Resmi açıklamayı okuyun

Guardian University Guide 2018 tarafından İngiltere'de 3. sırada olan bir Hukuk Fakültesinden bir nitelik kazanın

Kursa Genel Bakış

  • Geleneksel kampüs programlarına esnek, alternatif çalışma çözümü üstlenmek, alanlar aşağıda özetlenen ve Online% 100 okudu çalışan profesyoneller için özel olarak üretilmiş.
  • İş taahhütlerinizden ödün vermeden üst düzey bir nitelik kazanarak kariyer fırsatlarınızı geliştirin ve işletmelerin bugün aradıkları mesleki becerileri ve pratik deneyimleri kazanın.
  • Endüstri deneyimini içeren ve dünya lideri araştırmalarla bilgilendirilen öğretimden yararlanın.
  • Programı tam olarak gereksinimlerinize ve işinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamak ve kariyer gelişiminizde en iyi fırsatlara sahip olmanızı sağlamak için modülleri ve tezleri seçin.

Programın farklı seviyelerde sunulmasıyla, ihtiyaçlar gerçekten çeşitli bir öğrenci topluluğu ile karşılanmaktadır. İşler için yüksek rekabet, ek bir eğitim ve öğretime sahip olmanın, yeni bir kariyer için pazarda olmanız veya mevcut pozisyonunuzda ilerlemek istemeniz için gerçek bir avantaj olabileceği anlamına gelir.

Ders Yapısı

Bu eşsiz uzaktan öğrenme programı, Dijital IP Hukuku, Medya Hukuku, Telekom Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında, CCLS'nin yerleşik öğretme gücü ve lider araştırma ününe dayanmaktadır.

LLM, Yüksek Lisans Diploması veya Sertifika eğitimi alarak:

  • Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin arz ve kullanımını düzenleyen yasal rejimlerde uzmanlık kazanın.
  • Bilgisayar ve iletişim teknolojisi ile ilgili ulusal ve uluslararası hukuk ve politika ile ilgili karmaşık sorunları inceleyin.
  • Bilgisayar ve iletişim teknolojisinin geleneksel yasal ilkelerin uygulanmasını nasıl etkilediğini analiz eder.

Hukuk Dışı Mezunlar Programı

Hukuk dışı mezunlar için Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku programımıza katılmak için bir Pathway oluşturduk.

Bu mezunlar BT öncesi Hukuk Sistemleri, Araştırma Becerileri ve Bilişim Hukuku bölümleri (yalnızca Ocak - Mayıs 2020 arasında (sadece Ocak 2020 alımı) okudu) tamamlayacaklardır. Bilgisayar Hukukunda Hukuk İlkeleri ve Kavramlarında zorunlu modül.

İsteğe bağlı olarak verilen çevrimiçi modüller, tezler (10.000 veya 20.000 kelime) ve seminer sunumlarının bir kombinasyonu ile daha fazla kredi elde edilir.

Amaç, hukuk dışı mezunlara hukuk yazımı, araştırma becerileri ve hukuk sistemleri konusunda bir temel sağlamak, yasal kaynaklara erişip anlayabilmelerini ve tüm bu bilgileri bilgisayar ve iletişim hukuku programına uygulayabilmelerini sağlamaktır.

Program dili:
Ingilizce

KNect365 Learning için 9 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme May 7, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Ağu 28, 2019
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Price
14,015 GBP
LLM --- Lisansüstü Diploma £ 8,130 --- Lisansüstü Sertifika £ 5,030
Deadline
Temmuz 22, 2019
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 28, 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Temmuz 22, 2019

Ağu 28, 2019

Location
Son başvuru tarihi
Temmuz 22, 2019
End Date