LLB (Hons) Online Kıdemli Statü * (* Onaya tabi)

Genel

Program açıklaması

LLB (Hons) Online Kıdemli Statü * (* Onaya tabi)

LLB (Hons) Çevrimiçi Kıdemli Durumumuz *, halihazırda bir dereceye sahip olan ve tam zamanlı olarak sadece iki yıl içinde Nitelikli Hukuk Derecesi kazanmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bir derecedir. Yeterlilik Hukuku Derecesi için gerekli tüm modülleri inceleyecek ve ikinci yılınızda üç LLB kurs seçeneği seçme esnekliğine sahip olacaksınız. Bu çevrimiçi derece, kampüs içi LLB'lerimizle aynı deneyimli profesyonel öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursta gömülü istihdam edilebilirlikle pratik bir odağa sahiptir. LLB (Hons) Kıdemli Statüsü Çevrimiçi derecesi, bu derece ile kendi ülkenizdeki bazı muafiyetlerden yararlanabileceğiniz için, yurtdışındaki mezun öğrenciler için ilgi çekici olacaktır - taahhütte bulunmadan önce, kendi yargı alanınızdaki olası muafiyetleri kontrol etmenizi öneririz. kurs, özellikle bunun 2 yıl boyunca ve çevrimiçi olarak çalışıldığı. 2020 Ulusal Öğrenci Anketi'nde, Hukuk Üniversitesi, İngiltere'deki genel öğrenci memnuniyeti açısından üniversiteler arasında ilk sırada yer almıştır.

* Kurs onayına tabidir.

Kurs gereksinimleri

Öğrencilerin herhangi bir disiplinde bir lisans derecesinden 2: 2 veya daha yüksek bir dereceye sahip olmaları gerekir. Kursun başlangıcında 18 yaşından küçük ve 17 yaşından küçük olmayan öğrencilere izin verilir. Uluslararası giriş koşulları: Her bileşende en az 6.0 olmak üzere IELTS 6.5 veya üstüne eşdeğer bir İngilizce dil seviyesi.

harç

Eylül 2021 ücretleri: Tüm öğrenciler yıllık 9,250 £. Gelecek öğrenim yılları için ücretler bloke edilir, yani öğrenci her yıl aynı ücreti ödeyecektir. Bu program için 250 £ depozito miktarı geçerlidir.

Lütfen dikkat: Bu ders sadece halihazırda lisans derecesine sahip olanlar tarafından alınabileceğinden, bir lisans öğrencisi kredisi için uygun değildir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi