Filter
Hukuk Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kriminoloji 2 LL.B'ler Karşılaştır

Hukukta bir kariyer peşinde olanlar için, bir Lisans Kanunlar (LLB), çoğu mezunun ülkeye bağlı olarak hukuk uygulamalarına izin verir. Akademik ders, hukukun anlaşılması için temel oluşturur ve hukukun uygulanması için gerekli becerileri sağlar.

Kriminolojide LLB nedir? Dersler gerçek dünya uygulamasıyla yasalara odaklanır. Öğrenciler hukuk ve kriminolojinin yanı sıra etik, hukuki kavramlar ve hukuk sistemlerinin temel temellerini öğreneceklerdir. Kurs ayrıca, akıl zihniyetiyle çalışma hayatına hazırlanmak için akademisyenlere psikoloji, insan hakları ve sosyoloji öğretir. Bazı programlar yurtdışında okuma olanağı sunar. Programların tamamlanması üç yıl kadar ve altı yıl kadar sürer.

Analitik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek, derecenin gerekli bileşenleridir, fakat aynı zamanda, kişilerarası ilişkiler ve genel yaşam kararlarında çalışanların işgücünün dışında da yardımcı olabilir. Kanunun derinlemesine anlaşılması, program katılımcılarının genel siyasi manzarayı kavramasına ve diğerlerini genel bir anlayışa kavuşturmasına yardımcı olur.

Öğrenciler, hem seçtikleri LLB programına katılarak hem de oda ve yönetim kurulu dahil olmak üzere ilave kalemlerin maliyetlerini araştırmak için zaman harcamalıdırlar. Maliyet, kuruma ve yere göre değişecektir.

Kriminolojide bir LLB mezunları, ceza avukatları olmak için gitmişlerdir, ancak birçoğu da suçluları yakalamak ve davaları çözmek için kolluk kuvvetleri ile çalışan kariyerleri izlemiştir. Bazı potansiyel işler arasında bir kriminoloji uzmanı, şartlı tahliye veya şartlı tahliye memuru, polis dedektifi ve adli tıp teknisyeni olmak yer alıyor. Mezunlar, uluslararası toplumun sunabileceği her şeyden zevk alarak, yurt dışında kariyerlerini sürdürmeyi bile seçtiler. Çoğu iş fırsatı, mezunlara toplulukları güvende tutma ve başkalarına yardım etme şansı sunar.

Öğrenciler, kampüs içi eğitim veya çevrimiçi bir sınıfın çalışmalarını tamamlamak için esnekliği arasında seçim yapabilir. Aşağıdaki program için bir arama yaparak bir sonraki adımlara başlayın ve başlangıç ​​formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Kriminoloji

The University of Law Undergraduate Programmes

Vakıf Yılı Kriminoloji ile Bizim LLB (Hons) Hukuk dört yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, suç, ceza adaleti ve suç davranışı dahil olmak üzere önemli yasal ko ... [+]

LLB (Hons) Vakfı Yılı ile Kriminoloji Yasası

Vakıf Yılı Kriminoloji ile Bizim LLB (Hons) Hukuk dört yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, suç, ceza adaleti ve suç davranışı dahil olmak üzere önemli yasal konular ve kriminolojinin çeşitli yönlerine odaklanmaktadır. Yasa modülleri, ağırlıklı olarak yüksek düzeyde yüz yüze öğrenim gören profesyonel nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir. Elbette gerçek dünya hukuk ve kriminoloji uygulaması ile pratik bir odak vardır. İstihdam edilebilirlik, günümüz işverenleri tarafından talep edilen akademik bilgi ve anahtar aktarılabilir becerileri size vermek için kursa entegre edilmiştir. Bu kurs, hukuk sektöründe ya da daha spesifik olarak ceza adalet sistemi içerisinde bir kariyere devam etmek isteyen öğrenciler için idealdir. İlk yıl, hukuk sektörü ve tam diploma dersini üstlenmek için gerekli temel becerilerin anlaşılmasını geliştirmeye odaklanan bir Vakıf yılıdır. 2017 Öğretim Mükemmellik Çerçevesinde Altın Ödül aldı.... [-]

Birleşik Krallık London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Kriminoloji ile Hukukumuz * üç yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Bu ders, önemli yasal konular ve suç, ceza adaleti ve suç davranışı dahil olmak üzere çeşitli krim ... [+]

Kriminoloji ile LLB (Hons) Kanunu

Kriminoloji ile Hukukumuz üç yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, suç, ceza adaleti ve suç davranışı dahil olmak üzere önemli yasal konular ve kriminolojinin çeşitli yönlerine odaklanmaktadır. Yasa modülleri, ağırlıklı olarak yüksek düzeyde yüz yüze öğrenim gören profesyonel nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir. Elbette gerçek dünya hukuk ve kriminoloji uygulaması ile pratik bir odak vardır. İstihdam edilebilirlik, günümüz işverenleri tarafından talep edilen akademik bilgi ve anahtar aktarılabilir becerileri size vermek için kursa entegre edilmiştir. Bu kurs, hukuk sektöründe ya da daha spesifik olarak ceza adalet sistemi içerisinde bir kariyere devam etmek isteyen öğrenciler için idealdir. 2017 Öğretim Mükemmellik Çerçevesinde Altın Ödül aldı.... [-]

Birleşik Krallık London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku