Avukatlık Çalışmaları LLB Programları Karşılaştır

Bir LLB almak, bir derste mezunlarını hukuk alanında çalışmak üzere ayarlayan bir başarıdır. Bu Lisans Yasası, onlara özel hukuk alanlarında çalışacak nitelikler kazandırır ve birçok kariyer için kapı açar. Paralegal Çalışmaları'nda LLB nedir? Bu derece, öğrencilere paralegal mesleğinde çalışmak için profesyonel beceri ve bilgi verir. Birçok kurs, başlık a… Devamını oku

Bir LLB almak, bir derste mezunlarını hukuk alanında çalışmak üzere ayarlayan bir başarıdır. Bu Lisans Yasası, onlara özel hukuk alanlarında çalışacak nitelikler kazandırır ve birçok kariyer için kapı açar.

Paralegal Çalışmaları'nda LLB nedir? Bu derece, öğrencilere paralegal mesleğinde çalışmak için profesyonel beceri ve bilgi verir. Birçok kurs, başlık aramaları, hukuki düzenlemelerin yazılması ve dosyalanması gibi günlük bir paralegal görevini sıralayabilen avukatlar tarafından verilmektedir. Kurs, aile hukuku ve ceza hukuku gibi bir dizi yasal konuya değinebilir. Bazı programlar öğrencilerin bir uzmanlık alanı seçmesine izin verir.

Paralegal çalışmalarda derece, öğrencilere hukuk mesleğini anlama ve hukuk fakültesine devam etmek isteyip istemediklerini belirleme olanağı sunar. Bu çalışma alanı, güçlü organizasyon becerilerinin yanı sıra yaşamın birçok alanına aktarılabilecek problem çözme ve mantık becerilerini ortaya çıkarmaktadır.

Her üniversite benzersizdir ve her okuldaki LLB maliyetleri değişebilir. Üniversitelerin değişen konumları ve programları nedeniyle, yönetim kurulu için belirlenmiş bir öğrenim ücreti yoktur. Bu lisans programı tamamlamak için yaklaşık dört yıllık tam zamanlı çalışma gerektirir.

Paralegal çalışmalarda yer alan program katılımcıları LLB genellikle hukuk bürolarında paralegal olmakta, aynı zamanda genellikle yasal asistanlar, hukuk müşavirleri veya tazminat istemcileri olarak istihdam bulmaktadırlar. Diğerleri şirketlerin yasal departmanlarında çeşitli kapasitelerde çalışır. Öğrenciler hukuk mesleğinin birçok yönünü öğrenir ve çalıştıkları ülkenin yasaları ile deneyim kazanırlar. Bu, onlara, yargılama, kapanma ve duruşmalara hazırlık olarak avukatlara yardım etme gibi hizmetleri gerçekleştirme araçlarını sağlar. Bir öğrenci kendi uzmanlığını daha da geliştirirse, uzmanlık alanında daha da fazla iş fırsatı vardır.

LLB başarılı bir kariyere yol açabilir ve bu dereceyi sunan çeşitli üniversiteler vardır. Çevrimiçi seçenekler de öğrencilere gelmeyi sağlayan dünya çapında sunulmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
Toronto, Kanada +1 Daha fazla

Sadece dört yıllık Kanadalı Paralegal Çalışmalar programı olarak, Humber de Business School'da daha paralegal eğitime odaklanmak için daha iyi bir yer yoktur. Programda profes ... +

Sadece dört yıllık Kanadalı Paralegal Çalışmalar programı olarak, Humber de Business School'da daha paralegal eğitime odaklanmak için daha iyi bir yer yoktur. Programda profesörler hukuk alanında yüksek lisans, hem de sahip geniş pratik deneyime sahip. Bernie Aron, Paralegal Çalışmaları lisans programının Program Koordinatörü son zamanlarda öğretim ve mükemmellik öğrenme onun olağanüstü odaklanma için John ve Suanne Roueche Mükemmellik Ödülü'ne layık görüldü. -
Hukuk Eğitimi (LLB)
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here