Hukukogrenimi.com

Ticaret Hukuku 2 LLB Programları Karşılaştır

Hukuk dersini veya standart hukuk programını tamamlayan kişilere LLB verilir. Bu, lisans düzeyinde bir lisans ve çoğu ülkede hukuk uygulama mezunu için ek eğitim veya öğretim gereklidir. Bir LLB programına kabul için genellikle bir üniversite seviyesi veya bir üniversite eğitimi gereklidir.

Ticaret Hukukunda LLB nedir? İşe ağırlık veren bir Hukuk fakültesi mezunu. Öğrenciler ticari olarak haberdar olmalarına yardımcı olacak ve iş hukuku hakkında daha derin bir anlayış kazanabilecekleri kurslar alabilirler. Sınıflar ceza hukuku, sözleşme hukuku, zaferler, uyuşmazlık çözümü, ticaret hukuku, şirket hukuku bağlamında ve küreselleşme, ticaret ve doğal kaynaklar gibi konuları kapsayabilir.

Birçok mezun, okulu farklı yeteneklerle bıraktıklarını görüyor. Karmaşık bilgileri açık bir şekilde yorumlama ve açıklayabilme yeteneğini geliştirebilirler. Ayrıca güçlü yazı ve araştırma becerileri edinebilirler. Bu yetenekler öğrencilerin kariyerlerinde ilerlemesine yardımcı olabilir.

Birçok yaygın hukuk yargısında Ticaret Hukukunda bir LLB sunulmaktadır. Öğrenim ücreti, üniversitenin bulunduğu yere göre değişebilir. Bir kurumu araştırdıktan ve seçtikten sonra, katılım masrafı hakkında ayrıntılı bilgi için doğrudan okula başvurun.

Ticaret Hukuku alanında bir LLM, öğrencilerin bir LLM'ye ya da bir sınav avukatının bir eğitim kursu olmasını sağlamak için bir eğitim kursuna ilerlemelerini sağlayan bir yeterlilik derecesidir. İş dünyasına daha çok ilgi duyan bireyler, bir dizi iş ortamına girmeleri için okuyucuyu ticaret hukukunda sağlam bir temel ile bırakabilirler. Mezunlar ayrıca öğretmenler, bankacılar, iş veya kar amacı gütmeyen yöneticiler ve finans veya insan kaynakları müdürleri olarak kariyer için hazırlanabilir.

Ticaret Hukuku alanında bir LLM, dünyanın birçok üniversitesinde sunulmaktadır. Çevrimiçi kurslar bazı programlar aracılığıyla kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Ticaret Hukuku Filter

llb (hons) ticaret hukuku

University of Greenwich
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık London

Öğrencilerin ilk alımı Eylül 2015 yılında başladı - - LLB Hons Ticaret Hukuku programı Greenwich için yeni ve bizim köklü LLB Hons Kanunu programın başarısı üzerine inşa etmeyi hedefliyor.

Yasalara ticaret hukuku fakültesi mezunu

Diploma University of Applied Sciences
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 7 dönem Bilgi iste Almanya Bad Sooden-Allendorf Aalen Baden-Baden Berlin Bochum Bonn Friedrichshafen Hamburg Hanover Heilbronn Kaiserslautern Kassel Kitzscher Magdeburg Mainz Mannheim Munich Ostfildern Würzburg Regenstauf Nuremberg Wiesbaden Wuppertal Germany Online + 25 daha

Çalışma İş Hukuku yarı zamanlı uzaktan eğitim olarak ülke çapında DİPLOMASI çalışma merkezlerinde tamamlanabilir veya ulusal olarak tanınan lisans derecesiyle Bad Sooden-Allendorf tam zamanlı öğretim karşıya.