Hukukogrenimi.com

İş Hukuku Etütleri 10 Hukuk Eğitimleri Karşılaştır

Bir LLB, ya da Yasalar Lisans, tamamlamak için üç ila beş yıl alır bir lisans derecesi programıdır. Normalde öğrenciye, daha fazla çalışma ya da mesleki ilerleme için belirli bir hukuk alanı hakkında güçlü bir anlayış kazandırmayı amaçlamaktadır.

İş Hukuku Araştırmalarında LLB nedir? Bu lisans programının amacı, öğrencilere iş hukuku ile ilgili çok çeşitli yasal konular hakkında bilgi vermektir. Konu alanları genellikle belirli bir ülkeye veya belirli bir iş hukuku alanına odaklanır veya konular daha genel olabilir. Bu normalde ileri bilimsel kimlik ve / veya gerçek dünya deneyimi olan profesörler tarafından öğretilir. Genellikle bir vakıf yılıyla başlar, bir hukuk bilgisi tabanı oluşturur ve daha sonra kurs, belirli bir hukuk alanına daha fazla odaklanabilir.

Öğrenciler genellikle, zamanlarını kişisel ve profesyonel yaşamlarında projelerini zamanında tamamlamalarını sağlayan mükemmel zaman yönetimi becerileri geliştirir. Mezunlar ayrıca, genel olarak, genel yasal ilkeleri ve geniş iş operasyonlarını, işyerinde değerli olabilecek becerileri iyi bir anlayışla programdan ayrılırlar.

Programın maliyeti okul finansmanı ve kaynaklarına, mali yardım paketlerinin kullanılabilirliğine ve diğer faktörlere bağlıdır. Öğrenciler fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için her üniversite ile iletişime geçmelidir.

İş hukuku çalışmalarında lisans derecesiyle mezun olan öğrenciler, daha fazla okula gitmek için hukuk diplomasına devam edebilirler veya profesyonel işyerine girebilirler. Tipik olarak hem hukuk şirketlerinde hem de kurumsal kurumlarda, ayrıca liselerde, yüksek okullarda ve üniversitelerde talep edilir. Belirli pozisyonlar genellikle yasal katip, paralegal, yasal asistan, iş asistanı, iş ve hukuk danışmanı ve araştırmacı içerir.

İş Hukuku Çalışmalarında bir LLB, birçok ülkede ve üniversitede bulunan yaygın olarak sunulan bir programdır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

10 Sonuçlar İş Hukuku Etütleri Filter

Kanun ve işte lbb

Riga Graduate School Of Law
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Letonya Riga

llb (hons) ticaret hukuku

University of Greenwich
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık London

Öğrencilerin ilk alımı Eylül 2015 yılında başladı - - LLB Hons Ticaret Hukuku programı Greenwich için yeni ve bizim köklü LLB Hons Kanunu programın başarısı üzerine inşa etmeyi hedefliyor.

Lisans iş hukuku

IUBH Fernstudium
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 12 dönem Açık Kayıt Almanya Bad Honnef + 1 daha

uzaktan öğrenme IUBH İş Hukuku (Lisans) Lisans size işletmecilik kombine alanında seçkin bir kariyer ve hukuk odağına önünü açıyor.

İş Hukukunda LLB (Hons)

London South Bank University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık London

Avukat ve avukat temsil eden meslek kuruluşları tarafından akredite Nitelik İş Kanunu Derecesi. LSBU'nun Yasal Tavsiye Kliniğinde yasal iş deneyimi kazanın. Tam zamanlı olarak sunulan.

Yasalara ticaret hukuku fakültesi mezunu

Diploma University of Applied Sciences
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 7 dönem Bilgi iste Almanya Bad Sooden-Allendorf Aalen Baden-Baden Berlin Bochum Bonn Friedrichshafen Hamburg Hanover Heilbronn Kaiserslautern Kassel Kitzscher Magdeburg Mainz Mannheim Munich Ostfildern Würzburg Regenstauf Nuremberg Wiesbaden Wuppertal Germany Online + 25 daha

Çalışma İş Hukuku yarı zamanlı uzaktan eğitim olarak ülke çapında DİPLOMASI çalışma merkezlerinde tamamlanabilir veya ulusal olarak tanınan lisans derecesiyle Bad Sooden-Allendorf tam zamanlı öğretim karşıya.

İş ile LLB (Hons) Kanunu

University of Essex Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 48 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Colchester

Eşsiz hukuk ve iş programımızla kariyer beklentilerinizi artırın. Yönetim, iletişim ve finans alanında becerilerini geliştirirken bir Yeterlilik Yasa Derecesine sahip olun. Bu kombine programda, transfer edilebilir iş yeri becerilerinizi geliştirirken, yasal ve iş kavramları hakkında bilgi edineceksiniz.

LLB (Hons) Uluslararası İşletme Hukuku

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık London

Uluslararası İşletme ile LLB (Hons) Yasası üç yıllık tam zamanlı derecesi, hukuki veya uluslararası ticari sektörlerde kariyer yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu, yasal eğitimin bir sonraki aşamasına geçmenizi sağlayan yasal bir hukuk derecesidir.

Hazırlık Yılıyla İş Yapan LLB (Hons) Yasası

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık London Birmingham Leeds + 2 daha

Hazırlık Yılı Dereceli İş Dünyasında Hukuk Diploması ile ilgili olarak, bir hukuk derecesi elde etmek için gerekli olan bir dizi yasal alanda geniş bir anlayış kazanmak için önemli yasal konuları ve ilgili becerileri öğreneceksiniz.

LLB (Hons) Uluslararası İşletme Hukuku ile Hazırlık Yılı

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık London

Uluslararası İşletme (LLB) hocamız olan dört yıllık tam zamanlı diploma, yasal veya uluslararası ticari sektörlerde bir kariyere başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, yasal eğitimin bir sonraki aşamasına ilerlemenizi sağlayan, uygun bir hukuk derecesidir.

İş ile LLB (Hons) Kanunu

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Krallık London Birmingham Leeds + 2 daha

LLB İşletme Yasası ile, bir yeterlilik derecesine sahip olmak için gerekli olan çeşitli yasal alanlarda geniş bir anlayış kazanmak için temel yasal konuları ve ilgili becerileri inceleyeceksiniz.