LLM, Amerikan Hukukunda (ABD Dışındaki Avukatlar İçin)

Genel

Program açıklaması

Yabancı avukatları küresel uygulamaya hazırlamak

Amerikan Hukuk Programının LLM müfredatı, özellikle yabancı avukatları küresel uygulamayla mücadele etmeye hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu programda, öğrenciler BU Law JD sınıflarına tam entegre olup, Amerikalı öğrencilerin ABD hukuk eğitimi geleneğinde eğitilmeleri ile yan yana oturmaktadırlar.

Bunun anlamı, ABD doktrininin sadece herhangi bir ilgi alanı olan fikri mülkiyet, uluslararası ticari işlemler, birleşme ve devralmalar, alternatif uyuşmazlıkların çözümü, sadece bir kaçını isimlendirmek değil, aynı derecede önemli bir şeyi öğrenmektir. ABD avukatları, hukuki soruları analiz etmek ve müşterileri adına savunmak için eğitiliyor.

Sene kadar, sizi daha etkili bir küresel pratisyen yapmak için becerilerinizi geliştirmenizi bekliyoruz. ABD avukatlarının ve ortak hukukta eğitim almış diğerlerinin “zihniyetine” dair benzersiz bir kavrayış kazanmış olacaksınız. Sınırlar arasında çalışmak ve çeşitli gelenek ve geçmişlerden gelen avukatlarla işlem yapmak için gerekli bakış açısına sahip olacaksınız.

Bu anlamda, Amerikan Hukuk Programımız Amerikan dışında bir şey. Bu gerçekten küresel.

Yabancı eğitimli bir avukat olarak, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer yerlerdeki lisansüstü çalışmalar için sayısız seçeneğiniz vardır. Amerikan Hukuk Programında BU Law neyin ayırt ettiğini ve topluluğumuzun bir üyesi olarak neler bekleyebileceğinizi anlatmama izin verin:

Üstün Öğretim

Amerikan Hukuk Programı öğrencisi olarak LLM olarak, okulun normal JD sınıflarına dahil olacaksınız ve bu nedenle BU Law tam zamanlı öğretim üyelerine erişebileceksiniz. Bu neden önemli? BU Law tam zamanlı fakültesi, Princeton Review tarafından Amerika'nın ilk beşinde sürekli olarak sıralanmaktadır. Öğretim üyelerimiz, yalnızca yasal düşünceye katkılarında değil, aynı zamanda öğretmen olarak sınıfta da öne çıkan dünyaca ünlü alimlerden oluşmaktadır. Bunu mevcut öğrencilerimizden ve mezunlarımızdan duyabilirsiniz. Birçoğu size BU Law eğitmenlerinin sahip oldukları en iyisi olduğunu söyleyecektir. Basitçe söylemek gerekirse, Amerika'nın en iyi hukuk öğretmenlerinden öğreneceksiniz.

Eşsiz Esneklik ve Seçim

Amerikan Hukuk Programı, BU Law lisansüstü programlarının en esnek ve herhangi bir yerde bulabileceğiniz en esnek programlardan biridir. Minimum "zorunlu" dersler arasından seçilebilecek eşsiz bir kurs yelpazesi sunar. Yapabileceksin:

  • Herhangi bir hukuk fakültesinde bulunabilecek en geniş seçimlerden biri olan hemen hemen her Amerikan hukukundan 200 kurs ve seminer arasından seçim yapın.
  • Kısıtlama olmadan, ABD baro sınavlarında görünen temel konuları kapsayan birinci sınıf derslerini (ikinci ve üçüncü sınıf JD derslerine ek olarak) alın. Bütün okullar LLM öğrencilerinin bunu yapmasına izin vermez.
  • Hukuk çalışmalarınızı BU'daki diğer lisansüstü okullardaki kurslarla tamamlayın ya da BU Law Bankacılık Lisansüstü Programı aracılığıyla sunulan sınıflara kaydolun
  • Çalışmalarınızı küresel yasal çalışmanın üç önemli alanından birine odaklamak istiyorsanız isteğe bağlı “konsantrasyonları” izleyin: Uluslararası İşletme Uygulaması, Fikri Mülkiyet ve Vergi.

Bireysel Dikkat ve Kişisel Tedavi

BU Law , herhangi bir Amerikan hukuk okulunda sadece en yüksek kalitede öğretimi almakla kalmayacak, aynı zamanda hem akademik hem de kişisel olarak en üst düzeyde bireysel destek alacaksınız. Bu konuda tutkuluyuz. Mezuniyet

Mesleki Gelişim ve Staj

LLM Mesleki Gelişim Ofisi, özel olarak ve münhasıran, LLM öğrencilerine adanmıştır, mezuniyet sonrası stajları veya ABD'de veya yurtdışında kalıcı işler sağlamalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş danışmanlık ve destek sağlamaktadır. ABD'de çubuk sınavına girmek isteyen öğrenciler, uygunluk koşulları ve başvuru prosedürleri hakkında kapsamlı rehberlik almaktadır. Amerikan Hukuk Staj Programı, İsteğe Bağlı Uygulamalı Eğitim dönemleri boyunca ABD'de gerçek yaşamda iş deneyimi arayan öğrenciler için mezuniyet sonrası staj yerleştirmeleri sağlar.

Dünyanızı genişletmek

Bir Amerikan Hukuk öğrencisi olarak, okulun geri kalanından ayrılmamış sosyal ve akademik olarak genel BU Law topluluğunun tam üyesi olacaksınız. 30 JD öğrenci organizasyonundan herhangi birine katılmaya davet edileceksiniz. LLM öğrencileri arasında bir “ailenin” gelişimini çok ciddiye aldığımız için, sizi diğer BU Law lisansüstü öğrencilerine bağlayan sosyal ve ders dışı etkinliklere düzenli olarak katılacaksınız. Sonuç olarak, Boston'da geçireceğiniz yılın çok ötesinde Amerikalı ve diğer uluslararası öğrencilerle bağlar oluşturacaksınız.

Global Clout ile bir derece

Bir BU Law derecesinin temsil ettiği üstün eğitim dünya çapında tanınmaktadır. LLM mezunlarımız, küresel şirketler ve şirketler tarafından en fazla işe alınanlar arasındadır. Mezunlar Amerika dışında 65'ten fazla ülkede yaşıyor veya pratik yapıyorlar ve Boston Üniversitesi Mezun Kulüpleri, dünya çapındaki uluslararası derneklerle dünyayı kapsıyor.

Boston - Amerika'nın Öğrenciler İçin En Büyük Şehri

Bütün bunlar dünyanın en muhteşem şehirlerinden biri olan Boston'da gerçekleşiyor. Burada olan herkese sor. Böyle bir yer yok.

Sizleri, mezunlarımızdan unutulmaz deneyimleri hakkında bilgi almaya davet ediyorum. Söyleyecek harika şeyleri var. Aslında, Programın en yeni mezuniyet sınıfının% 98'i, bu Programı ilgilenen bir arkadaşınıza veya meslektaşınıza tavsiye eder misiniz? Sizi memnuniyetle temasa geçiririz, böylece doğrudan bu son derece tatmin edici ve sadık başarılı profesyonel gruptan haber alabilirsiniz. Ne kadar çok öğrenirseniz, BU Law sizi bekleyen olağanüstü fırsatları o kadar takdir edeceksiniz.

109396_Capture.JPG

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of t ... Devamını oku

Boston University School of Law is a top-tier law school that offers a wide-ranging curriculum taught by professors recognized nationally as exceptional teachers and preeminent scholars. The core of the BU Law learning experience is superior teaching and a supportive, dynamic learning environment in which teachers guide, inspire and challenge. BU Law professors are nationally acclaimed for their legal skills and scholarship, on the cutting edge in research, writing and advising to both the public and private sectors. But what uniquely defines them is their devotion to students, academically, professionally and individually. Daha Az