$close

Filtreler

Sonuçları Göster

İdari Hukuk Hukuk Lisans Dereceleri Karşılaştır

Derecesi sunulan ülkeye bağlı olarak, bir LLB İdare hukuku derece bir "LL.B ", Kanunlar Lisans veya Latin Legum Baccalaureus için bir kısaltma olarak tayin edilebilir. Bu ortak hukuk yargı çoğunda bir ilk profesyonel derece kabul edilir ve birkaç yüz yıl önce İngiltere kökenli. İdare Hukukunda bir LLB ne oluşur? "Düzenleyici hukuk " denilen, idari hukuk devlet kurumları kont… Devamını oku

Derecesi sunulan ülkeye bağlı olarak, bir LLB İdare hukuku derece bir "LL.B ", Kanunlar Lisans veya Latin Legum Baccalaureus için bir kısaltma olarak tayin edilebilir. Bu ortak hukuk yargı çoğunda bir ilk profesyonel derece kabul edilir ve birkaç yüz yıl önce İngiltere kökenli.

İdare Hukukunda bir LLB ne oluşur?

"Düzenleyici hukuk " denilen, idari hukuk devlet kurumları kontrol kural ve yönetmeliklere ile ilgilenir. Idare hukukuna tabi devlet birimlerinin Örnekler sosyal güvenlik / özürlülük, göç, vergilendirme, çevre ajansları ve uluslararası ticaret. İdare hukuku son derece karmaşık temelde birey, aile ve toplum haklarını tekeline bürokrasilerini engellemek amacıyla yasaların ayarlayın.

Idare hukuku içeren Kılıfları geleneksel mahkemede duydum değildir. Onlar o bir yargı önce sağlar davanın her iki tarafını duyar idari hakim başlangıçta sunulmaktadır. En yaygın hukuk ülkede, yargı tarafından tatminsiz davacılar kendi halinde bir üst mahkemede yeniden denenir olabilir.

İdare Hukukunda bir LLB faydaları nelerdir?

İdare hukuku hukuk kodları, hükümet düzenlemeleri, ajans kuralları ve teamülleri ile ilgilenen bir hukuk son derece özel bir alandır. Bir LLB derece elde öğrencilerin nedeniyle avukat tanıdık olması beklenen kompleks bilgi miktarı bir suç ya da sivil avukatı daha fazla kazanmak için bekleyebilir.

Ne kadar İdare Hukuku bir LLB almak maliyeti nedir?

Bir LL.B derecesi elde maliyetleri geleneksel bir hukuk derecesi olarak neredeyse aynıdır. Çubuğu sınavı gereklidir geçen ve staj idari bir avukat önce bazen zorunlu olan veya bağımsız bir idare hukuku firması ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İdare Hukukunda bir LLB kayıt için?

Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
International University of Struga
Struga, Makedonya Cumhuriyeti

Struga - Coşku ve Yükseköğretim gelişimine katkıda bulunmak arzusu biz Euro College sağ oluşumuna neden olan tek nedeni vardı.Ilk adımlar akademik samimiyet ile başladı, biz s ... +

Struga - Coşku ve Yükseköğretim gelişimine katkıda bulunmak arzusu biz Euro College sağ oluşumuna neden olan tek nedeni vardı.Ilk adımlar akademik samimiyet ile başladı, biz seçtik yolu daha zordur ama biz ısrar etmek niyetinde -
Hukuk Eğitimi (LLB)
Tam zamanlı
3 yıl
Eyl 2022
Kampüs