LL.M. Kumar Hukuku Programında

Genel

Program açıklaması

Oyun Eğitiminde Öncüden Oyun Hukukunu Öğrenin

En kapsamlı oyun müfredatı sunan Nevada Üniversitesi'nde William S. Boyd School for Law, Las Vegas, LL.M sunan türünün tek programıdır. Piyango, oyun yönetmeliği, spor bahisleri, lisanslama, istihdam ilişkileri, bölgeleme ve diğer alanlardaki konuları kapsayan Kumar Yasası ve Yönetmeliğinde.

Dünyanın Oyun Başkentinde Deneyim Kazanın

Öğrenciler programdayken, stajlar ve deneyimsel öğrenme fırsatları yoluyla uygulama deneyimi kazanma fırsatına sahip olurlar.

Programınıza Uygun Bir Program Tasarlayın

LL.M.'deki öğrenciler yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak mevcuttur. program, ihtiyaçlarına göre bir program ve hız tasarlayabilir.

Rakipsiz Konum

Las Vegas'ta bulunan UNLV, uygun fiyatlı konutlarla büyük şehir yaşamı sunar. Dünya standartlarında eğlence, yemek, alışveriş ve gece hayatına ev sahipliği yapar ve Hoover Barajı, Zion Ulusal Parkı, Büyük Kanyon ve Los Angeles'tan arabayla uzaklıktadır.

Oyun, ülke çapında ve dünya çapında genişlemeye devam ederken, yetenekli ve bilgili oyun avukatlarına olan ihtiyaç artmaktadır. Uluslararası oyun başkentindeki konumumuzla, dünyaca ünlü oyun profesyonellerine ve düzenleyicilere erişim elde edecek, en yeni tartışmaları ve karar alma sürecini gözlemleyecek ve bunlardan öğrenecek ve hukuk kariyeriniz boyunca size iyi hizmet edecek kalıcı profesyonel bağlantılar kuracaksınız.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The mission of the UNLV William S. Boyd School of Law is to serve the State of Nevada and the national and international legal and academic communities by developing and maintaining an innovative and ... Devamını oku

The mission of the UNLV William S. Boyd School of Law is to serve the State of Nevada and the national and international legal and academic communities by developing and maintaining an innovative and excellent educational program that will train ethical and effective lawyers and leaders for Nevada and for the legal profession; to stress community service, professionalism and the roles, responsibilities, skills, and values of lawyers; to produce excellent scholarship for the benefit of the State, the profession, and the academy; to involve students and faculty in community service projects in ways that will benefit our State; and to provide leadership for Nevada on important issues of public policy, dispute resolution, the law and legal practice. In seeking to fulfill this mission, the Boyd School of Law aspires to become a model community, one in which the people of the law school will deal with one another professionally, respectfully, and with a view to maximizing the potential of each participant in this exciting educational enterprise. Daha Az