LAWSTUDIES

Leeds Birleşik Krallık'ta İş Hukuku LL.B'ler Bul 2020

Lisans Hukuk (LLB) programına katılarak temel hukuk eğitimi alabilir ve bu mesleğin gerektirdiği stratejik, eleştirel ve analitik düşünme becerilerine sahip olabilirsiniz. Belirli akreditasyonlarla birlikte bu diploma size uluslar arası çalışma imkanı vermektedir.

Çalışma iş hukuku kendilerini hazırlamak öğrenciler kurumsal toplum içinde hukuki konularda çalışmak. Hukukun Bu alan geniş ve programlar konular ve uygulama alanları çok çeşitli kapsayabilir.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Leeds yarım milyon civarında vatandaş ile, Batı Yorkshire olduğunu. Kentin şehrin nüfusunun yarısını yapmak 250 bin öğrenci olmak üzere toplam üç kolej ve üç üniversite vardır. Bu The Independent gazetesinde bir anket tarafından En İyi İngiltere Üniversitesi Hedef seçildi.

Leeds Birleşik Krallık'ta İş Hukuku LLB'ler Okullarla Direkt İletişime Geçin 2020

2 Sonuçlar İş Hukuku, Leeds Filter

Hazırlık Yılıyla İş Yapan LLB (Hons) Yasası

The University of Law Undergraduate Programmes
Birleşik Krallık, Guildford + 6 Daha fazla
Hukuk Eğitimi (LLB)
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Hazırlık Yılı Dereceli İş Dünyasında Hukuk Diploması ile ilgili olarak, bir hukuk derecesi elde etmek için gerekli olan bir dizi yasal alanda geniş bir anlayış kazanmak için ö ...

Devamını oku

İş ile LLB (Hons) Kanunu

The University of Law Undergraduate Programmes
Birleşik Krallık, Guildford + 6 Daha fazla
Hukuk Eğitimi (LLB)
01 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

LLB İşletme Yasası ile, bir yeterlilik derecesine sahip olmak için gerekli olan çeşitli yasal alanlarda geniş bir anlayış kazanmak için temel yasal konuları ve ilgili becerile ...

Devamını oku