LLM Yüksek Lisans of Laws (DL)

Genel

Program açıklaması

Kurs ayrıntıları

Hukuk, Hukuk Uygulaması, Baro Mesleki Kurs veya Bar Profesyonel Eğitim Kursu (BPTC) alanlarında Yüksek Lisans Diplomasına başarılı olduysanız, bu dersi dünyanın her yerinden bir master'ı edinmek için belirli bir konuda bir tez yazarak inceleyebilirsiniz hukuk alanı.

Araştırma yöntemleri konusunda eğitim verilir ve tez danışmanınızla düzenli temas kurarsınız. Bir kariyer eğitimi talebinde bulunuyorsanız veya uzmanlaşmış bir hukuk veya iş alanında çalışmak istiyorsanız, bu kurs ilgili uzmanlığı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İş hukuku, uluslararası hukuk, ceza hukuku, iş hukuku, eşitlik ve ayrımcılık yasası, AB hukuku, insan hakları, fikri mülkiyet, mesleki uygulama ve mesleki etik gibi hukuk konularının geniş bir yelpazesinde tez denetimi sunuyoruz. Başka bir alanla ilgileniyorsanız, bunu daha sonra sizinle tartışmaktan memnuniyet duyarız.

Hukuk eğitiminde ve eğitimde değişiklikler

Hukuk eğitimi ve eğitimi halen yasal sektördeki profesyonel düzenleyiciler tarafından ayrıntılı olarak incelenmektedir. İnceleme, şu anda açık olan rotaları ve avukat veya avukat olabilmek için gereken nitelikleri ve mevcut rotaların değiştirilmesi ve kaldırılmasına ilişkin yenilikleri ve yeni rotaların oluşturulma olasılığını inceler.

Şu anda, öğrenciler yasal bir yasal derece, Yüksek Lisans Diploması Kanunu (GDL) ve ardından Barrist olmaya Bar Uygulama Eğitim Kursu (BPTC) yapabilirler, bu rota en erken 2017 yazına kadar değişmeden kalır. Bir nitelikli hukuk derecesi ya da GDL'nin rolü ve ardından bir avukat olabilmek için Hukuk Uygulamaları Kursu, 2019 yazına kadar devam edecektir.

Avukat Yönetmeliği Kurumu (SRA) ve Bar Standartları Kurulu (BSB), bulgularını 2016 yılının sonunda ilan edecek ve kararları avukat ya da avukat olarak niteliklerin mevcut yollarını etkileyecektir.

Kursun Faydaları

Akademik uzmanlığa ve kapsamlı bir endüstri tecrübesine sahip personel tarafından öğretilecek. Çalışmalarınızı mevcut taahhütlerinize uydurabilmeniz için yılın her günü 24 saat 24 saat Kütüphanemize erişebilirsiniz.

Giriş koşulları

Bu kursa girmek için üç yol var, başvuru sahipleri aşağıdaki giriş kriterlerinden birine uymak zorundadırlar:

  • Hukuki bir konuda lisansüstü diploma (GDL, LPC, BVC veya BPTC)
  • İngiltere ve Galler'de avukat olarak kalifiye oldunuz mu?
  • Avukat Yönetmelikleri Makamı tarafından tanınan bir yargı bölgesinde nitelikli bir avukat olarak kalifikasyon yaptınız mı?

Tüm başvurular, akademik ya da profesyonel referanslarla desteklenmelidir.

Tüm başvurulara, tamamlanmış bir tez önerisi formu eşlik etmelidir.

Tüm adaylar Üniversitemizin İngilizce dil gereksinimlerini karşılamalıdır.

IELTS 6,5 veya altı eşdeğer bir vasıf olmadan herhangi bir beceriye sahip 6.5. Üniversite, ek İngilizce dil kursları üstlenmeleri gereken herhangi bir başvuran için mükemmel destek sağlamaktadır.

GEREKLİ UYGULAYICILAR

Üniversitemiz akademik potansiyeli gösteren olgun başvuranlardan gelen başvuruları memnuniyetle karşılamaktadır. Genellikle son akademik çalışmanın, örneğin, bir giriş dersinin tamamlanmasına dair bazı kanıtlara ihtiyaç duyarız, ancak son zamanlarda ilgili iş tecrübesi de göz önüne alınıyor olabilir. Bazı profesyonel kurslarımız için, tüm başvuru sahiplerinin belirtilen giriş kriterlerini karşılamaları gerekeceğini ve bu durumlarda iş deneyiminin yerine kabul edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Bu rota üzerinden başvurmak isterseniz, Üniversitemizin Önceki Öğrenim Politikasını Tanınması konusundaki ilkelerine bakın.

Üniversitemizin tüm başvuru sahiplerinin GCSE C sınıfı veya eşdeğeri standart İngilizce gereksinimlerini karşılaması gerektiği unutmayın; bu değişiklikler, ders giriş koşullarına tek tek listelenir.

İş Beklentileri

Bu ders, rekabetçi bir hukuk dünyasında istihdam edilebilirlik potansiyelinizi artıracaktır. İş hukuku veya uluslararası hukuk gibi uzmanlaşmış alanlara girme konusunda size uzmanlık sağlayacaktır. Birçok hukuk firması ve avukat odaları, LLM'yi ileri eğitim olarak tanır ve bu nitelikteki adayları lehtarlar. Hukuk eğitiminde çalışmak istiyorsanız, genellikle LLM'nin öğretim görevlisi pozisyonu için düşünülmesi gerekir.

  • Stajyer avukat
  • avukat
  • Hak talepleri işleyicisi
  • Hukuk öğretim görevlisi

Kariyer tavsiyesi

Özel İş ve Kariyer ekibimiz, seçtiğiniz ve iş bulmanıza yardımcı olmak için uzman tavsiyesi ve bir dizi kaynak sunar. İster ilk yılınızda olun, isterse son yılınızda olun, iş arayan bir özgeçmiş yazmanızı öneren Kariyer Ofisinden personel üyeleriyle konuşabilirsiniz.

Modüller ve Öğrenme

Çekirdek modüller

  • Tez

Ücretler ve finansman

İngiltere ve AB

Öğrenciler için öğrenim ücreti 3000 £ 'dur. Enflasyonun etkilerini dikkate almak için ödeyeceğiniz miktar her yıl artabilir.

Uluslararası

Öğrenciler için öğrenim ücreti 3000 £ 'dur. Ödeyeceğiniz tutar, kursunuzun her yılı için bu seviyede sabitlenir.

tesisler

Portland

Leeds Law School, şehrin yasal çeyreğine yakın Portland'da bulunmaktadır. Öğrencilerimiz yasal mesleki deneyimlerini, kendi mahkeme salonumuz da dahil olmak üzere, amaçlanan imkânlarda kullanabilirler.

Sanal öğrenme ortamı

VLE, videolar, e-kitaplar ve diğer belgeler gibi ders materyallerine erişmenizi sağlar. Ayrıca ödevlerinizi göndermek ve geri bildirim almak için de kullanabilirsiniz.

Kütüphane ve çevrimiçi kaynaklar

Kütüphanemiz, uzman kitaplara ve dergilere, öğrenim mekanlarına, bilgisayarlara, multimedya kolaylıklarına ve medya ekipmanı kiralamanıza olanak tanıyan, her gün 24 saat, haftanın yedi günü açıktır. E-kitaplar, dergiler ve veritabanları dahil olmak üzere Kütüphanemizin on binlerce dijital kaynağına, size uygun bir zamanda ve yerde çevrimiçi erişebilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Daha Az
Leeds , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az