LLB (Hons) Uluslararası İşletme Hukuku

Genel

Program açıklaması

Uluslararası İşletme ile Çevrimiçi LLB (Hons) Yasası

3, 4 veya 6 yıllık bir kurs olarak sunulan Uluslararası İşletme derecesine sahip Online LLB (Hons) Yasası ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz yerde eğitim alın. Yasal veya daha geniş ticari sektörde bir kariyer yapmak istiyorsanız, Uluslararası İş ile ilgileniyorsanız, ancak çalışma modellerinde daha fazla esneklik gerektiriyorsa ve% 100 çevrimiçi çalışmak istiyorsanız, bu sizin için bir derece olabilir. Bu, kursa yerleştirilen istihdam edilebilirlik ile pratik bir odağa sahip bir Nitelikli Hukuk Derecesidir. Modern hukuk öğrencisi için sadece temel hukuki konuları ve ilgili becerileri incelemekle kalmayacak, aynı zamanda Uluslararası İşletmecilik çalışması, istihdamı hazırlamanıza ve daha geniş bir kariyer seçenekleri yelpazesi açmanıza yardımcı olacaktır. Kurs yüksek düzeyde etkileşime sahip olacak ve akran ve bire bir profesyonel öğretmen incelemesi alacaksınız, eğitmenlerimizin% 90'ından fazlası kalifiye avukatlar ve avukatlar. 2019 yılında Hukuk Üniversitesi, Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş derecesi almıştır. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve sonuçlar sağladık ve Birleşik Krallık yüksek öğrenimi için sürekli ulusal kalite gereksinimlerini aştık.

Eylül 2020'de çevrimiçi bir LLB başlatıyorsanız, çevrimiçi LLB'nizi başarıyla tamamladığınızda, çevrimiçi bir LLM için ücretlerde% 50 indirim * almaya hak kazanacaksınız.

* Şartlar ve Koşullar geçerlidir, ayrıntılar Hukuk Üniversitesi web sitesinde şu adrestedir: law.ac.uk/study/undergraduate/law/llb-hons-law-with-international-business/online/. Teklif, LLB (Hons) Kıdemli Statüsü Çevrimiçi derecesini içermez (kurs onaya tabidir).

Kurs gereksinimleri

GCSE İngilizce Dilinde A Düzeyi ve Sınıf C / 4 veya üstü veya eşdeğer nitelikler. 18 yaşından küçük olacak ancak kursun başında 17 yaşından küçük olmayan öğrencilere izin verilmektedir. Sadece 4 yıl veya 6 yıl çevrimiçi kurslar için: ilgili iş deneyimini kullanarak standart dışı rotamız aracılığıyla başvurmak isteyen öğrenciler de başvurmaya davet edilir. Uluslararası giriş koşulları: Her bileşende en az 6,0 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir dil seviyesi.

süre

3, 4 veya 6 yıl

harç

2020 ücret: 3 yıllık çevrimiçi kurs yıllık £ 9,250'dir; 4 yıllık çevrimiçi kurs yıllık £ 6,935'tir; 6 yıllık çevrimiçi kurs yıllık £ 4,625'tir. Ücretler gelecekteki çalışma yılları için kilitlidir, yani öğrenci her yıl aynı fiyatı ödeyecektir. Bu çevrimiçi kurslar için 250 £ depozito miktarı uygulanır.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Daha Az
İngiltere'de Çevrimiçi