LLM Ceza Hukuku ve Ceza Adaleti

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Bu Pathway , Birmingham Hukuk Okulu'nun ceza hukuku ve ceza adaleti alanlarında uzun süredir devam eden araştırma güçlerine dayanmaktadır. Ceza Hukuku, devletin en olası istilacı makamı iddiasıyla ilgilidir: Yasaya uymadığınız takdirde cezalandırılırsınız. Bu Pathway , hukukun analizi, felsefi temelleri ve uygulamadaki işleyişi yoluyla ceza sürecinin bütünsel bir analizini sunar.

Öğrenciler ceza adaleti süreçlerine geniş bir genel bakış elde etmek için çalışabilir veya belirli teoriler, polislik, ceza adaletinin sağlık yönleri veya kanun uygulama işbirliğinin uluslararası yönleri gibi çeşitli konularda uzmanlaşabilir. Bir çok modül yaratılmış ve bu alanda önde gelen bilim adamları tarafından öğretilmiş ve öğrenciler araştırmacılarla yakın temastan yararlanmıştır.

Bu dersi neden inceleyelim?

 • Modül seçimi - İngiltere'de mevcut en geniş LLM modül aralıklarından biri
 • İstihdam edilebilirlik - mezunlarımız, çoğu hukuk fakültelerinde ve hukuk bürosunda çalışmaya devam eden çeşitli kariyer alanlarına giriyor
 • Profesyonel bağlantılar - yıllık hukuk fuarı, önde gelen firmalara ve bu firmalardan gelen ziyaretler

Modüller

Altı derslik modül (her biri 20 kredi) ve 15.000 kelimelik bir tez (60 kredi) içeren modüler bir program (toplamda 180 kredi) izlersiniz; ikincisi çalışma yılının sonunda sunulacaktır. Ceza Kanunu ve Ceza Adalet Pathway takip eden öğrenciler aşağıdaki listeden altı modülünden en az üçünü incelemektedir:

 • Cürüm Kanıtı ve İspatı
 • Ceza Adalet: Yasa Uygulama
 • Ceza Hukuku Reformu Şimdi
 • Küresel Suç Sorunları
 • İnsan Hakları ve Ceza Adaleti
 • Terörizme Uluslararası ve Avrupa Yasal Hükümleri
 • Uluslararası Ceza Hukuku ve Adalet
 • Sosyo-Yasal Yöntem
 • Sosyo-Hukuk Teorisi
 • Ceza Hukuku Teorisi
 • Uluslararası Ceza Hukuku

Öğrenciler, geri kalan üç modülünü tam Birmingham LLM Modül listesinden seçebilirler.

Öğrenme ve öğretme

Birmingham LLM Pathways önemli yasal konuların derinlemesine analiz sağlamak için tasarlanmıştır. Modüllerin hepsi 20 krediliktir ve her hukuk alanında öğrencilerin önemli uzmanlık geliştirmelerini sağlamak için 10 iki saatlik seminerler içerir.

LLM kursu son 12 aydır, eylül ayından eylül ayına kadar devam eder. Tüm LLM Pathways aynı temel yapıyı takip eder:

 • Kursun I. bölümünde, altı kredi modülünü alırsınız: mevcut olan aralık takip etmeye karar verdiğiniz Pathway bağlıdır. Bu modüllerdeki değerlendirme, kompozisyon veya resmi sınavlarla, Mayıs ve Haziran aylarında yapılır.
 • Kursun II bölümünde araştırmalarınızı yapın ve bir personelin denetimi altında seçtiğiniz bir konuyla ilgili 15.000 kelimelik bir tez yazın.

Hukuk Fakültesi indüksiyonu

Kurs başlangıcında, Birmingham LLM'ye yerleşmenize ve Birmingham LLM'yi anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı bir karşılama ve teşvik programı bulunmaktadır. LLM dersinizin heyecan verici ve ödüllendirici bir deneyim olmasını sağlamak için yıl boyunca size çeşitli şekillerde destek sağlayacaksınız.

Öğrenciler gelmeden önce ve akademik yılın başında modüller için kayıt yaptırabilirler. İndüksiyon sürecinin bir parçası olarak, mevcut çeşitli modüller hakkında daha fazla bilgi edinme ve ilgi alanlarınıza uygun seçimler yapma fırsatı bulacaksınız.

Yarı zamanlı çalışma

Tüm LLM Pathways yarı zamanlı olarak alınabilir ve iki yıllık bir süre içinde tamamlanabilir. Bu çalışma şekli, mesleki uygulamalarını üniversite düzeyinde çalışma ile birleştirmek isteyen ve süreçte CPD puanları kazanmak isteyen avukatlar ve avukatlar için özellikle uygundur.

LLM'de yarı zamanlı öğrencilere yönelik dersler saat 09.00-18.00 arasında planlanacak ve öğrenciler genellikle her hafta 2-4 saat öğretim yapacak. Ücretler tam zamanlı çalışma için olanlarla aynıdır, ancak iki yıl içinde ayrılmıştır.

İngiltere dışından gelen öğrenciler için, teklif modüllerinin temelini oluşturduğu için, indüksiyonun İngiliz hukuk sistemini tanıması için bir fırsat olacak. Uluslararası Öğrenciler için İngilizce Bölümü, akademik İngilizce okuma ve yazmada bir dizi destek sunmaktadır.

Giriş koşulları

Adayların hukukta iyi bir Şeref derecesi veya Ortak Mesleki Muayene sınavında başarılı sayılan başka bir disiplindeki derecesi olması gerekir.

Uluslararası öğrenciler

Akademik gereksinimler: Farklı ülkelerden gelen bir dizi yeterliliği kabul ediyoruz, ülkenizden hangi nitelikleri kabul ettiğimizi görmek için aşağıdaki kılavuzumuzu kullanın.

İngilizce dil gereklilikleri: bu kurs için herhangi bir grupta 6,5'ten az olmamak üzere IELTS 7.0 veya dört becerinin hepsinde 67 ile PTE talep ediyoruz. Çalışmak için bir yer önerdiyseniz ve dil gereksinimini karşılamadıysanız, Akademik Amaçlı İngilizce Hazırlık kursumuza kayıt olma seçeneğiniz vardır - kursu başarıyla tamamlarsanız, dili tamamlayabilirsiniz. Bir dil yeterliliği kabul etmeden şartı.

IELTS 7.0, herhangi bir grupta 6.5'ten az olmamak üzere eşdeğerdir:

 • TOEFL: Genel olarak herhangi bir grupta 22'den az olmamak üzere 95
 • Pearson İngilizce Testi (PTE): Dört becerinin hepsinde akademik 67
 • Cambridge English (2015'ten itibaren yapılan sınavlar): Gelişmiş veya Yeterlilik - herhangi bir bileşende 176'dan az olmamak üzere en az 185 toplam puan
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Devamını oku

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Daha Az