İlk adımlarını ödüllendirici bir yasal kariyere at. Derby LLB yüksek kaliteli öğretim, birinci sınıf olanaklar ve gerçek dünya öğrenmesi sunar. Hukuk pratiğinde özünde mükemmellik ile, bir avukat veya avukat olarak nitelemek için yol açmaktadır.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

'Nitelikli hukuk derecesi' olarak - Bar Standartları Kurulu ve Avukat Düzenleme Kurumunun kriterlerini yerine getirme - Derby LLB, hukukun profesyonelce uygulanması için önemli bir temeldir. Mezunlarımız, akademik titizliklerin desteklediği güçlü pratik becerileri nedeniyle aranır.

Bu kurs sizin için mi?

Bütün önemli avukatlık becerilerini geliştirebilmeniz için kapsamlı bir hukuk eğitimi veriyoruz. Geniş kapsamlı isteğe bağlı modüller, tıp, uluslararası, aile, iş veya sosyal ve kamu hukuku alanlarında uzmanlaşabileceğiniz anlamına gelir.

Nasıl öğreneceksin

Taslak hazırlama, savunuculuk, mülakat, müzakere ve probleme dayalı araştırma konularında pratik pratik deneyim kazanacaksınız. Gerçek yaşam ortamlarını kopyalayan mahkeme salonları ve görüşme takımları dahil etkileyici çalışma olanakları sunuyoruz.

Fırsatlar ve deneyimler

Mesleki ortaklıklar, yerleşimlerden ve stajlardan, adli gölgeleme ve yerleşik avukatların mentorluk hizmetlerinden yararlanmanız için size kapılar açar. 'Pro bono' projeleri ile adalete erişimi zor olanlara da yardımcı olabilirsiniz.

Kariyer ve istihdam edilebilirlik

Avukat veya avukat olmak istiyorsanız, Derby LLB sizi bir sonraki eğitim aşamasına hazırlar. Mezunlarımız Kraliyet Savcılığı Servisi, özel muayenehaneleri, mahkemeler ve hukuk merkezlerinde rol almaktadır. Diğerleri ise bu yeterliliği bankacılık, endüstri ve eğitim alanlarındaki kariyerlere basamak taşı olarak kullanıyor.

Program dili:
  • Ingilizce
University of Derby
Son Güncelleme Ağustos 2, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Eyl 2020
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
9,250 GBP
Yılda İngiltere / AB (2019/20). Uluslararası ücret yıllık 13.250 £ (2019/20)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date