Filter
Hukuk Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ticaret Hukuku 2 LLB Programları Karşılaştır

Hukuk dersini veya standart hukuk programını tamamlayan kişilere LLB verilir. Bu, lisans düzeyinde bir lisans ve çoğu ülkede hukuk uygulama mezunu için ek eğitim veya öğretim gereklidir. Bir LLB programına kabul için genellikle bir üniversite seviyesi veya bir üniversite eğitimi gereklidir.

Ticaret Hukukunda LLB nedir? İşe ağırlık veren bir Hukuk fakültesi mezunu. Öğrenciler ticari olarak haberdar olmalarına yardımcı olacak ve iş hukuku hakkında daha derin bir anlayış kazanabilecekleri kurslar alabilirler. Sınıflar ceza hukuku, sözleşme hukuku, zaferler, uyuşmazlık çözümü, ticaret hukuku, şirket hukuku bağlamında ve küreselleşme, ticaret ve doğal kaynaklar gibi konuları kapsayabilir.

Birçok mezun, okulu farklı yeteneklerle bıraktıklarını görüyor. Karmaşık bilgileri açık bir şekilde yorumlama ve açıklayabilme yeteneğini geliştirebilirler. Ayrıca güçlü yazı ve araştırma becerileri edinebilirler. Bu yetenekler öğrencilerin kariyerlerinde ilerlemesine yardımcı olabilir.

Birçok yaygın hukuk yargısında Ticaret Hukukunda bir LLB sunulmaktadır. Öğrenim ücreti, üniversitenin bulunduğu yere göre değişebilir. Bir kurumu araştırdıktan ve seçtikten sonra, katılım masrafı hakkında ayrıntılı bilgi için doğrudan okula başvurun.

Ticaret Hukuku alanında bir LLM, öğrencilerin bir LLM'ye ya da bir sınav avukatının bir eğitim kursu olmasını sağlamak için bir eğitim kursuna ilerlemelerini sağlayan bir yeterlilik derecesidir. İş dünyasına daha çok ilgi duyan bireyler, bir dizi iş ortamına girmeleri için okuyucuyu ticaret hukukunda sağlam bir temel ile bırakabilirler. Mezunlar ayrıca öğretmenler, bankacılar, iş veya kar amacı gütmeyen yöneticiler ve finans veya insan kaynakları müdürleri olarak kariyer için hazırlanabilir.

Ticaret Hukuku alanında bir LLM, dünyanın birçok üniversitesinde sunulmaktadır. Çevrimiçi kurslar bazı programlar aracılığıyla kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Ticaret Hukuku

University of Greenwich

Öğrencilerin ilk alımı Eylül 2015 yılında başladı - - LLB Hons Ticaret Hukuku programı Greenwich için yeni ve bizim köklü LLB Hons Kanunu programın başarısı üzerine inşa ... [+]

Bu sitedeki bilgiler, Eylül 2016 yılında başlayan programa ilgilidir unutmayın.

Öğrencilerin ilk alımı Eylül 2015 yılında başladı - - LLB Hons Ticaret Hukuku programı Greenwich için yeni ve bizim köklü LLB Hons Kanunu programın başarısı üzerine inşa etmeyi hedefliyor.

DAHA BİLİYOR İSTİYORUM? Içerik, program ücretleri ve çalışma modu dahil olmak üzere - - Bu program hakkında daha fazla bilgi için ve Greenwich Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile çalışmak, sağa formu doldurun ve Hukuk Fakültesi e-posta yoluyla sizinle temasa geçecektir.

[-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Diploma University of Applied Sciences

Çalışma İş Hukuku yarı zamanlı uzaktan eğitim olarak ülke çapında DİPLOMASI çalışma merkezlerinde tamamlanabilir veya ulusal olarak tanınan lisans derecesiyle Bad Sooden- ... [+]

O İş Hukukunda Programı ülke çapında bir çalışma merkezleri DİPLOMA olarak kullanılabilir Kariyer yanında mesafe çalışmaları veya varlığı çalışmaları devlet onaylı Bad Sooden-Allendorf tam zamanlı Lisans derecesi tamamlanacaktır. Çalışmanın standart dönemi içinde Uzaktan eğitim 7 dönem ve Varlığı 6 yarıyıl çalışmaları.

İş Hukuku Lisans derecesi

Amaç bilim alanlarındaki kültürlü bilgi ve becerileri kazanmasıdır işletme yönetimi ve Doğru ve teknik bir girinti finansal hizmetler, birleşme ve satın almaların Seçmeli alan veya Emlak Hukuku.

İş Hukuku Lisans Programı ekonominin güncel ihtiyaçlarına uygun ve böylece giderek yasalar tarafından düzenlenmiş çalışma ortamında çalışır kurumsal avukatlar, talep niteliklere uyması edilir. Elbette hem hukuki ve ekonomik know-how gerektiren teknik sorunları çözmek için kapsamlı bir hizmet uzmanlık kazandırmayı amaçlamaktadır.... [-]

Almanya Bad Sooden-Allendorf Aalen Baden-Baden Berlin Bochum Bonn Friedrichshafen Hamburg Hanover Heilbronn Kaiserslautern Kassel Kitzscher Magdeburg Mainz Mannheim Munich Ostfildern Würzburg Regenstauf Nuremberg Wiesbaden Wuppertal Germany Online  + 21 Daha fazla
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 7 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku