Hukukogrenimi.com

Arabuluculuk 4 LLM Programları Karşılaştır

Yasal alan birçok özel hukuk türüne sahiptir ve LLM dereceleri öğrencilerin özellikle bu çok yönlerden sadece birini öğrenmelerine yardımcı olur. Öğrenciler genellikle hukuk fakültesi mezuniyetinden sonra ya da birkaç yıl sonra avukat olarak çalışarak bu ileri hukuk derecelerinden birini kazanmaya devam ederler.

Arabuluculukta bir LLM nedir? Öğrenciler bu dereceye kadar çalışırken, uyuşmazlık çözümü ve arabuluculuğu konusunda titiz teorik prensipleri incelerler. Ayrıca, arabuluculuk yapmak için ihtiyaç duydukları becerileri kazanmalarına yardımcı olan vaka çalışmalarını ve simülasyonlarını da kapsamlı olarak inceleyebilirler. Ek olarak, öğrenciler arabuluculuğun anlaşmazlık çözümü için faydalı bir neden olduğu ve insanlara, kuruluşlara ve işletmelere sorunların çözümünde yardımcı olmak için kullanılması gerektiğinde daha fazla bilgi edinebilir.

Bu gelişmiş hukuk derecesini kazananlar, kendi alanlarında daha fazla kazanmalarına yardımcı olabilecek uzman müzakereciler olabilirler. Ayrıca, kariyerleri boyunca promosyonları güvende tutmalarına yardımcı olabilecek kurumsal becerilerini ve iletişim becerilerini geliştirebilirler.

Programın çevrimiçi veya bireysel olup olmadığı, okula gidilip gelmediği ve bunların tamamlanmasının ne kadar sürdüğü, arabuluculukta bir LLM kazanmanın toplam maliyetini etkiler. Okul harcı için ne kadar harcadığı da bu derece kazanma maliyetini etkiler.

Arabuluculuk alanında bir LLM kazanan çoğu öğrenci profesyonel bir arabulucu veya hakem haline gelirken, bir avukat olsa da olmasa da, bu becerileri farklı bir meslekte uygularlar. Örneğin, bazıları Arabuluculukta bir LLM kazanır ve müzakere yeteneklerini bir öğretmen, insan kaynakları uzmanı veya yönetici olarak uygular. Diğerleri, birçok farklı sektörde bir koç veya sosyal hizmet uzmanı olarak performanslarını arttırmak için bu becerileri kullanırlar.

Heyecan verici fırsatlar genellikle bu tür LLM programlarının mezunlarına açıktır. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.

4 Sonuçlar Arabuluculuk Filter

LLM/ MSc Mediation and Conflict Resolution

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 24 gün Bilgi iste Birleşik Krallık Glasgow + 1 daha

Trans / avrupa ticaret hukuku, arabuluculuk, hakemlik ve enerji hukuku um

International Hellenic University (IHU)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 aylar Bilgi iste Yunanistan Selanik + 1 daha

Bu program gerçekten uluslarüstü ve Avrupa perspektifini ortaya koymaktadır. Bu birçok sektörde meslek açıklıkların geniş bir aralığı için uygun olan son derece esnek bir nitelik sunmaktadır. Bu bir uluslararası AB ve ulus ötesi ticaret hukuku, şirketler hukuku, sermaye piyasası hukuku, mali hukuk ve alternatif uyuşmazlık çözümü kariyer, yanı sıra ulusal düzenleyiciler ve kamu görevlisine karşı sürdürmeye isteyen yeni mezunlar ve nitelikli avukatlar yöneliktir.

LLM Arabuluculuk ve Alternatif Uyuşmazlık Çözümü - Part-time

University of Law Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Ocak 2020 Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi

Hukuk alanındaki yeni Master programlarımızdan LLM'lerimiz, hukukun belirli bir uzmanlık alanının pratik uygulamasını keşfetmek isteyen hukuk mezunları için tasarlanmıştır. Yüz yüze ya da çevrimiçi çalışın.

LLM Arabuluculuk ve Alternatif Uyuşmazlık Çözümü - Full-time

The University of Law Postgraduate Programmes
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 12 aylar Ocak 2020 Birleşik Krallık Londra Birmingham Leeds İngiltere'de Çevrimiçi + 4 daha

Hukuk alanındaki yeni Master programlarımızdan LLM'lerimiz, hukukun belirli bir uzmanlık alanının pratik uygulamasını keşfetmek isteyen hukuk mezunları için tasarlanmıştır. Yüz yüze ya da çevrimiçi çalışın.