LLM, Lisansüstü Diploma veya Uzaktan Eğitim ile Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku alanında Yüksek Lisans Sertifikası (Queen Mary London University)

Genel

Program açıklaması

Guardian University Guide 2018 tarafından İngiltere'de 3. sırada olan bir Hukuk Fakültesinden bir nitelik kazanın

Kursa Genel Bakış

  • Geleneksel kampüs programlarına esnek, alternatif çalışma çözümü üstlenmek, alanlar aşağıda özetlenen ve Online% 100 okudu çalışan profesyoneller için özel olarak üretilmiş.
  • İş taahhütlerinizden ödün vermeden üst düzey bir nitelik kazanarak kariyer fırsatlarınızı geliştirin ve işletmelerin bugün aradıkları mesleki becerileri ve pratik deneyimleri kazanın.
  • Endüstri deneyimini içeren ve dünya lideri araştırmalarla bilgilendirilen öğretimden yararlanın.
  • Programı tam olarak gereksinimlerinize ve işinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamak ve kariyer gelişiminizde en iyi fırsatlara sahip olmanızı sağlamak için modülleri ve tezleri seçin.

Programın farklı seviyelerde sunulmasıyla, ihtiyaçlar gerçekten çeşitli bir öğrenci topluluğu ile karşılanmaktadır. İşler için yüksek rekabet, ek bir eğitim ve öğretime sahip olmanın, yeni bir kariyer için pazarda olmanız veya mevcut pozisyonunuzda ilerlemek istemeniz için gerçek bir avantaj olabileceği anlamına gelir.

Ders Yapısı

Bu eşsiz uzaktan öğrenme programı, Dijital IP Hukuku, Medya Hukuku, Telekom Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında, CCLS'nin yerleşik öğretme gücü ve lider araştırma ününe dayanmaktadır.

LLM, Yüksek Lisans Diploması veya Sertifika eğitimi alarak:

  • Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin arz ve kullanımını düzenleyen yasal rejimlerde uzmanlık kazanın.
  • Bilgisayar ve iletişim teknolojisi ile ilgili ulusal ve uluslararası hukuk ve politika ile ilgili karmaşık sorunları inceleyin.
  • Bilgisayar ve iletişim teknolojisinin geleneksel yasal ilkelerin uygulanmasını nasıl etkilediğini analiz eder.

Hukuk Dışı Mezunlar Programı

Hukuk dışı mezunlar için Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku programımıza katılmak için bir Pathway oluşturduk.

Bu mezunlar BT öncesi Hukuk Sistemleri, Araştırma Becerileri ve Bilişim Hukuku bölümleri (yalnızca Ocak - Mayıs 2020 arasında (sadece Ocak 2020 alımı) okudu) tamamlayacaklardır. Bilgisayar Hukukunda Hukuk İlkeleri ve Kavramlarında zorunlu modül.

İsteğe bağlı olarak verilen çevrimiçi modüller, tezler (10.000 veya 20.000 kelime) ve seminer sunumlarının bir kombinasyonu ile daha fazla kredi elde edilir.

Amaç, hukuk dışı mezunlara hukuk yazımı, araştırma becerileri ve hukuk sistemleri konusunda bir temel sağlamak, yasal kaynaklara erişip anlayabilmelerini ve tüm bu bilgileri bilgisayar ve iletişim hukuku programına uygulayabilmelerini sağlamaktır.

Son Güncelleme May 2019

Okul Hakkında

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Devamını oku

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Daha Az