Uluslararası Tahkim ve İş Hukuku LL.M. Mezunlarına uluslararası iş hukuku alanında sağlam bir uzmanlık ile birlikte benzersiz bir dizi uluslararası tahkim becerileri sunar. Program, uluslararası uyuşmazlık çözümünün hem usuli hem de maddi hukuki yönlerini kapsayacak şekilde düzenlenmiştir.

Program hangi yönleri kapsamaktadır?

Uluslararası Tahkim

Araştırma ve yazma becerileri modülünü başarıyla tamamladıktan sonra, uluslararası tahkim dünyasına tamamen gireceksiniz. Akademik yılın ikinci bloğu sırasında, sadece tahkim kanununun temel yönleriyle değil, aynı zamanda uluslararası tahkim ilkelerini karşılaştırmalı hukuk perspektifinden anlamakla da karşı karşıya kalacaksınız. Bahar döneminde, aynı zamanda, yatırım tahkisinin kendine özgü gelecek vadelerine de maruz kalacaksınız. Ayrıca çok sayıda uluslararası mahkeme mahkemesine katılma şansınız olacak.

Dersler, uluslararası tahkim alanında faaliyet gösteren akademisyenler ve profesyoneller tarafından verilmektedir. Uluslararası hukuk tahkim dünyasını hem hukuk müşavirleri hem de hakemlerin bakış açılarından keşfedebilirsiniz.

İş kanunu

Program ayrıca uluslararası ticaretin işlemsel yönüne de odaklanmıştır. 10 ECTS Uluslararası İş Hukuku dersi hem uluslararası şirket hukuku hem de uluslararası sözleşme hukuku hakkında kapsamlı bir genel bakış sunmaktadır. Ayrıca, Sözleşme Taslağı sırasında bilginizi (ve yasal yazma becerilerinizi geliştirin) uygulama şansınız olacaktır. Ayrıca, seçmenlerden birini seçerek (Fikri Mülkiyet Hukuku veya Gemi Kanunu gibi), ilgilendiğiniz alanda uzmanlık kazanma şansınız olacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam için 5 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Kasım 6, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
12 ay
Tam zamanlı
Price
2,083 EUR
AB / AEA öğrencileri için. AB / AEA dışındaki öğrenciler için 11.900 €.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date