LL.M. Hukuk ve teknoloji

Genel

Program açıklaması

Kanunların Ustası (LL.M.) bireysel öğrenci ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yasal çalışma gelişmiş bir program. Yüksek Lisans Kanun ve Teknoloji, Menkul Kanunu, ya da karşılaştırmalı ve Uluslararası Hukuk: Uzman öğretim üyelerinden danışmanlık adaylar, aşağıdaki konsantrasyonlarda birinde eğitim kursuna planlıyoruz. Yabancı LL.M. Öğrencilerin Amerikan yasaları sisteminin geniş bir anlayışını kazanırken, öğrencilerin bir ABD bar sınavına hazırlanmasına yardımcı olan bir müfredat izleme opsiyonları vardır. Hukuk okulunun kapsamlı müfredat teklifleri aracılığıyla, LL.M. Adaylar seçtikleri uzmanlık alanında önemli uzmanlık kazanarak ve ABD yasal araştırma, analiz ve hukuk yazarlığı alanlarındaki becerilerini geliştirerek pratik bilgilerini artırır.

giderek küresel toplumda yüksek kaliteli hukuk eğitimi vermeyi taahhüt Hukuk Columbus Okulu, LL.M. sunuyor ABD mezunları ve yabancı hukuk okullara lisans programı. 100'den fazla yıl için, hukuk okul ülkenin en seçkin avukatlar ve hakimler birçok eğitim vermiştir. hukuk firmaları, federal ve yerel hükümet, yargı ve kamu sektörü olarak, mezunlarımız bilgi, beceri ve etik uygulama için kaydedilmektedir. Bizim Katolik misyonu doğrultusunda, Hukuk Columbus Okulu ortak iyi tanıtımına yasal bilgi ve becerilerini sosyal adalet arayışı ve derin bir görev ile öğrencilerine aşılamaktadır.

Yüksek Lisans Hukuk ve Teknoloji

Kanun ve Teknoloji konsantrasyon telekomünikasyon sektöründe, elektronik kitle iletişim araçları, kablosuz telekomünikasyon hizmetleri ve dijital teknolojilerin, FCC uygulama ve prosedür, fikri mülkiyet işlemleri, telif hakkı ve patent, medya Birinci Değişiklik zorluklar düzenlenmesinde özel uzmanlık sağlar.

hukuk

A Kanunun Columbus Okulu Bizim ülkenin başkenti, Amerika Birleşik Devletleri'nin hukuki ve siyasi merkezinde yer almaktadır. Washington, DC de hükümet ve sivil toplum uluslararası kuruluşlar için merkezidir. Öğrenciler nedeniyle bizim elverişli konumu ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim için Washington, DC sunduğu tüm fırsatlardan boşuna kendilerini olabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... Devamını oku

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. Daha Az