LL.M. Uluslararası Hukuk Uygulamalarında

Genel

Program açıklaması

genel bakış

LL.M. Uluslar Arası Hukuk Uygulamalarında (TLP) yabancı avukatlara sınır ötesi hukuk pratiği konusunda eğitim vermek, New York City hukuk camiasındaki küresel avukatları eğitmek ve ana dili İngilizce olmayan avukatların İngilizce hukuk uygulama becerilerini geliştirmek, küresel hukuk mesleğinin lingua franca .

Bu programdaki bir öğrenci olarak:

 • New York'un en iyi akademik avukatlarından ve en deneyimli uygulama avukatlarından bazılarını öğrenin
 • ABD'nin finansal, kültürel ve ticari başkenti ve gerçek bir Dünya Kenti olan New York'ta yaşayın
 • Dünyanın her yerinden gelecekteki iş arkadaşlarından oluşan bir ağ oluşturun

LL.M. Uluslararası Hukuk Uygulamalarında, öğrencileri uluslararası bir avukat olarak ödüllendirici bir kariyere hazırlar.

Mesleğe Pathways

Uluslarüstü Yasal Uygulama LLM Programına giren her öğrenci farklı bir geçmişe sahiptir, farklı bir akademik ilgi alanına sahiptir ve lisansüstü fırsatlar için farklı bir planı vardır. Bunu göz önünde bulundurarak, TLP teklifler beş Pathways aynı programı dahilinde öğrencilere izin ulusötesi pratiğin farklı alanlara odaklanmak için.

Sınır Ötesi İşlemler
Pathway şirket hukuku odaklanarak özel muayenehanesinde çalışma ilgilenen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış. Bu Pathway konular arasında proje geliştirme, sınır ötesi birleşme ve devralmalar, küresel kurumsal uyumluluk, sınır ötesi iş hukuku, uluslararası rekabet (antitröst) kanunu ve sınır ötesi IP lisansları bulunmaktadır.

Uluslararası Ticaret ve Yatırım
Uluslararası ticaret, gümrük ve yatırım pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış Pathway . Bu Pathway konular arasında bölgesel ticaret anlaşmaları (NAFTA, CAFTA, TPP), AB ticaret hukuku, ticaret ve geliştirme, TRIP anlaşması, ticaret tercihleri, uluslararası bankacılık düzenlemeleri ve ikili yatırım anlaşmaları bulunmaktadır.

Uluslararası Kamu Hukuki Uygulaması
Birleşmiş Milletler, uluslararası bir kuruluş, bir sivil toplum kuruluşu veya uluslararası hukuka odaklanmış bir devlet kurumunda çalışmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış Pathway . Bu Pathway konular, uluslararası kamu hukuku teorisini, antlaşmaları, uluslararası mahkemeleri ve mahkemeleri, uluslararası örgütlerin hukukunu, devletliği ve tanınmayı içerir.

Ulusötesi Uyuşmazlıkların Çözümü
Pathway dava, yatırımcı-devlet tahkim veya uluslararası ticari tahkim ve uluslararası arabuluculuk çalışan ilgilenen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış. Bu Pathway konular arasında silahlı çatışmaların arabuluculuğu, barış süreçleri, yatırım-devlet tahkimi, uluslararası örgütlerde anlaşmazlıkların çözümü ve bölgesel uyuşmazlıkların çözümü yer almaktadır.

Çubuk İzi
New York Bar Sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış Pathway . Öğrenciler bu takip Pathway en az 12 kredi alarak bir addiitonal dönem enroll. Önerilen dersler arasında Uygulamalı Hukuk Analizi, baro sınavına hazırlanan tüm LL.M'ler için bir kurs ve refakatçi kursu, LL.M için Pratik Belgeler bulunmaktadır. Birlikte, bu kurslar bar sınavı için gerekli olan önemli bilgi ve yazma becerilerini gözden geçirir.

Helena Lopes / Pexels

Dersler

Yirmi Dört (24) Kredi LLM Programı

Zorunlu Dersler:
 • TLP'ye Giriş (1 kredi)
 • Ulusötesi Uygulama Becerileri I (3 kredi)
 • Ulusötesi Uygulama Becerileri II (3 kredi)
 • TLP Yasal Yazım I ve II (5 kredi) (Olağanüstü İngilizce dil becerisine sahip öğrenciler bu sınıflardan çıkabilir)

Temel Dersler (öğrenciler aşağıdaki derslerden en az birini seçmelidir):

 • Uluslararası Hukuk (3 kredi)
 • Uluslararası Ticari İşlemler (3 kredi)
 • Uluslararası Dava ve Uyuşmazlık Çözümü (3 kredi)
 • Uluslararası Ticaret Hukuku (2 kredi)

Seçmeli Dersler (aşağıda TLP öğrencileri için en popüler seçmeli derslerden bazıları verilmiştir):

 • Ticari Organizasyonlar (4 kredi)
 • Hukukta Kolokyum: Uluslararası Hukuk (2 kredi)
 • Ticari Tahkim (3 kredi)
 • Karşılaştırmalı Hukuk (3 kredi)
 • Uluslararası Ticari Tahkim (2 kredi)
 • Uluslararası Ceza Hukuku (2 kredi)
 • Uluslararası Finans (3 kredi)
 • Uluslararası İnsan Hakları Hukuku (3 kredi)
 • ABD Hukukuna Giriş I (2 kredi)
 • Hukuk ve Din: Uluslararası ve Karşılaştırmalı Perspektifler (3 kredi)
 • Bireysel ilgi alanlarınıza uygun diğer kurslar (1 ila 4 kredi)

İsterseniz, fikri mülkiyet, iflas, vergilendirme, ceza hukuku veya karşılaştırmalı hukuk da dahil olmak üzere çeşitli uzmanlık alanlarındaki mesleki ihtiyaçlarınıza veya kişisel ilgi alanlarınıza uygun gerekli ve seçmeli dersleri içeren kendi eğitim kursunuzu tasarlayabilirsiniz.

Çift Diploma: LL.M. Uluslararası Ticaret ve Yatırım Hukuku Yüksek Lisans / LL.M. Uluslararası Hukuk Uygulamalarında

St. John's University School of Law Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Lyon Katolik Üniversitesi Hukuk Fakültesi, çift LLM sunmaktadır. Uluslararası Ticaret ve Yatırım Hukuku / LL.M. Eylül ayında başlayan Ulusötesi Hukuk Uygulamaları programında Tamamen İngilizce olarak öğretilen program, uluslararası ticaret, gümrük ve yatırım pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Konular arasında bölgesel ticaret anlaşmaları (NAFTA, CAFTA, TPP), AB ticaret hukuku, ticaret ve geliştirme, TRIP anlaşması, ticaret tercihleri, uluslararası bankacılık düzenlemeleri ve ikili yatırım anlaşmaları bulunmaktadır.

Öğrenciler Güz dönemini Eylül'den Aralık'a kadar Lyon'da (Fransa), Bahar dönemini Ocak'tan Mayıs'a kadar New York'ta (ABD) geçireceklerdir. Bu, iki farklı dilsel, kültürel ve yasal bağlama dalma şansı verir.

Bu programa kaydolan tüm öğrencilere çift diploma (Lyon Katolik Üniversitesi tarafından Avrupa ve Uluslararası Ticaret ve Yatırım Hukuku Yüksek Lisansı ve St. John's tarafından Uluslararası Hukuk Uygulamalarında Yüksek Lisans) verilmektedir. İlgilenen adaylar Lyon Katolik Üniversitesi'ne başvurmalıdır.

kabul

LL.M.'ye kabul Uluslararası Hukuk Uygulamalarında Yüksek Lisans John Hukuk Fakültesi programında seçici ve önceki hukuk çalışmalarında mükemmeliyete dayanmaktadır. Akademik bursun kanıtları ve mesleki başarılar dikkate alınacaktır. LL.M. Program, her LL.M için deneyim kalitesini zenginleştirmek amacıyla sınırlı kayıt olacak şekilde tasarlanmıştır. aday.

Başvuruda bulunacaklar:

 • Hedef Beyanı (Deneme)
 • Devam et
 • Transkript
 • Tavsiyeler (2)
 • Örnek yazma
 • TOEFL / IELTS Skoru
 • Başvuru ücreti

Tüm adaylar otomatik olarak kısmi akademik burslar için değerlendirilecektir. Ayrı bir uygulama gerekmez.

Çevrimiçi başvurun: https://www.stjohns.edu/law/llm-admissions

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

St. John’s Law is inclusive, accepting, and welcoming community that reflects the rich diversity of our hometown of Queens, NY, “The World’s Borough.” From the classroom to internships and clinical wo ... Devamını oku

St. John’s Law is inclusive, accepting, and welcoming community that reflects the rich diversity of our hometown of Queens, NY, “The World’s Borough.” From the classroom to internships and clinical work in the field to study abroad, our students develop the lawyering skills, targeted expertise, and professional connections they need to graduate practice-ready, all with the support of our outstanding faculty, dedicated career counselors, and global alumni network. Our employment and bar exam outcomes consistently rank us among the top New York law schools and, whatever career path they choose, our students carry with them St. John's Vincentian values, understanding that law is a vocation through which they can live justly and better the world. Daha Az