LLB Kanunu

Genel

Program açıklaması

İlk adımlarını ödüllendirici bir yasal kariyere at. Derby LLB yüksek kaliteli öğretim, birinci sınıf olanaklar ve gerçek dünya öğrenmesi sunar. Hukuk pratiğinde özünde mükemmellik ile, bir avukat veya avukat olarak nitelemek için yol açmaktadır.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

'Nitelikli hukuk derecesi' olarak - Bar Standartları Kurulu ve Avukat Düzenleme Kurumunun kriterlerini yerine getirme - Derby LLB, hukukun profesyonelce uygulanması için önemli bir temeldir. Mezunlarımız, akademik titizliklerin desteklediği güçlü pratik becerileri nedeniyle aranır.

Bu kurs sizin için mi?

Bütün önemli avukatlık becerilerini geliştirebilmeniz için kapsamlı bir hukuk eğitimi veriyoruz. Geniş kapsamlı isteğe bağlı modüller, tıp, uluslararası, aile, iş veya sosyal ve kamu hukuku alanlarında uzmanlaşabileceğiniz anlamına gelir.

Nasıl öğreneceksin

Taslak hazırlama, savunuculuk, mülakat, müzakere ve probleme dayalı araştırma konularında pratik pratik deneyim kazanacaksınız. Gerçek yaşam ortamlarını kopyalayan mahkeme salonları ve görüşme takımları dahil etkileyici çalışma olanakları sunuyoruz.

Fırsatlar ve deneyimler

Mesleki ortaklıklar, yerleşimlerden ve stajlardan, adli gölgeleme ve yerleşik avukatların mentorluk hizmetlerinden yararlanmanız için size kapılar açar. 'Pro bono' projeleri ile adalete erişimi zor olanlara da yardımcı olabilirsiniz.

Kariyer ve istihdam edilebilirlik

Avukat veya avukat olmak istiyorsanız, Derby LLB sizi bir sonraki eğitim aşamasına hazırlar. Mezunlarımız Kraliyet Savcılığı Servisi, özel muayenehaneleri, mahkemeler ve hukuk merkezlerinde rol almaktadır. Diğerleri ise bu yeterliliği bankacılık, endüstri ve eğitim alanlarındaki kariyerlere basamak taşı olarak kullanıyor.

Son Güncelleme Ağustos 2019

Okul Hakkında

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... Devamını oku

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. Daha Az