Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Colorado Denver Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top LL.M'ler içinde Amerikan Yasası Denver Amerika Birleşik Devletleri

LLM yada Hukuk Yüksek Lisans derecesi akademik bir derecedir ve sıklıkla lisans seviyesinde hukuk eğitimi alan öğrenciler tarafından hukuk eğitiminde belirli bir alana yönelmek için tercih edilmektedir. LLM programları araştırma odaklıdır ve genelde bir yıl sürmektedir.

ABD hukukunun incelenmesi, ABD hukuk sisteminin işleyiş biçimini ve ABD hukuki ortamında nasıl çalışacağını içerir. Ortak çalışma alanları arasında ABD Anayasası, ortak hukuk metodolojisi, yasal tüzüklerin bulunması ve yasal yetkilerin nasıl kullanılacağını öğrenme yer alır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Denton kenti Teksas eyaletinde yer almaktadır. Bölgede iklim nedeniyle sıcak, nemli yazlar ve soğuk kışlar için subtropikal olarak kabul edilir. Aynı zamanda, "Tornado Alley" olarak bilinen bir bölgede bir parçasıdır. Tornado saatler bu şehirde bu nedenle oldukça yaygındır.

En iyi LLM Programı içinde Amerikan Yasası Denver ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Amerikan Yasası, Denver

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Colorado
Denver
Eğitim türü
Hız
University of Denver Sturm College of Law

University of Denver Sturm College of Law , bir öğrencinin hukuk derecesini uzmanlık bilgisi ile tamamlayabilen, yabancı avukatlar ve diğer disiplinlerde (avukat olmayanl ... [+]

Rekabetçi Bir Kenar Kazan

University of Denver Sturm College of Law , bir öğrencinin hukuk derecesini uzmanlık bilgisi ile tamamlayabilen, yabancı avukatlar ve diğer disiplinlerde (avukat olmayanlar) ABD hukuk sistemine tanıtabilen veya öğrencileri eşsiz bir şekilde eğitebilen bir dizi ileri derece sunmaktadır. vergi veya yasal idarenin zorlukları.

Şu anki ABD avukatları, JD öğrencileri ve yabancı avukatlar Denver Yasası'ndaki aşağıdaki LLM programlarında hukuki uzmanlık kazanabilir:

Amerikan Hukuk Uygulaması (yabancı eğitimli avukatlar için LLM)Çevre ve Doğal Kaynaklar KanunuUluslararası Ticari İşlemlerVergilendirme (Kampüste ve çevrimiçi olarak kullanılabilir)Amerikan Hukuk Uygulaması LLM... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Denver
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku