LLM Uluslararası İş Hukuku (DL)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

kurs ayrıntıları

Bu ders, küresel ekonomideki ticari faaliyetlerle ilgili olduğu için uluslararası hukuk uzmanlığı bilgisine sahip olacaktır. Uluslararası ticaret uygulamalarını etkileyen tamamlayıcı yasa ve iş konularını inceleyecek ve uzman bir hukuk ve iş beceri setiyle mezun olacaksınız.

Çekirdek modülleriniz, Dünya Ticaret Örgütü kurallarını ve ülkelerin nasıl ticaret yaptığını eleştirel anlayışınızı derinleştirmek için kamu ve özel uluslararası ticaret yasalarına odaklanacaktır. Avrupa Birliği'nin geliştirdiği uzmanlık bilgisi, uluslarüstü pazarların geliştirilmesi ve işletilmesi için kurallar belirleyerek, dünya genelinde serbest ticaretin yasal düzenlemesini keşfetmeniz için sağlam bir platform sağlayacaktır.

Derinlemesine araştırma projeniz, mesleki bilginizi daha da uzmanlaştırmanıza yardımcı olacak ve şirketler arasında uluslararası mal satışı sözleşmelerine uygulanan yasal kuralların farkındalığınızı artırmanız, sizi sınırlar ötesinde çalışmaya hazırlayacaktır.

Teziniz size bir araştırma ilgisini sürdürme fırsatı sunacak ve seçtiğiniz kariyer konusunda daha fazla uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır.

Kursun Faydaları

Hukuk anlayışınızı ve analizinizi geliştirmek için uzman hukuk bilginizi ticari ve ticari bağlamda ele alacaksınız.

Üniversitenin Sanal Öğrenme Ortamı (VLE) programınıza uyduğu zaman öğrenmenizi sağlayacaktır. Okulun misafir konuşmacı serisine dijital olarak erişebileceksiniz, böylece konuşmacıların profesyonel anlayışlarından yararlanabileceksiniz.

Uzaktan Eğitim

Tam zamanlı çalışmanın herkese uygun olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden size nerede, ne zaman ve nasıl öğrenime katılacağınıza karar verme fırsatı veren kurslar sunuyoruz. Uzaktan eğitim kursu eğitimi, sizin için eğitim çalışması yapmak için kolaylık ve esneklik sunar. Çalışmalarınızı çocuk bakımına uygun hale getirmek, çalışmak için becerilerinizi geliştirmek veya tamamen kendi evinizin rahatlığında öğrenmek isteyip istemediğinizi, yaşam tarzınıza uygun bir zamanda ve hızda bir nitelik kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

Kampüsteki öğrencilerimiz gibi, aynı mükemmel öğretme ve öğrenme kaynaklarına sahip olacaksınız, ancak bunları bir konferans tiyatrosu yerine çevrimiçi olarak bulacaksınız. Tüm modüller çevrimiçi olarak öğretilmiyor, aynı zamanda çevrimiçi bir topluluğa ve çevrimiçi kütüphanemizdeki 140.000'den fazla kitap ve dergiye erişebileceksiniz.

Giriş koşulları

Başvuru sahipleri, en az ikinci sınıf onur derecesine sahip olmalı ya da normalde çalışma ortamından eşdeğer deneyim veya eğitim almalıdır.

Tüm başvurular, akademik ya da profesyonel referanslarla desteklenmelidir.

Tüm adaylar Üniversitemizin İngilizce dil gereksinimlerini karşılamalıdır.

İngilizce Dil Gereksinimi: IELTS 6.5, 5.5 ya da daha düşük bir beceri ya da eşdeğer bir yeterlilik içermez. Üniversite, ek İngilizce dil kursları üstlenmeleri gereken herhangi bir başvuran için mükemmel destek sağlamaktadır.

GEREKLİ UYGULAYICILAR

Üniversitemiz akademik potansiyeli gösteren olgun başvuranlardan gelen başvuruları memnuniyetle karşılamaktadır. Genellikle son akademik çalışmanın, örneğin, bir giriş dersinin tamamlanmasına dair bazı kanıtlara ihtiyaç duyarız, ancak son zamanlarda ilgili iş tecrübesi de göz önüne alınıyor olabilir. Bazı profesyonel kurslarımız için, tüm başvuru sahiplerinin belirtilen giriş kriterlerini karşılamaları gerekeceğini ve bu durumlarda iş deneyiminin yerine kabul edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

NİTELİKLERİNİZİ DOĞRULAYIN

Uluslararası bir öğrenciyseniz, niteliklerinizi karşılaştırıp doğrulamanıza yardımcı olabiliriz. Lütfen Uluslararası Ofisimizle 44 (0) 113 812 1111 09.00 - 17.00 Mon-Perşembe / 09.00 - 16.30 Fri GMT ile temasa geçiniz veya internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk adresine e-posta gönderiniz.

İNGİLİZCE DİL BECERİLERİNİZİ İYİLEŞTİRMELİSİNİZ?

Seçtiğiniz ders için İngilizce seviyesine sahip değilseniz endişelenmeyin. Yeterliliğinizi ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış, çoğu British Council tarafından akredite edilmiş çok çeşitli kurslar sunuyoruz.

İş Beklentileri

Birçok şirket LLM'yi ileri eğitim olarak tanır ve bu yeterliliğe sahip adayları tercih eder. Bu kursu Leeds Hukuk Okulumuzda tamamlamak, rekabetçi bir yasal dünyada istihdam edilebilirlik beklentilerinizi artırmanıza izin verecek ve avukat, işletme yöneticisi veya politika yapıcı gibi bir işe yol açabilir.

  • Global Ödül Müdürü
  • Uluslararası Ticaret Danışmanı
  • Şirket içi Hukuk Danışmanı
  • Yasal Yönetici

Kariyer tavsiyesi

Özel İş ve Kariyer ekibimiz, seçtiğiniz ve iş bulmanıza yardımcı olmak için uzman tavsiyesi ve bir dizi kaynak sunar. İlk veya son işinizde olun, iş arayan bir özgeçmiş yazarak size tavsiyelerde bulunabilecek Kariyer Ofisinden personel üyeleriyle konuşabilirsiniz.

Öğretmek ve öğrenmek

Leeds Hukuk Okulu, Uzaktan Eğitim Kursları hakkında tavsiye ve rehberlik sunabilecek bir dizi Uzaktan Eğitim Destek Ortakları ile birlikte çalışmaktadır. Ortaklar şunları içerir:

  • Chancery Lane Profesyoneller Enstitüsü (Dubai)
  • Soru-Cevap Danışmanları (Pakistan)
  • Londra Hukuk Araştırmaları Koleji (Bangladeş).

Genel iş yükü

Bu dersi uzaktan eğitim ile incelemeyi seçerseniz, bir kılavuz olarak, her bir modülü tamamlamak için haftada yaklaşık 10 saat ve ek okuma ve ödevler için bir beş saat daha ayırmanız gerekecektir. Bu 10 saatlik öğretme ve öğrenme, bir dizi etkileşimli kaynak kullanılarak verilecektir, bu genellikle ses ve video içeriği, grup tartışmaları, yansıtıcı alıştırmalar, sınavlar, çevrimiçi okuma ve daha fazlasını içerir. Tüm bu kaynaklar Sanal Öğrenme Ortamımız aracılığıyla teslim edilir ve size uygun bir zamanda ve yerde erişilebilir.

Ücretler ve Finansman

İngiltere ve AB öğrencileri

2018/19 yılına giren öğrencilerin yıl için öğrenim ücreti £ 3100'dir. Enflasyonun etkilerini hesaba katmak için ödeyeceğiniz miktar her yıl artabilir.

Uluslararası öğrenciler

2018/19 yılına giren öğrencilerin yıl için öğrenim ücreti £ 3100'dir. Ödeyeceğiniz miktar, kursunuzun her yılı için bu seviyede sabitlenir.

tesisler

Kütüphane

Kütüphanemiz, uzman kitaplara ve dergilere, öğrenim mekanlarına, bilgisayarlara, multimedya kolaylıklarına ve medya ekipmanı kiralamanıza olanak tanıyan, her gün 24 saat, haftanın yedi günü açıktır. E-kitaplar, dergiler ve veritabanları dahil olmak üzere Kütüphanemizin on binlerce dijital kaynağına, size uygun bir zamanda ve yerde çevrimiçi erişebilirsiniz.

Sanal öğrenme ortamı

VLE, videolar, e-kitaplar ve diğer belgeler gibi ders materyallerine erişmenizi sağlar. Ayrıca ödevlerinizi göndermek ve geri bildirim almak için de kullanabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Daha Az
Leeds , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az