LLM: Finansal Uyum ve Risk Yönetimi

Genel

Program açıklaması

LLM: Finansal Uyum ve Risk Yönetimi

Thomas Jefferson School of Law , 2009 yılından bu yana Finansal Uygunluk ve Risk Yönetimi alanında LLM önermektedir ve bu alanda liderdir. Öğrenciler Finansal Uygunluk ve Risk Yönetimi üzerine yoğunlaşarak LLM derecesi kazanacaklardır.

Öğrenciler finansal kurumlar için finansal uygunluk ve aynı zamanda riskin azaltılması hakkında bilgi edineceklerdir. Alanda artan hükümet düzenlemesiyle, bu büyüyen bir istihdam alanı ve arenada bilgi edinmek için olgun bir zamandır. Program tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır ve tam zamanlı çalışırken bir yıl içinde tamamlanabilir. İkamet zorunluluğu yoktur.

Uygun öğrenciler için mali yardım seçenekleri mevcuttur. Başlangıç tarihleri yılda 6 başlangıç tarihi olan sürekli kabul vardır. Ayrıntılar için buraya tıklayın:

http://tjslgraduateprograms.com/masters-degrees/fin-comp-risk-mgmt/financial-aid-3.html

Daha fazla bilgi için giriş e-postası @ TJSL .edu

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our mission is to provide an outstanding legal education for an internationally based, diverse student body. While our residential JD program has been around for decades, our online Graduate Programs ... Devamını oku

Our mission is to provide an outstanding legal education for an internationally based, diverse student body. While our residential JD program has been around for decades, our online Graduate Programs is one of the longest standing law school online master's programs in the world. Daha Az