close

Filtreler

Sonuçları Göster

Aile Hukuku Hukuk Yüksek Lisansları(LLM) Karşılaştır

Birçok öğrenci için, lisans derecesini tamamlamak daha prestijli programlar için bir ön şarttır. Hukuk eğitimi almak isteyen öğrenciler, bir LLM programına kaydolarak eğitimlerini ilerletmeyi tercih edebilirler. Bu tür bir derece, genellikle hukuk alanındaki tek bir alanda uzmanlık kazanır ve bunları gelecekte başarılı bir kariyer için hazırlar. Aile Hukukunda bir LLM nedi… Devamını oku

Birçok öğrenci için, lisans derecesini tamamlamak daha prestijli programlar için bir ön şarttır. Hukuk eğitimi almak isteyen öğrenciler, bir LLM programına kaydolarak eğitimlerini ilerletmeyi tercih edebilirler. Bu tür bir derece, genellikle hukuk alanındaki tek bir alanda uzmanlık kazanır ve bunları gelecekte başarılı bir kariyer için hazırlar.

Aile Hukukunda bir LLM nedir? Öğrencilere aile içindeki anlaşmazlıkların nasıl çözüleceğine dair derinlemesine bilgi vermek için tipik olarak tasarlanmış olan bu program, genellikle öğrencileri aile hayatıyla ilgili yasal konulara odaklanan kurslar aracılığıyla hazırlar. Öğrenciler genellikle istismar, ihmal, boşanma, destek ve çocuk bakıcılığı üzerinde çalışırlar. Öğrencilere konu hakkında kapsamlı bilgi vermek için ortaklık, sözleşme, vergi ve gayrimenkul kursları da alınabilir.

Aile Hukukunda bir LLM genellikle öğrencileri kariyerleri için iletişim, problem çözme ve analitik yetkinlikler gibi birçok kritik beceriyi geliştirmelerine yardımcı olarak hazırlar. Güçlü iletişim ve problem çözme becerileri, öğrencilerin istemcilerle bağlantı kurmasını ve sorunlara benzersiz çözümler tasarlamasını sağlayabilir. Analitik beceriler, yaşamın hem kişisel hem de profesyonel yönlerinde yararlı olabilir.

Tam zamanlı olarak alındığında, bir LLM programı genellikle tamamlanması bir yıl sürer. Her okulun farklı öğrenim ücretleri vardır ve fiyatlar özellikle farklı ülkelerdeki üniversiteler arasında büyük farklılıklar gösterebilir.

Aile hukuku ile ilgili bir geçmişe sahip öğrenciler genellikle birçok önemli kariyere erişebilir. Birçoğu boşanma avukatları olurken, diğerleri benimseme uzmanı olarak çalışmayı tercih ediyorlar. Bazıları, annelerin hakları savunucusu olarak ya da tam tersine, babaların hakları savunucuları olarak çalışmayı tercih eder. Kamu savunucuları olarak işler genellikle mevcuttur veya öğrenciler, üreme hakları uzmanı olarak kariyer peşinde koşmayı seçebilirler. Bazıları geleneksel olmayan aile hakları uzmanı olarak çalışmaya karar verebilir.

Kampüste ders almak yüksek öğrenim için etkileşimli bir seçenek olabilirken, çevrimiçi kurslara kaydolmak genellikle öğrencilere daha fazla esneklik sağlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University
Hempstead, Amerika Birleşik Devletleri

Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okul LL.M. kurdu aile sorunlarını çözmek için disiplinler arası bir odak için uzmanlaşma ve ihtiyaç için çağdaş aile hukuku muayene ... +

Hofstra Üniversitesi Hukuk Maurice A. Deane Okul LL.M. kurdu aile sorunlarını çözmek için disiplinler arası bir odak için uzmanlaşma ve ihtiyaç için çağdaş aile hukuku muayenehanelerinden artan talebine yanıt Aile Hukuku Programı. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs