LLM

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

COVID-19 Bilgi ve Kaynaklar

AAU, University of London LL.M. ile ilgilenen akademik nitelikli öğrencilere akademik rehberlik ve kabul danışmanlığı sunmaktadır. Programı. LL.M. Program zaten birinci dereceyi almış olan öğrencilere açık; yasal bir eğitim çalışma için bir gereklilik değildir.

Londra Üniversitesi, dünya çapında yüzün üzerinde farklı dereceden, diploma ve sertifika programından birini okuyan 54.000'den fazla öğrenciye sahiptir. Eski öğrenciler ve mezunlar arasında yedi Nobel Ödülü sahibi, Milletler Topluluğu ülkelerinin liderleri, hükümet bakanları, ünlü yazarlar, akademisyenler, hakimler ve iş liderleri bulunmaktadır. Londra Üniversitesi, benzersiz ağ oluşturma fırsatları sunan aktif bir Mezunlar Derneği'ne sahiptir.

Kabul için başvuruda bulunabilmek için, aday öğrencilerin, zorunlu olarak hukukta olması gerekmeyen bir İngiltere ikinci sınıf onuruna denk bir lisans derecesine sahip olmaları ve İngilizce dil şartlarını yerine getirmeleri gerekir.

LL.M dersleri AAU'da verilmeyecek olsa da, personelimiz Çek Cumhuriyeti'nden mezun olan öğrencilere LL.M derecesi ile ilgili program bilgileri, rehberlik ve uygulama bilgileri sağlayabilir. AAU ayrıca bağımsız öğrenciler için bir Çalışma Destek Paketi hazırlamıştır.

LL.M Eğitim Destek Paketi, yerel öğrencilerin kütüphaneye, AAU internet erişimine, haftada bir akşamları 18: 00-21: 00 arasında, hafta sonları, cumartesi 9: 00-17: 00 arasında sakin ve özel bir çalışma odasına erişmelerini sağlar. Pazar 9: 00-12: 00 ve fotokopi ve basım hizmetleri.

Çalışma destek paketinin maliyeti dönem başına 5.000 Kc olup, dönemler Güz (Eylül-Ocak) ve Bahar (Şubat-Haziran) olup, Çek Cumhuriyeti'ndeki yerel öğrenciler için mevcuttur. AAU, LLM öğrencilerine sunulan LLB oturumlarına katılma / denetleme, bireysel istişareler veya özel dersler gibi ek hizmetler sunabilir; bunlar bireysel düzenlemelere tabidir.

LL.M. Program, öğrencilerin 30'dan fazla farklı uzmanlık arasından seçim yapmalarını veya genel bir çalışma derecesi almalarını sağlar. Çalışmaları süresince sadece 4 ders almaları zorunluyken, öğrencilerin aralarından seçim yapabilecekleri 40'tan fazla teklif vardır. Bireysel çalışma programının doğası gereği, her öğrenci kendi ilgi alanlarına odaklanabilir, çalışmalarını ve ev taahhütlerine göre çalışmalarını düzenleyebilir, bir yıl kadar kısa bir sürede bitirebilir veya çalışmalarını beş yıla yayabilir.

Londra Üniversitesi'ne kayıt yaptırdıktan sonra, öğrencilere kursa özel çalışma rehberleri, okuma materyalleri, değerli yasal veri tabanlarına ve diğer kütüphane kaynaklarına erişim ve her kurs için bir çevrimiçi forum sağlanacaktır. Her ders dört modüle (A. B, C ve D) ayrılmıştır. Her modül 45 dakikalık görünmeyen bir yazılı sınav ile değerlendirilecektir. Sözlü sınav ve tez yoktur. Sınav oturumları yılda iki kez, Mayıs ve Ekim aylarında yapılır. Sınav oturumları atlanabilir, ancak çalışmaların beş yıllık kayıt süresi içinde tamamlanması gerektiği unutulmamalıdır. İlgili Londra Üniversitesi ücretlerini web sitelerinde görebilirsiniz.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive ... Devamını oku

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive university education in the English language. Utilizing the best from American and British academic traditions, AAU educates future leaders and global citizens in a multicultural setting of students and faculty from over 60 different countries. Daha Az