LAWSTUDIES

Las Vegas Amerika Birleşik Devletleri Top Hukuk Yüksek Lisansları(LLM) 2020/2021

LLM yada Hukuk Yüksek Lisans derecesi akademik bir derecedir ve sıklıkla lisans seviyesinde hukuk eğitimi alan öğrenciler tarafından hukuk eğitiminde belirli bir alana yönelmek için tercih edilmektedir. LLM programları araştırma odaklıdır ve genelde bir yıl sürmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Yaygın olarak adlandırılan "dünyanın kumar başkenti Las Vegas" nüfus bakımından Nevada eyaletinde en büyük şehridir. Bu ideal bir tatil kenti olarak adlandırılan ve canlı gece hayatı ve casinolar ile ünlüdür. Kentte eğitim olanakları mevcut yakın on yüksek öğrenim kurumları ile bol bulunmaktadır.

Las Vegas ABD'nde Hukuk Dereceleri Araştır 2020/2021

Arama Sonucu Filter

LL.M. Kumar Hukuku Programında

University of Nevada, Las Vegas William S. Boyd School of Law
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Ingilizce

Oyun Eğitiminde Öncüden Oyun Hukukunu Öğrenin En kapsamlı oyun müfredatını sunan, Nevada Üniversitesi'nde William S. Boyd Hukuk Okulu, Las Vegas, LL.M. sunan türünün tek progr ...

Devamını oku