LAWSTUDIES

Petaling Jaya Malezya En iyi LL.B'ler 2020/2021

Lisans Hukuk Derecesi (LLB) ile birçok ülkede avukatlık yapabilirsiniz. Bazı akademik LLB programları öğrencilerin ilgilerine göre uluslar arası, suç ya da işletme hukuku üstüne eğitim vermektedir.

Malezya Güneydoğu Asya'da bir federal anayasal monarşi. Bu on üç eyalet ve üç federal bölgeden meydana ve iki benzer büyüklükte bölgeler, Malezya Yarımadası ve Malezya Borneo içine Güney Çin Denizi ile ayrılmış 329.847 kilometrekarelik toplam kara sahiptir.

Malezya ve Uydu kent, Petaling Jaya AR-GE ile tanınır. Bu şehirde üniversiteler şu anda çeşitli projeler üzerinde çalışıyoruz. Yani kim artan bilgi sürede ilgilenen Petaling Jaya gitmek gerekir. Bu Malezya Bilim ve Teknoloji Üniversitesi gibi bazı iyi üniversiteler vardır.

Petaling Jaya Malezya'da LLB'ler Araştır 2020/2021

Arama Sonucu Filter

London uluslararası programların IIb (hons) üniversite

Brickfields Asia College
Hukuk Eğitimi (LLB)
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Londra Üniversitesi, gerçekten dünyanın büyük üniversitelerinden biridir. 18 dünya standartlarında Kolejler ve 10 uzman enstitüleri, yüksek akademik standartları ününü bir fed ...

Devamını oku

IIb (hons) İngiliz üniversite transfer derecesi

Brickfields Asia College
Hukuk Eğitimi (LLB)
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
Ingilizce
Kampüs

BAC öğrencilerin tamamlaması için seçeneğiniz vardır İngiltere Transferi Lisans Programı (Hukuk) sağlayan bir 1 + 2 (BAC 1 yıl ve bir İngiliz ortağı Üniversitesi 2 yıl) İngili ...

Devamını oku