close

Filtreler

Sonuçları Göster

AB Hukuku 3 Hukuk Yüksek Dereceleri Karşılaştır

Hukuk programlarında yüksek lisans değerli faydalar sunar. Gelişmiş eğitim fırsatı genellikle bir ya da iki yıl sürecek. Programlar, bir ya da iki konsantrasyon alanına daha fazla yönelmeyi umut eden hukuk öğrencilerine eğitim sağlayarak, yasal odak alanlarına daha yakından bakar. AB Hukuku'nda bir LLM nedir? Bu derece programı, Avrupa Birliği içindeki belirli yasal sist… Devamını oku

Hukuk programlarında yüksek lisans değerli faydalar sunar. Gelişmiş eğitim fırsatı genellikle bir ya da iki yıl sürecek. Programlar, bir ya da iki konsantrasyon alanına daha fazla yönelmeyi umut eden hukuk öğrencilerine eğitim sağlayarak, yasal odak alanlarına daha yakından bakar.

AB Hukuku'nda bir LLM nedir? Bu derece programı, Avrupa Birliği içindeki belirli yasal sistemlere bir göz atmaktadır. Öğrenciler, temel ve prosedürel uygulamaları araştırabilir. Dersler, idari ve ceza hukukunun yanı sıra ekonomik, anayasal ve kurumsal hukuk temellerini içerebilir. AB hukuku, belirli ülkelerin yasalarının yerine geçme eğilimindedir ve kanunun tüm alanlarına ulaşır.

AB hukuk programında bir LLM'ye katılımla, akademisyenler genellikle kişisel yaşamlarında ve mesleki kariyerlerinde yararlı olan becerileri kazanırlar. Örneğin, program katılımcıları, belirli bir ülkenin vatandaşları ve Avrupa Birliği vatandaşları olarak yasal haklarını anlamayı geliştirebilirler.

Kayıt için bir dizi uluslararası ve çevrimiçi seçenek vardır ve maliyetler genellikle bu farklılıkları yansıtır. Muhtemel öğrencilerin akademik kurumlarla iletişim kurmaları ve maliyet ve diğer kayıt endişeleri hakkında soru sormaları mantıklıdır.

Avrupa Birliği Hukuku alanında bir LLM, mahkemelerde beklenen mesleki tavır ve yasal işlemlere bir giriş sağlar. Mezunlar, kendi ülkelerinde veya uluslararası yerleşimlerde kariyer seçenekleri bulabilir. İş fırsatları tipik olarak kurumsal ve özel hukuk, ulusal kamu hizmeti (örneğin bir memur veya diplomat), politika analizi, hükümet pozisyonları, STK'lar ve akademik ve yasal alanlarda araştırmaları içermektedir. Bazı mezunlar, Avrupa meseleleriyle ilgilenen denetleyici kurumlarda veya ulusötesi firmalarda avukat olarak iş bulabilirler. Diğerleri, seminer ve konferanslarda sunum yapan araştırmacı olarak iş bulabilirler.

Sınıflar hem çevrimiçi hem de üniversitelerde ve dünyadaki diğer kurumlarda mevcuttur. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz. 

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Ghent University Law School
Ghent, Belçika

Avrupa Birliği Hukukundaki LLM, Ghent Law School'un AB'deki ünlü uzmanlığının en iyisini sunar

Avrupa Birliği Hukukundaki LLM, Ghent Law School'un AB'deki ünlü uzmanlığının en iyisini sunar -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
10 aylar
Ingilizce
Kampüs
 
Universidade da Coruña
Bir Coruña, İspanya

Usta AB'nin temel amacı AB kaynakları profesyonellerinin Avrupa idaresi ve yönetiminde vasıflı eğitim oluşur.

Usta AB'nin temel amacı AB kaynakları profesyonellerinin Avrupa idaresi ve yönetiminde vasıflı eğitim oluşur. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
Ispanyolca
Eyl 2021
Kampüs
 
Lille Catholic University - Faculty of Law
Lille, Fransa

LL.M. uluslararası

Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
Ingilizce, Fransızca
Eyl 2021
Kampüs