$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Şirketler Hukuku Hukuk Eğitimleri Karşılaştır

Bir LLB en yaygın hukuk yargı alanlarında sunulan bir hukuk lisans derecesidir. Öğrencileri bir avukat veya avukat olmak için sürekli eğitim için hazırlayan bir yeterlilik kanunu derecesidir. Bir JD, Birleşik Devletler ve Kanada'da da benzer bir derecedir. Kurumsal Hukukta LLB nedir? Bu lisans programı, odaklanma ve ticari farkındalık ile bir yeterlilik hukuk derecesi ile iliş… Devamını oku

Bir LLB en yaygın hukuk yargı alanlarında sunulan bir hukuk lisans derecesidir. Öğrencileri bir avukat veya avukat olmak için sürekli eğitim için hazırlayan bir yeterlilik kanunu derecesidir. Bir JD, Birleşik Devletler ve Kanada'da da benzer bir derecedir.

Kurumsal Hukukta LLB nedir? Bu lisans programı, odaklanma ve ticari farkındalık ile bir yeterlilik hukuk derecesi ile ilişkili entelektüel zorlukları birleştirir. Öğrenciler ticari ve iş hukuku alanlarında hukuk dersleri ve dersler alabilirler. Kurslar ceza hukuku, sözleşme hukuku, şirket hukuku ve ortaklığı, uluslararası hukuk ve ticaret ve tüketici hukuku uygulamalarını içerebilir. Öğrenciler ayrıca, mooting ve hukuk tartışmaları gibi müfredat dışı etkinliklere katılma fırsatına da sahip olabilirler.

Pek çok öğrenci güçlü yazma ve iletişim becerileri geliştirir. Bu, onlara daha fazla iş görüşmesi yapma fırsatı sunan daha iyi özgeçmişler hazırlamalarına izin verebilir. Öğrenciler ayrıca gelişmiş analitik beceriler kazanabilirler.

Şirketler Hukuku'nda bir LLB kazanmak, programa bağlı olarak üç ila dört yıl arasında bir zaman alabilir. Aday öğrenciler farklı kurumları araştırmalı ve onlar için çalışan bir program bulmalıdır. Okuldaki kabul ofisi, öğrenim masrafları hakkında daha fazla bilgi sunabilir.

Mezunlar genellikle hukuk mesleğinde bir kariyer peşinde tutmak için hazırlanır. Aynı zamanda kendilerini çeşitli kurumsal, ticari, kamu hizmeti veya üçüncü sektör istihdamında başarılı bir kariyer için donanımlı bulabilirler. Bir LLB kazanmak genellikle bir avukat ya da avukat olmak için atılan ilk adımlardan biridir. Diğer kariyer yolları arasında avukatın katipliği, lisanslı iletici, paralegal, insan kaynakları görevlisi veya borsaya sahibi olabilir.

Şirketler Hukuku alanında bir LLB çeşitli üniversitelerde incelenebilir. Bazı kurslar çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Ecole Internationale Supérieure Privée de Droit et des Affaires
Tunus

Hukuk bilimlerinde verilen bu eğitim, öğrencilerin Özel Hukukun farklı yönlerine ve özellikle şirket hayatına odaklanan beceriler kazanmalarını ve sözleşmeye dayalı, mali ve s ... +

Hukuk bilimlerinde verilen bu eğitim, öğrencilerin Özel Hukukun farklı yönlerine ve özellikle şirket hayatına odaklanan beceriler kazanmalarını ve sözleşmeye dayalı, mali ve sosyal tekniklere aşina olmalarını amaçlamaktadır. -
Hukuk Eğitimi (LLB)
Fransızca
Kampüs