LLM Yasal Uygulama (Uyuşmazlık Çözümü) Reg. 252957

Bu bağımsız Yüksek Lisans kursları, seçtiğiniz uzman Uyuşmazlık Çözümü alanında uzman bir vurgu yaparak, İngilizce hukuk sisteminin nasıl işlediğine dair size değerli bilgiler sağlayacaktır (Kayıt No. 252957) . Bu yeterlilik sizi uzmanlık alanınızdaki yasal veya ticari alanda istihdam edinmenize yardımcı olacak pratik becerilerle donatacaktır. Zaten bu alanlarda çalışıyorsanız, LLM'miz özgeçmişinizi geliştirecek ve daha üst düzey bir rol üstlenmenize yardımcı olacaktır.

Bu kurslar, Hong Kong Yerel Olmayan Kurslar Kayıt Defteri'ne (NCR) kayıtlıdır. Bireysel işverenlerin, bu kursların yol açabileceği herhangi bir niteliği kabul etmesi bir takdir meselesidir.

Kurs gereksinimleri

  • İngiltere'ye giriş koşulları: Öğrenciler herhangi bir konuda 2: 2 veya daha yüksek bir İngiliz lisans derecesine veya eşdeğer niteliklere sahip olmalıdır.
  • İngilizce hukuk mezunları başvurularını kabul ederken, lisans derecenizden birçok temayı tekrarlamanız muhtemeldir. Yasada yeterlilik sahibi olanlar için tasarlanmış olan bu kursun çevrim içi versiyonunu ilk olarak düşünmenizi tavsiye ederiz. Hukuk fakültesi LLB programlarından mezun olanlar bu kurs için uygun değildir.
  • Uluslararası giriş koşulları: Her bir bileşen için en az 6.0, IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi.
Program dili:
  • Ingilizce

U Law Hong Kong için 6 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mayıs 25, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Mar 2020
Eki 2020
Duration
12 ay
Tam zamanlı
Price
100,000 HKD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Mar 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eki 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Mar 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Eki 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date