Bu Pathway uluslararası hukuk, karşılaştırmalı hukuk ve küresel hukuk teorisi alanlarında araştırma gücümüzü kullanmaktadır. Uluslararası sistemin nasıl çalıştığına dair çok yönlü bir anlayış geliştirecek, aynı zamanda temel modern zorlukları ve yasa ve düzenlemelerin bunları ele alma şeklini geliştireceksiniz.

Bu Pathway uluslararası hukuk, karşılaştırmalı hukuk ve küresel hukuk teorisi alanlarında araştırma gücümüzü kullanmaktadır. Uluslararası sistemin nasıl çalıştığına dair çok yönlü bir anlayış geliştirecek, aynı zamanda temel modern zorlukları ve yasa ve düzenlemelerin bunları ele alma şeklini geliştireceksiniz. Uluslararası ticaretin veya enerji kaynaklarının akışı dahil olmak üzere kritik küresel meselelere, ayrıca suç ve terörün küreselleşmesine ve daha genel olarak insan hakları ve uluslararası kalkınma için ortaya çıkan sonuçlara odaklanmak için bir fırsat olacaktır.

Bu dersi neden inceleyelim?

 • Modül seçimi - İngiltere'de bulunan en geniş LLM modül aralıklarından biridir
 • İstihdam edilebilirlik - Bu program, nadir bulunan özel modüller seti sunar; mezunları, büyüyen uluslararası istihdam piyasalarına benzetebilir
 • Profesyonel bağlantılar - yıllık hukuk fuarı, önde gelen firmalara ve bu firmalardan gelen ziyaretler

Modüller

Altı derslik modül (her biri 20 kredi) ve 15.000 kelimelik bir tez (60 kredi) içeren modüler bir program (toplamda 180 kredi) izlersiniz; ikincisi çalışma yılının sonunda sunulacaktır. Uluslararası Hukuk ve Küreselleşme Pathway takip eden öğrenciler aşağıdaki listeden altı modülünden en az üçünü çalışacaklar;

 • Çevre Enerji Yasası
 • Avrupa İnsan Hakları Hukuku
 • Küresel Suç Sorunları
 • İnsan Hakları ve Ceza Adaleti
 • Uluslararası ve Karşılaştırmalı Petrol ve Doğal Gaz Hukuku
 • Terörizme Uluslararası ve Avrupa Yasal Hükümleri
 • Uluslararası Ceza Hukuku ve Adalet
 • Uluslararası İnsan Hakları Hukuku
 • Uluslararası Ticaret Hukuku ve Politikası: Vakıflar
 • Uluslararası Ticaret Kanunu ve Kamu Alımları
 • Kamusal uluslararası Hukuk
 • Uluslararası Ceza Hukuku

Öğrenciler, geri kalan üç modülünü tam Birmingham LLM Modül listesinden seçebilirler.

Öğrenme ve öğretme

Birmingham LLM Pathways önemli yasal konuların derinlemesine analiz sağlamak için tasarlanmıştır. Modüllerin hepsi 20 krediliktir ve her hukuk alanında öğrencilerin önemli uzmanlık geliştirmelerini sağlamak için 10 iki saatlik seminerler içerir.

LLM kursu son 12 aydır, eylül ayından eylül ayına kadar devam eder. Tüm LLM Pathways aynı temel yapıyı takip eder:

 • Kursun I. bölümünde, altı kredi modülünü alırsınız: mevcut olan aralık takip etmeye karar verdiğiniz Pathway bağlıdır. Bu modüllerdeki değerlendirme, kompozisyon veya resmi sınavlarla, Mayıs ve Haziran aylarında yapılır.
 • Kursun II bölümünde araştırmalarınızı yapın ve bir personelin denetimi altında seçtiğiniz bir konuyla ilgili 15.000 kelimelik bir tez yazın.

Hukuk Fakültesi indüksiyonu

Kurs başlangıcında, Birmingham LLM'ye yerleşmenize ve Birmingham LLM'yi anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı bir karşılama ve teşvik programı bulunmaktadır. LLM dersinizin heyecan verici ve ödüllendirici bir deneyim olmasını sağlamak için yıl boyunca size çeşitli şekillerde destek sağlayacaksınız.

Öğrenciler gelmeden önce ve akademik yılın başında modüller için kayıt yaptırabilirler. İndüksiyon sürecinin bir parçası olarak, mevcut çeşitli modüller hakkında daha fazla bilgi edinme ve ilgi alanlarınıza uygun seçimler yapma fırsatı bulacaksınız.

Yarı zamanlı çalışma

Tüm LLM Pathways yarı zamanlı olarak alınabilir ve iki yıllık bir süre içinde tamamlanabilir. Bu çalışma şekli, mesleki uygulamalarını üniversite düzeyinde çalışma ile birleştirmek isteyen ve süreçte CPD puanları kazanmak isteyen avukatlar ve avukatlar için özellikle uygundur.

LLM'de yarı zamanlı öğrencilere yönelik dersler saat 09.00-18.00 arasında planlanacak ve öğrenciler genellikle her hafta 2-4 saat öğretim yapacak. Ücretler tam zamanlı çalışma için olanlarla aynıdır, ancak iki yıl içinde ayrılmıştır.

İngiltere dışından gelen öğrenciler için, teklif modüllerinin temelini oluşturduğu için, indüksiyonun İngiliz hukuk sistemini tanıması için bir fırsat olacak. Uluslararası Öğrenciler için İngilizce Bölümü, akademik İngilizce okuma ve yazmada bir dizi destek sunmaktadır.

Giriş koşulları

Başvuru Sahipleri, Ortak Mesleki Sınavda başarılı sayılmak kaydıyla, hukuk alanında iyi dereceler veya başka bir disiplin derecesine sahip olmalıdırlar.Uluslararası öğrenciler:

Birleşik Krallık'ta onur derecesi ile eş değer olan uluslararası nitelikler göz önüne alınacaktır.

İlk diliniz İngilizce değilse, bir İngilizce dil yeterliliği sağlamalısınız. Tanınan nitelikler şunları içerir:

 • Herhangi bir grupta 6.5'den az olmayan IELTS: 7.0
Program dili:
 • Ingilizce
University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law için 6 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 5, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
- Yıllık öğrenim ücreti - 2019/20 Ücretleri: İngiltere / AB: 9.250 £ tam zamanlı Uluslararası: £ 17.910 tam zamanlı
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date