LLB (Hons) Kanunu

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

  • Süre: 3 yıl
  • Verilen Yeterlilik: LLB (Hons) Kanunu
  • Veren Makam: Canterbury Christ Church Üniversitesi, İngiltere
  • Öğretim Dili: İngilizce
  • Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
  • ECTS Kredisi: 180

Kurs Bilgisi

Hukuk, nefes aldığımız havadan, ilişkilerimizden ve eğitimimizden işimize, seyahatimize, mülkümüze ve sağlığımıza kadar insan yaşamının her bölümünü etkileyen inanılmaz derecede çeşitli ve çok yönlü bir konudur. Hukuk endüstrisi dinamik ve rekabetçidir ve sosyal ihtiyaçlara göre değişir. Bir Hukuk derecesi, çeşitli kariyer Pathways sunar ve size bir dizi kariyerde başarılı olmak için beceri seti sağlar. Bu ders, hukuk eğitimi alırken size bütünsel bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır; Hukukun teorik ve pratik yönlerini inceleyeceksiniz. Bu dersi başarı ile tamamlayan işverenler ve Avukatlar Düzenleme Kurumu tarafından tanınan pratik ve çağdaş bir Yeterlilik Yasası Derecesi alırsınız. Yasal bir kariyer seçerseniz, hukukta sağlam temeller, beceri gelişimine vurgu, işveren ortaklıkları yoluyla kazanılan pratik gerçek dünya görüşü ve pro bono çalışması, yasal eğitiminizin bir sonraki adımına hazır olmanızı sağlar.

Öğretmek ve öğrenmek

Size konferanslar, seminerler ve pratik atölye çalışmaları bir arada öğretilecek. Bu, haftada 12 saatlik temas süresini hesaba katacak ve araştırma, çevrimiçi çalışma ve değerlendirmeye hazırlık da dahil olmak üzere temel bağımsız çalışmada en az daha fazla zaman harcayacaksınız. Daha küçük gruplardaki seminerler, konferanslarda işlenen konular hakkındaki anlayışınızı tartışmanızı ve geliştirmenizi sağlayacaktır. Buna ek olarak, akademik kişisel eğitmeninizle görüşeceksiniz. Bağımsız, eleştirel öğrenmeyi teşvik etmeyi amaçlayan çeşitli stratejiler, modülden modüle değişen farklı şekillerde kullanılacaktır. Hemen hemen tüm modüllerde dersler, tartışmalar, öğrenci önderliğinde seminerler, bireysel ve grup dersleri, tartışmalar, müzakereler ve rol oyunları bulunmaktadır. Ayrıca size grup halinde çalışma fırsatı verilecek ve teşvik edilecektir. Öğrenmenizin pratik bir boyutu da olacaktır.

değerlendirme

Her modülün sonunda resmi veya 'özetleyici' bir değerlendirme vardır. Değerlendirme yöntemleri yazılı sınavları ve denemeler, raporlar, portföyler, performans ve sunumlar gibi bir dizi ders değerlendirmesini içerir. Resmi değerlendirmelerdeki notlar modül işaretinize dahil edilir.

Değerlendirme yöntemleri, işverenlerin ihtiyaç duyduğu becerileri geliştirmenize ve profesyonel beden amaçlarına yönelik olarak tasarlanmanıza yardımcı olur. Bunlar arasında öz, akran ve öğretmen değerlendirmesi, uygulamayı çoğaltmak için tasarlanmış 'eve götürme' etkinlikleri de dahil olmak üzere yazılı alıştırmalar, dersler, tartışmalar (sahte denemeler), öğrenme portföyleri, sınıf içi etkinlikler ve sınavlar sayılabilir.

Kayıt ve Süre

Bu üç yıllık tam zamanlı bir programdır. Her akademik yıl genellikle Ekim ayının ilk haftasında ve bazı durumlarda Eylül ayının son haftasında başlar. Akademik yıl 32 hafta sürer. Öğrenciler, ders başlangıç tarihinden iki hafta öncesine kadar kayıt yaptırabilirler ancak yerler sınırlı olduğu için erken kayıt yapılması tavsiye edilir.

Giriş koşulları

Adaylar, kursa katılmak istedikleri yılın 1 Eylül tarihine kadar en az 17 yaşında olmalı ve Ortaokul Diploması veya Hazırlık Diploması / Sertifikası veya eşdeğeri olmalıdır. Ayrıca, İngilizce dilinde yeterlilik kanıtı sağlamanız istenecektir.

Mezuniyet şartları

Tüm kurs 3 yıl boyunca toplam 18 modülden oluşmaktadır. Hukukta LLB (Hons) derecesine ulaşmak için gerekli 180 AKTS kredisini elde etmek için tüm modülleri tamamlamanız gerekir. Herhangi bir nedenle kursun tamamını tamamlayamıyorsanız, gerekli asgari kredileri tamamlamış olmanız koşuluyla ara ödüle hak kazanabilirsiniz. Eğitimine devam etmeden önce 60'dan fazla kredi alan öğrencilere bir sertifika ya da 120'den fazla kredi alan öğrenciler için bir Diploma verilebilir.

Sıradaki nerede?

Bu dereceyi, yerel hukuk uygulayıcıları ve çeşitli yerel kuruluşlar gibi dış paydaşlarla istişare ederek tasarladık. Bu, işverenler tarafından çok değer verilen becerileri geliştirmenize yardımcı olmamızı sağlar; yazılı ve sözlü iletişim, inisiyatif, zaman yönetimi, esneklik ve ekip çalışması. Birçok mezun bu becerileri bir avukat veya avukat olmak için kullanır, ancak diğerleri eğitim, kamu hizmetleri, İKY, yönetim, yasa dışı, imtiyazlı sekreter veya finansal hizmetlerde kariyer kurar. Bu yeterlilik LLM gibi hukukta veya yönetim, pazarlama ve muhasebe gibi ilgili alanlarda lisansüstü eğitimine devam etmek için de kullanılabilir.

Bunu bildiğim iyi oldu

Bu Hukuk derecesi Avukatlar Düzenleme Kurumu (SRA) tarafından tanınır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Devamını oku

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Daha Az
Larnaka , Baf + 1 Daha fazla Daha az