Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Aile Hukuku LLM Programları Karşılaştır

Birçok öğrenci için, lisans derecesini tamamlamak daha prestijli programlar için bir ön şarttır. Hukuk eğitimi almak isteyen öğrenciler, bir LLM programına kaydolarak eğitimlerini ilerletmeyi tercih edebilirler. Bu tür bir derece, genellikle hukuk alanındaki tek bir alanda uzmanlık kazanır ve bunları gelecekte başarılı bir kariyer için hazırlar.

Aile Hukukunda bir LLM nedir? Öğrencilere aile içindeki anlaşmazlıkların nasıl çözüleceğine dair derinlemesine bilgi vermek için tipik olarak tasarlanmış olan bu program, genellikle öğrencileri aile hayatıyla ilgili yasal konulara odaklanan kurslar aracılığıyla hazırlar. Öğrenciler genellikle istismar, ihmal, boşanma, destek ve çocuk bakıcılığı üzerinde çalışırlar. Öğrencilere konu hakkında kapsamlı bilgi vermek için ortaklık, sözleşme, vergi ve gayrimenkul kursları da alınabilir.

Aile Hukukunda bir LLM genellikle öğrencileri kariyerleri için iletişim, problem çözme ve analitik yetkinlikler gibi birçok kritik beceriyi geliştirmelerine yardımcı olarak hazırlar. Güçlü iletişim ve problem çözme becerileri, öğrencilerin istemcilerle bağlantı kurmasını ve sorunlara benzersiz çözümler tasarlamasını sağlayabilir. Analitik beceriler, yaşamın hem kişisel hem de profesyonel yönlerinde yararlı olabilir.

Tam zamanlı olarak alındığında, bir LLM programı genellikle tamamlanması bir yıl sürer. Her okulun farklı öğrenim ücretleri vardır ve fiyatlar özellikle farklı ülkelerdeki üniversiteler arasında büyük farklılıklar gösterebilir.

Aile hukuku ile ilgili bir geçmişe sahip öğrenciler genellikle birçok önemli kariyere erişebilir. Birçoğu boşanma avukatları olurken, diğerleri benimseme uzmanı olarak çalışmayı tercih ediyorlar. Bazıları, annelerin hakları savunucusu olarak ya da tam tersine, babaların hakları savunucuları olarak çalışmayı tercih eder. Kamu savunucuları olarak işler genellikle mevcuttur veya öğrenciler, üreme hakları uzmanı olarak kariyer peşinde koşmayı seçebilirler. Bazıları geleneksel olmayan aile hakları uzmanı olarak çalışmaya karar verebilir.

Kampüste ders almak yüksek öğrenim için etkileşimli bir seçenek olabilirken, çevrimiçi kurslara kaydolmak genellikle öğrencilere daha fazla esneklik sağlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Aile Hukuku

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okul LL.M. kurdu aile sorunlarını çözmek için disiplinler arası bir odak için uzmanlaşma ve ihtiyaç için çağdaş aile hukuku mu ... [+]

A Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okulu kurulmuş Yüksek Lisans Aile Hukuku Programı aile sorunlarını çözmek için disiplinler arası bir odak için uzmanlaşma ve ihtiyaç için çağdaş aile hukuku muayenehanelerinden artan talebe yanıt olarak. Sadece doğu Amerika Birleşik Devletleri kendi türünün programı ve ülkede sadece üç programlardan biri, Hofstra Law'ın LL.M. İlgili alanlarda yanı sıra bilgi - boşanma, aile içi şiddet, çocuk gözaltına, istismar, ihmal, ve destek - Aile Hukuku Programı Hofstra Law'ın gelişen yetenekli ve şefkatli bir aile merkezi alanına konularda ayrıntılı bir topraklama var avukatlara bağlılığını furthers böyle vergi, sözleşmeler, gayrimenkul ve ortaklık hukuku, çocuk psikolojisi ve tedavi seçenekleri olarak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hempstead
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku