LAWSTUDIES

Birmingham Birleşik Krallık'ta İş Hukuku Hukuk Lisansları (LLB) Bak 2020

LLB derecesi alarak öğrenciler şimdiki ya da ilerideki iş verenlerine, hukuk alanında çalışabilmek için gerekli olan analitik ve eleştirel düşünme becerilerine sahip olduklarını göstermektedirler.

iş hukuku bir eğitim edinerek iş uygulamaları yasal ve operasyonel sorunları ile uğraşmak öğrencilerin hazırlayabilirsiniz. Her program değişir, ancak çoğu hem iş ile ilgili konularda yanı sıra ilgili yasal konular üzerinde durulacak.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Birmingham altı üniversite, İngiltere'de büyük ileri eğitim üniversite, üç işletme okulları ve üç din eğitimi okulları ev sahipliği yapmaktadır. Hiçbir Londra dışında ikinci en kalabalık İngiliz şehri, bu şaşırtıcı değil.

Birmingham Birleşik Krallık'ta İş Hukuku Hukuk Lisans Programları Bugün Başlayın 2020

2 Sonuçlar İş Hukuku, Birmingham Filter

Hazırlık Yılıyla İş Yapan LLB (Hons) Yasası

The University of Law Undergraduate Programmes
Birleşik Krallık, Guildford + 6 Daha fazla
Hukuk Eğitimi (LLB)
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Hazırlık Yılı Dereceli İş Dünyasında Hukuk Diploması ile ilgili olarak, bir hukuk derecesi elde etmek için gerekli olan bir dizi yasal alanda geniş bir anlayış kazanmak için ö ...

Devamını oku

İş ile LLB (Hons) Kanunu

The University of Law Undergraduate Programmes
Birleşik Krallık, Guildford + 6 Daha fazla
Hukuk Eğitimi (LLB)
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

LLB İşletme Yasası ile, bir yeterlilik derecesine sahip olmak için gerekli olan çeşitli yasal alanlarda geniş bir anlayış kazanmak için temel yasal konuları ve ilgili becerile ...

Devamını oku