasal akademisyenler olmak isteyen avukatlar.
 • Arabulucular, hakemler, eğiticiler ve uyuşmazlık çözümü danışmanları olarak meslek edinmek isteyen avukatlar.
 • Özel uygulamada savunucular.
 • Uyuşmazlık çözüm süreçlerini kendi ülkelerinde tasarlamaya yurtdışından gelen avukatlar.

Program aşağıdakileri yapmak için tasarlanmıştır:

 • Çeşitli anlaşmazlık çözüm süreçlerinin amaçları ve etkileri hakkında bilgi artırın.
 • Geleneksel yasal süreçler ve diğer uyuşmazlık çözme süreçleri arasındaki etkileşimin önceden anlaşılması.
 • Uyuşmazlık çözüm süreçlerinde savunucuların ve tarafsızların kullandığı becerileri geliştirin.
 • Kamu ve özel kuruluşlarda uygun, etkili ve adil ihtilaf çözme süreçlerinin tasarımı için gerekli anlayışın geliştirilmesi.
 • Uyuşmazlık çözüm süreçlerinde tarafsızların mesleki ve etik sorumluluklarının anlaşılmasını geliştirin.
 • Anlaşmazlıkların çözümünde teori, kamu politikası ve mesleki etiğin geliştirilmesine katkıda bulunun.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Law Department at the University of Missouri was founded in 1872. Since that time, the law school has produced well-rounded lawyers who are sensitive to ethical issues, prepared to serve clients a ... Devamını oku

The Law Department at the University of Missouri was founded in 1872. Since that time, the law school has produced well-rounded lawyers who are sensitive to ethical issues, prepared to serve clients and ready to be leaders in promoting justice for the State of Missouri and the nation. Daha Az