LAWSTUDIES

Doğu Lansing Amerika Birleşik Devletleri Top Hukuk Dereceleri 2020/2021

Hukuk fakültesi mezunu ve avukat rutin bir Yüksek Lisans uygulamak Bu vergi hukuku ya da uluslararası hukuk gibi hukukun özel bir alanda, uzmanlık kazanmak için, ya da başka bir bir uygulama alanı taşımak için.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

East Lansing, Michigan ABD'deki en iyi üniversitelerinden biri, Michigan State University ile tanınır. Bu nedenle, kentin şehir bölge ağırlıklı olarak öğrenci mahallelerin oluşur.

Doğu Lansing ABD'nde Hukuk Dereceleri Araştır 2020/2021

Arama Sonucu Filter

Fikri Mülkiyet, Bilgi ve İletişim Hukuku Yüksek Lisans Programları

Michigan State University College of Law
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Eyl 2021
Ingilizce

İster avukat ister başka bir alanda profesyonel olun, teknolojik yenilik işinizi yönlendirir. Eşsiz fikri mülkiyet, bilgi ve iletişim (ipic) hukuku programımız, yabancı ve yer ...

Devamını oku

MSU Hukukunun Küresel Gıda Hukuku Programı

Michigan State University College of Law
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Eyl 2021
Ingilizce

2011 yılında kurulan Michigan Eyalet Üniversitesi (MSU) Hukuk Fakültesi'nin Küresel Gıda Hukuku Programı, liderleri gıda düzenlemesi ile ilgili karmaşık, pratik sorunları çözm ...

Devamını oku