LLM Uluslararası Hukuk ve İşletme

Genel

Program açıklaması

Giderek küreselleşen bir ekonomide, neredeyse tüm işletmeler uluslararası faaliyet göstermektedir. Ticaret, yatırım ve finans, ulusal sınırları aşmakta ve karmaşık uluslararası yasalar ve düzenlemeler ağı ile yönetilmektedir. Sonuç olarak, hukuk ve ticaretin küresel düzeyde nasıl işlediğine dair zengin bir anlayışa sahip profesyoneller için talep artmaya devam ediyor. Uluslararası hukuk ve işletmecilik alanındaki bu LLM, Hukuk veya İşletme alanında lisans yeterliliği olan öğrencilere, hem disiplinde ileri düzeyde çalışma fırsatı sunar, hem de şirketlere, hükümetlere ve diğer kurumlara uluslararası ticaretin düzenlenmesi, yabancı yatırımcılar gibi konularda danışmanlık yapma zorlukları için hazırlık yapar. 'haklar ve uluslararası davalar.

Neden Keele'de Uluslararası Hukuk ve İşletme Eğitimi?

Keele Hukuk Fakültesi, uluslararası hukuk alanında uzun bir akademik uzmanlık geleneğine sahiptir. Keele'de uluslararası hukuk, Michael Akehurst ve Patrick Thornberry gibi dünyaca ünlü uzmanlar tarafından öğretildi. Son yıllarda, Keele Hukuk Fakültesi, uluslararası hukuk alanında ağır yatırımlar yapmıştır. Öğrencilere, geniş bir uzmanlık ve araştırma ilgisi olan dinamik akademik personel tarafından verilecek.

Keele aynı zamanda disiplinler arası eğitimde öncü ve liderdir. Uluslararası Hukuk ve İşletme alanında LLM'deki öğrenciler hem Hukuk Fakültesi hem de İşletme Fakültesi'nde modüller alacaktır. Öğrenciler ayrıca, modern dilleri derecelerinin bir parçası olarak inceleme ve mesleki becerilerinin çeşitliliğini arttırma olanağına da sahiptir. Keele şu anda Arapça, Mandarin Çincesi, Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça ve İspanyolca dilleri sunmaktadır.

LLM, öğrencilerin BM, Uluslararası Çalışma Örgütü ve Dünya Ticaret Örgütü gibi uluslararası kurumları ziyaret ettiği Cenevre'ye bir çalışma gezisini içerir.

Ders Yapısı

Program tam zamanlı olarak 12 ayda veya yarı zamanlı olarak 24 ayda tamamlanabilir. Ayrıca, kursu modüler olarak alma, modülleri 2 ila 5 yıl boyunca yayma ve maksimum esnekliğe izin verme imkanı da vardır.

Akademik Giriş Koşulları

Hukuk veya ilgili bir disiplinde birinci veya ikinci sınıf onur derecesi (veya yabancı eşdeğeri) olmalıdır. Başvurular mevcut yasal pratisyenlerden veya uygun mesleki nitelik ve / veya deneyime sahip herhangi bir kişiden memnuniyetle karşılanır.

Uluslararası Öğrenciler İçin İngilizce Giriş Koşulları

İlk dili İngilizce olmayan adaylar, İngilizce dilinde bir yeterlilik kanıtı sağlamalıdır. LLM'ye giriş için minimum puan akademik IELTS 6.5'tir (veya TOEFL 91). İngilizce yeterliliklerinden birini almış ancak gerekli notu alamayan öğrenciler, diploma çalışmalarına başlamadan önce, bir İngilizce öncesi kursunda eğitim görmeleri şartıyla programa kabul edilebilir.

Keele University şu anda İngiltere dışında alınmış Tofel iBT testlerini kabul etmektedir. Tüm Tofel iBT testlerinin Keele'deki başlama tarihinizden iki yıldan daha uzun sürmemesi ve ETS ile doğrulanması gerekir. Tofel iBT sınavınızı İngiltere'de aldıysanız, lütfen daha fazla bilgi için kabul ekibine başvurun.

Kariyer

Uluslararası Hukuk ve İşletme Alanındaki LLM, çeşitli istihdam olanaklarına açılan bir kapıdır. Bunlar arasında önde gelen uluslararası hukuk firmaları ile kariyer, büyük çokuluslu şirketler için şirket içi danışmanlık, Dünya Bankası, Avrupa Komisyonu veya Dünya Ticaret Örgütü gibi uluslararası kuruluşlardaki pozisyonları, yönetim danışmanlığı kariyerleri, devlet hukuk hizmetleri veya akademi bulunmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Devamını oku

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Daha Az