LLM Uluslararası Hukuk

Genel

Program açıklaması

Kapsamlı LLM programlarımızın bir parçası olan Uluslararası Hukukta LLM , uluslararası hukukun temellerini ileri düzeyde incelemek ve teoriyi pratiğe bağlamak için bir fırsat sunar.

Uluslararası hukuk sisteminin temel yasal ilkelerini ve kurallarını inceleyecek ve çağdaş uluslararası hukukta kilit konuların bağlamsal ve eleştirel bir anlayışını geliştireceksiniz. Çalışmanın derinliği ve genişliği, uluslararası hukuk veya uluslararası kuruluşlarda çalışmak için size iyi bir donanıma sahip olacaktır.

raylar

 • Uluslararası Bankacılık ve Finansman Hukuku
 • Uluslararası Ticaret ve Ekonomik Hukuk
 • Ticaret Hukuku
 • Çevre Kanunu ve Sürdürülebilir Kalkınma

Farklı modül seçenekleri

Bir LLM'yi takip etmek, konuya derinlemesine inceleyerek ve bağımsız araştırma ve öğrenim yaparak belirli bir hukuk alanına odaklanmanızı sağlar. Mevcut modüller, çeşitli yasal konulardan oluşur ve bu sayede kursu, daha fazla araştırmak istediğiniz özel hukuk alanlarına uyarlayabilir.

En son araştırmalarla desteklenen öğretim

Okulun gelişen bir araştırma kültürü vardır ve LLM'lerimizdeki çoğu öğretmen aktif dergilerde yayın yapan aktif araştırmacılardır. Aynı zamanda, Bristol Hukuk Fakültesindeki öğretimin kalitesi, Kalite Güvence Ajansı tarafından 'mükemmel' olarak kabul edildi. Bu nedenle, seçtiğiniz hukuk alanında derinlemesine ve derinlemesine bir temel oluşturmak için tasarlanmış, özenle planlanmış, canlı ve son derece bilgilendirici oturumlara katılmayı bekleyebilirsiniz.

Esnek çalışma seçenekleri

LLM'lere iki giriş vardır, biri Eylül ayında diğeri Ocak ayında diğeri ise bizimle tam ya da yarı zamanlı çalışabilirsiniz.

içerik

Uluslararası Hukukta LLM, 15.000 kelimeye kadar tez dahil, toplam dokuz modülden oluşmaktadır.

Lisansüstü Sertifika almak için üç zorunlu modülleri (Araştırma Yöntemleri, Uluslararası Hukuk ve Kurumlar) ve iki isteğe bağlı modülleri çalışacaksınız.

Lisansüstü Diploma kazanmak için, Sertifika (yukarıdaki gibi) ve diğer dört isteğe bağlı modülleri kazanmak için gerekli modülleri tamamlayacaksınız.

Listelenen isteğe bağlı modüller en uygun şekilde bulunabilecek olanlardır, ancak değişebilirler.

LLM'ye ulaşmak için, Diploma (yukarıdaki gibi) kazanmak için gerekli modülleri tamamlayacak ve ayrıca bir tez yazacaksınız.

Zorunlu modüller
 • Araştırmanın Temelleri - Bu modül sırasında, temel araştırma metodolojilerini keşfedecek ve kendi yasal araştırma ve analitik becerilerinizi geliştireceksiniz. Mesleki gelişim ve kendi akademik araştırma faaliyetleriniz bağlamında iyi akademik uygulamaları, temel araştırma becerilerini ve araştırma metodolojilerini keşfederek araştırmanın gelecekteki çalışma ve istihdamınızla nasıl bağlantılı olduğunu düşüneceksiniz.
 • Araştırma Metodları - Bu modül , beceri geliştirme, istihdam edilebilirlik ve araştırma metodolojileri konularını daha derinlemesine inceleyerek Araştırma için Temeller modülünü temel alır . Özellikle araştırma metodolojilerinin LLM çalışmasına ilişkin özel disiplinler bağlamında kullanımını analiz edecek ve eleştireceksiniz. Modül boyunca kendi ve başkalarının akademik çalışmalarının gücünü analiz etmek için metodolojik araçlar kullanarak kritik fakültelerinizi ve analitik becerilerinizi geliştireceksiniz.
 • Uluslararası Hukuk ve Kurumlar - Bu uluslararası hukukun ve ana kurumlarının ilkelerini ve kapsamını kapsar. Uluslararası toplumun dinamiklerini ve sivil toplum aktörlerinin oynadığı artan rolü keşfedeceksiniz.

Öğrenme ve Öğretme

Elbette esnek doğası tam ya da yarı zamanlı bizimle çalışmanıza olanak sağlar. Kurs, eleştirel, analitik ve yansıtıcı becerilerinizin gelişimini teşvik etmek için tasarlanmış atölye çalışmaları bağlamında kapsamlı bağımsız araştırma ve tartışmayı içerir. Her atölye çalışmasına hazırlanmanız ve öğretmenleriniz ve akranlarınızla tartışmaya aktif olarak katılmanız beklenir.

Çevrimiçi Blackboard sistemimiz aracılığıyla kurs ve modül bilgilerine de erişebileceksiniz.

değerlendirme

LLM Uluslararası Hukuk dersinde öğretilen modüller, yazılı ödevler ve sözlü sunumların bir kombinasyonu ile değerlendirilir. Kursun doruk noktası, uluslararası hukuk alanındaki bilgi birikimine özgün bir katkı sağlayan 15.000 kelimelik bir tezdir.

Giriş koşulları

Sahip olmalıdır:

 • Yasada 2: 2 veya üstü bir onur derecesi; veya
 • 2: 2 veya üstü bir onur derecesi veya Hukuk Yüksek Lisans Diploması (GDL) veya Ortak Profesyonel Sınav (CPE); veya
 • İlgili bir konuda (iş, siyaset veya uluslararası ilişkiler gibi) 2: 2 veya daha yüksek bir onur derecesi ve / veya ilgili deneyim: Başvurunuzda lütfen tüm detayları veriniz.

İngilizce ilk diliniz değilse, İngilizce dil yeterliliğinizi de göstermeniz gerekecektir. Sahip olmalıdır:

 • Tüm bileşenlerde en az 5.5 olan IELTS 6.5

İngilizce Dil gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

UWE Bristol Uluslararası Okulu
Bu dersi okumak için akademik veya İngilizce dil gereksinimlerini karşılamayan uluslararası öğrenciler, Uluslararası Üniversitemizdeki hazırlık çalışmasını tamamlayarak hak kazanabilirler.

İngilizce dil desteği

Akademik gereklilikleri yerine getiriyorsanız ancak dil becerilerinizi istediğiniz düzeye çıkarmak için ek destek almanız gerekiyorsa, kurs öncesi İngilizce kurslarımızdan birine katılabilirsiniz. Oturum öncesi dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler, bir IELTS veya eşdeğeri almadan, seçtikleri derece dersine devam edebilirler.

Kariyer / İleri çalışma

Bir LLM için çalışmak, hem yasal dünyada hem de ötesinde, işverenler tarafından tercih edilecek uzmanlık becerilerini geliştirmek için ideal bir fırsat sunmaktadır. Bir dizi kariyer fırsatı yaratır ve öğrencilerimize diğer mezunlara karşı avantaj sağlar.

Belirli bir hukuk alanında edineceğiniz derinlemesine bilgi, konu alanında kapsamlı bir temel oluşturacak ve kurumunuzda uzman olmanızı sağlayacak şekilde istihdam edilebilirlik beklentilerinizi artıracaktır. Bu nedenle LLM mezunlarımızın birçoğu doktora yapmak veya öğretim ve araştırmaya girmek için devam etmeyi seçmektedir.

Hukukun gittikçe daha fazla ulusötesi niteliği göz önüne alındığında, bu kurs size hem İngiltere'de hem de ötesinde işverenler için çekici olacak bilgi ve becerileri sağlamak için tasarlanmıştır. Bristol Hukuk Fakültesinden yeni mezunlar yerel yönetim, avukatlık şirketleri, Savunma Bakanlığı ve Marks and Spencer plc, Direct Line ve Lloyds TSB gibi diğer kuruluşlarda görev aldılar.

Ödüllü kariyer hizmetimiz, kariyerinizde koçluk, stajyerlik, işe yerleştirme, işler, küresel fırsatlar, gönüllülük ve topluluk aktiviteleri için bir boşaltma hizmeti, girişimcilik faaliyeti ve işveren etkinliklerine erişim yoluyla istihdam potansiyelinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Devamını oku

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Daha Az