Hukukogrenimi.com

İsveç'te En iyi 2 Hukuk Yüksek Lisans Programı Hepsini İncele 2019/2020

İsveç, uzun ve zengin bir geçmişi olan etkileyici bir ülkedir. İsveç uluslararası bir varlık oluşturma ve çeşitliliği ve çok kültürlülüğü benimseyen, dünyanın dört bir yanından insanlar çekti. Öğrenciler İsveç'te bir LLM kazanç, çağdaş ve etkileyici mimarisi, tarihi yerleri, inanılmaz vahşi alanları, mükemmel bir mutfak ve canlı bir nüfusa sahip modern şehirler yaşayacaksınız.

İsveç'te Yüksek Lisans sunan üniversiteler, uzman ve profesyonel öğretim kalitesi mükemmel. LLM İsveç programları, bilişim hukuku, çevre hukuku, Avrupa hukuku, ticaret hukuku, insan hakları, ya da vergi hukuku gibi belirli bir uzmanlık alanında uzmanlık düzeyinde geliştirmek isteyen öğrenciler için yapılandırılmıştır. Öğretim yöntemlerinin çeşitli kullanır zorlu müfredat sayesinde, öğrenciler zorlu ve rekabetçi bir hukuk mesleği için gerekli olan eleştirel düşünme ve analiz yeteneği kazanırlar.İsveç'te Yüksek Lisans tutan Mezunları genellikle bölgedeki kariyer gitmek ya da genel olarak, özel şirketler, kamu kuruluşları, ya da çok uluslu şirketler.

İhtiyaçlarınıza ve mesleki çıkarları eşleşen İsveç LLM bulmak için aşağıda bir göz atın!

Arama Sonucu Filter

Avrupa İş Hukukunda LLM

Lund University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İsveç Lund

Avrupa İş Hukuku'ndaki bu yüksek lisans programı, Avrupa ekonomik hukukunun hem pratik hem de teorik yönlerini derinlemesine anlama ve Avrupa pazarının kurallarının küresel bir bağlamda işleyişini sağlar.

Uluslararası İnsan Hakları Hukukunda LLM

Lund University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste İsveç Lund

Lund Uluslararası İnsan Hakları Hukukunda Hukuk Yüksek Lisansı, giderek karmaşıklaşan bir alanın akademik ustalığını sağlamak için özel olarak kurulmuş ilk LL.M programlarından biriydi: uluslararası insan hakları hukuku ve insani hukuk.