Filter
Hukuk Lisansı
Portekiz Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Portekiz'de En iyi 2 Hukuk Lisans (LLB) Karşılaştır 2019/2020

LLB derecesine sahip bir öğrenci, hukuk alanında çalışma hakkına sahip olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda belirli uzmanlık alanlarında eğitim alarak, hukuk alanında isteklerinize göre bir kariyer çizebilirsiniz.

Bir Yüksek Lisans hukuku belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler tarafından takip edilir bir lisans hukuk derecesi. Bu özel eğitim alan mezunlar genellikle küresel yasal ortamlarda çalışmak için nitelikli.

Portekiz en sıcak Avrupa ülkelerinden biridir. Üniversite programları çok uygun bulunmaktadır. Aslında Portekiz öğrenciler için en düşük yaşam maliyeti birine sahiptir. Lizbon başkenti Algarve büyük plajları ya da tarihin eski kanatları keyfini çıkarın.

Portekiz'de En iyi LLB Dereceleri için Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Hukuk ve Yönetim İkili Derecesi Programı 5 yıl içerisinde farklı ancak tamamlayıcı alanlarda iki lisans derecesi elde etmenizi sağlar: Hukuk Derecesi ve Yönetim Derecesi. ... [+]

Sunum ve hedeflerİki mükemmeliyet okulu arasındaki ortaklığın sonucudur: Porto Katolik İşletme Okulu ve Porto Katolik Üniversitesi .5 yıl içinde iki derecenin sonuçlandırılmasını sağlar: Hukukta bir derece ve Yönetimde bir derece.Öğrencilere yasal meslekler uygulamalarını ve özel ve kamu sektöründeki kuruluşların yönetimi ile ilgili meslekleri uygulamalarını sağlar.On yıllardır profesyonelleri, bugünün dünyasındaki zorluklara cevap verebilmek için gerekli bilgi, beceri ve tutumlarla eğitmiş iki okula dayanmaktadır.

Hukuk ve Yönetim İkili Derecesi Programı 5 yıl içerisinde farklı ancak tamamlayıcı alanlarda iki lisans derecesi elde etmenizi sağlar: Hukuk Derecesi ve Yönetim Derecesi. İki Katolik Porto referans okulu arasındaki ortaklığın sonucudur: Hukuk Fakültesi ve Katolik İşletme Okulu Porto.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Hukuk kursu, kendilerini avukatlık, adli veya savcılık hakimi hukuku, talep, tescil ve noter kabul, iş danışmanlığı gibi herhangi bir yasal mesleğe adamak isteyenler için ... [+]

tanıtım

Hukuk kursu, kendilerini avukatlık, adli veya savcılık hakimi hukuku, talep, tescil ve noter kabul, iş danışmanlığı gibi herhangi bir yasal mesleğe adamak isteyenler için doğal bir seçenektir. tam hafızaya atlıyoruz.

Bununla birlikte, gerçeğin hızlı bir şekilde gözlemlenmesi, bunların hukukçu veya birden fazla faaliyet alanında hukuk eğitimi almış profesyoneller olduğunu göstermektedir. Gerçek şu ki hukuk kursu, sadece geleneksel hukuk mesleği değil, birçok mesleğin uygulanmasını sağlayan bir eğitim vermektedir.

Önkoşul

Bir dereceye kadar adayların önkoşulları, yalnızca adayın kendini Portekizce dilinde ifade etme yeteneğini, herhangi bir bilgiyi gerektirmeksizin değerlendirmeksizin değerlendirmeyi amaçlayan, basitleştirici bir karaktere sahip yazılı bir sınavın yapılmasından oluşur veya diğer bilgi dalları.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku