LLB (Hons) Kanunu

Genel

7 konum mevcut

Program açıklaması

LLB (Hons) Kanunu

Akademik titizliği iş benzeri bir ortamda pratik yasal becerilerle birleştiren LLB'miz, ister avukat olmaya kararlı olun, ister diğer kariyer seçeneklerini keşfetmek isteyin, size temel altyapıyı sağlar. 2020 Ulusal Öğrenci Anketi'nde, Hukuk Üniversitesi, İngiltere'deki genel öğrenci memnuniyeti açısından üniversiteler arasında ilk sırada yer almıştır. 2019 yılında Hukuk Üniversitesi, Öğretimde Mükemmeliyet ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme ile ödüllendirildi. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenim ve sonuçlar sunduğumuz ve Birleşik Krallık yüksek öğrenimi için sıkı ulusal kalite gereksinimlerini sürekli olarak aştığımız görüldü.

JD Kanadalı Pathway (Londra Bloomsbury kampüs için): Eğer Kanada veya bir Kanada üniversite mezunu avukatlığa ilgilenen eğer, bu kurs Kanadalı vardır Pathway üzerinde Kanadalı NCA (Ulusal Komitesi için hazırlamak yardımcı olacaktır Kanadalı Kanunda sunan modülleri Akreditasyon) sınavları. * Hukuk modülleri 'Kanada Hukukunun Temelleri' ve 'Kanada Anayasa Hukuku'dur ve yalnızca Londra Bloomsbury kampüsünde mevcuttur. 'Kanada Hukukunun Temelleri' size Kanada hukuk sisteminin tarihi, ilkeleri ve ana kaynakları hakkında sağlam bir bilgi verirken, 'Kanada Anayasa Hukuku' modülü Kanada Anayasa hukukunun tarihi ve temel anayasal ilkelerle ilgilidir. JD Canadian Pathway katılmak için, Londra Bloomsbury kampüsündeki kursa başvurmalı, ardından eğitiminiz sırasında isteğe bağlı Kanada modüllerini seçmelisiniz.

* Önemli Uyarı: Akademik, karakter ve uygunluk koşulları da dahil olmak üzere tüm gereksinimlerini karşılayıp karşılamayacağınızı belirlemek için kabul isteyebileceğiniz herhangi bir meslek kuruluşuyla kendi soruşturmalarınızı yapmanız tavsiye edilir. Üniversite, bu gerekliliklerle ilgili olarak bir meslek örgütü tarafından sonradan alınan kararlardan sorumlu tutulamaz.

Kurs gereksinimleri

  • BBB, GCSE İngilizce Dilinde A Düzeyinde ve C / 4 veya daha üstü bir seviyede veya eşdeğer niteliklerde. Kursun başlangıcında 18 yaşından küçük ancak 17 yaşından küçük olmayan öğrencilere izin verilir.
  • Uluslararası gereksinimler: Her bir bileşenden en az 6 olmak üzere IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi.

harç

  • Ocak 2021 ücretleri: Birleşik Krallık / AB: yıllık 9,250 £. Uluslararası: Yılda 13.750 £. Gelecek öğrenim yılları için ücretler bloke edilir, yani öğrenci her yıl aynı ücreti ödeyecektir.
  • Eylül 2021 ücretleri: Birleşik Krallık: yıllık 9,250 £. Uluslararası: Yıllık 14.150 £. Gelecek öğrenim yılları için ücretler bloke edilir, yani öğrenci her yıl aynı ücreti ödeyecektir.
Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Daha Az
Guildford , Londra , Londra , Chester , Manchester , Bristol , Birmingham , Leeds , Móstoles , Nottingham + 9 Daha fazla Daha az