Poole Birleşik Krallık En iyi LLM'ler 2020

Bir Yüksek Lisans birçok ülkede akademisyen yolunda ilk adımdır. Belirli bir alanda uzmanlaşmak ya da kapsamlı araştırma üstlenmek için pek çok fırsat sunuyor. Ayrıca hukuk alanında doktora düzeyinde derecesi elde faydalı olabilir.İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000… Devamını oku

Bir Yüksek Lisans birçok ülkede akademisyen yolunda ilk adımdır. Belirli bir alanda uzmanlaşmak ya da kapsamlı araştırma üstlenmek için pek çok fırsat sunuyor. Ayrıca hukuk alanında doktora düzeyinde derecesi elde faydalı olabilir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Dorset iki üniversite ve üç ayrı kolej vardır. 8000 M.Ö. ve ilk kalıcı yerleşimciler 3000 M.Ö. geldi beri periyodik nüfusun kanıt yoktur, şehir uzun bir geçmişi vardır bu yüzden.

Poole Birleşik Krallık'ta Hukuk Dereceleri Araştır 2020

Daha Az
Bournemouth University
Poole, Birleşik Krallık

Eski ipek ve baharat rotalarında kurulan uluslararası ticaret ve ticaret, modern ekonominin en önemli etkinliği haline gelmiştir.

Eski ipek ve baharat rotalarında kurulan uluslararası ticaret ve ticaret, modern ekonominin en önemli etkinliği haline gelmiştir. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
12 aylar
Ingilizce
Kampüs