Filter
Hukuk Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kriminoloji 2 LL.B'ler Karşılaştır

Hukukta bir kariyer peşinde olanlar için, bir Lisans Kanunlar (LLB), çoğu mezunun ülkeye bağlı olarak hukuk uygulamalarına izin verir. Akademik ders, hukukun anlaşılması için temel oluşturur ve hukukun uygulanması için gerekli becerileri sağlar.

Kriminolojide LLB nedir? Dersler gerçek dünya uygulamasıyla yasalara odaklanır. Öğrenciler hukuk ve kriminolojinin yanı sıra etik, hukuki kavramlar ve hukuk sistemlerinin temel temellerini öğreneceklerdir. Kurs ayrıca, akıl zihniyetiyle çalışma hayatına hazırlanmak için akademisyenlere psikoloji, insan hakları ve sosyoloji öğretir. Bazı programlar yurtdışında okuma olanağı sunar. Programların tamamlanması üç yıl kadar ve altı yıl kadar sürer.

Analitik ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek, derecenin gerekli bileşenleridir, fakat aynı zamanda, kişilerarası ilişkiler ve genel yaşam kararlarında çalışanların işgücünün dışında da yardımcı olabilir. Kanunun derinlemesine anlaşılması, program katılımcılarının genel siyasi manzarayı kavramasına ve diğerlerini genel bir anlayışa kavuşturmasına yardımcı olur.

Öğrenciler, hem seçtikleri LLB programına katılarak hem de oda ve yönetim kurulu dahil olmak üzere ilave kalemlerin maliyetlerini araştırmak için zaman harcamalıdırlar. Maliyet, kuruma ve yere göre değişecektir.

Kriminolojide bir LLB mezunları, ceza avukatları olmak için gitmişlerdir, ancak birçoğu da suçluları yakalamak ve davaları çözmek için kolluk kuvvetleri ile çalışan kariyerleri izlemiştir. Bazı potansiyel işler arasında bir kriminoloji uzmanı, şartlı tahliye veya şartlı tahliye memuru, polis dedektifi ve adli tıp teknisyeni olmak yer alıyor. Mezunlar, uluslararası toplumun sunabileceği her şeyden zevk alarak, yurt dışında kariyerlerini sürdürmeyi bile seçtiler. Çoğu iş fırsatı, mezunlara toplulukları güvende tutma ve başkalarına yardım etme şansı sunar.

Öğrenciler, kampüs içi eğitim veya çevrimiçi bir sınıfın çalışmalarını tamamlamak için esnekliği arasında seçim yapabilir. Aşağıdaki program için bir arama yaparak bir sonraki adımlara başlayın ve başlangıç ​​formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Kriminoloji

The University of Law Undergraduate Programmes

Vakıf Yılı Kriminoloji ile Bizim LLB (Hons) Hukuk dört yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, suç, ceza adaleti ve suç davranışı dahil olmak üzere önemli yasal ko ... [+]

LLB (Hons) Vakfı Yılı ile Kriminoloji Yasası

Hazırlık Yılı ile Kriminoloji ile LLB (Hons) Hukuk, dört yıllık bir yeterlilik hukuk derecesidir. Ders, önemli yasal konulara ve suç, ceza adaleti ve ceza davranışı gibi kriminolojinin çeşitli yönlerine odaklanmaktadır. Hukuk modülleri ağırlıklı olarak yüz yüze öğrenim seviyesine sahip profesyonel nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir. Elbette gerçek dünyaya hukuk ve kriminoloji uygulama ile pratik bir odak noktası vardır. İstihdam edilebilirlik, size bugünün işverenlerinin talep ettiği akademik bilgileri ve aktarılabilir anahtar becerileri kazandırmak için kursa entegre edilmiştir. Bu kurs, hukuk sektöründe veya daha özel olarak ceza hukuku sistemi içerisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. İlk yıl, yasal sektör hakkında bir anlayış ve tam lisans dersini almak için gereken temel becerileri geliştirmeye odaklanan bir Kuruluş yılıdır. Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sağladığımız ve İngiltere'deki yüksek ulusal kalite gerekliliklerini tutarlı bir şekilde aştığımız tespit edildi. Eğitim.... [-]

Birleşik Krallık London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Undergraduate Programmes

Kriminoloji ile Yasamız üç yıllık bir yeterlilik kanunu derecesidir. Ders, önemli yasal konulara ve suç, ceza adaleti ve ceza davranışı gibi kriminolojinin çeşitli yönler ... [+]

Kriminoloji ile LLB (Hons) Kanunu

Kriminoloji ile Yasamız üç yıllık bir yeterlilik kanunu derecesidir. Ders, önemli yasal konulara ve suç, ceza adaleti ve ceza davranışı gibi kriminolojinin çeşitli yönlerine odaklanmaktadır. Hukuk modülleri ağırlıklı olarak yüz yüze öğrenim seviyesine sahip profesyonel nitelikli avukatlar tarafından verilmektedir. Elbette gerçek dünyaya hukuk ve kriminoloji uygulama ile pratik bir odak noktası vardır. İstihdam edilebilirlik, size bugünün işverenlerinin talep ettiği akademik bilgileri ve aktarılabilir anahtar becerileri kazandırmak için kursa entegre edilmiştir. Bu kurs, hukuk sektöründe veya daha özel olarak ceza hukuku sistemi içerisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için idealdir.... [-]

Birleşik Krallık London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku